Radioelektronikas serviss

Radioelektronikas serviss SIA
www.radiorupnica.lv
Adrese: Lubānas 54,
(ieeja no sētas, 2. stāvs)
Latvia - LV 1073
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi

Radioelektronikas serviss - Sūdzības un atsauksmes

Radioelektronikas serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Austiņas pārtrauca darboties. Es meklēju darbnīcu, kur to varētu salabot.Pēc sazināšanās ar darbnīcu viņi teica ka var to salabot. Galu galā austiņas bija mēneša laikā darbnīcā, un viņi pat nedod zinu par to, ka viņi to nevar salabot. Tā rezultātā saņemu austiņas izjaukta forma un teica ka neko nevar izdarit. Laiks ir pazaudēts, es neiesaku remontēt šeit.

AtrisinātaRadioelektronikas servis - Slikts serviss

Slikts serviss Aizvedu labot savas datoru tumbiņas, samaksāju uzreiz 20 eur par defektāciju. Teica, ka dažu darbu dienu laikā pazvanīs. Pagāja vairākas dienas, nekādu zvanu nesaņēmu. Pēc nedēļas zvanu, un nesaņemu nekādus jaunumus. Pagāja vairāk kā mēnesis un zvanu tā arī nesagaidīju. Pats vairākas reizes zvanījos, kamēr paziņoja, ka tumbas salabot nevar. Sajūta, ka lieki iztērēts laiks un naida. Esmu ļoti vīlies. Lubānas iela 54