www.sudzibas.lv Radioelektronikas serviss Necilvēcīga attieksme

Radioelektronikas serviss - Necilvēcīga attieksme

Sveicu - šī firma iesniedz sludinājumus par magnetolu pārdošanu uz ss.com! Nolēmu iegadāties no tiem magnetofonu par 40 eiro! Zvanu - , Saka - zvaniet rit - nākamajā diena zvanu, - Saka, ka piezvanīs man pēc stundas - pagāja vesela diena - neviena zvana nav! Pats atradu to adresi - braucu pie viņiem - pārdevēja nebija uz vietas - zvanu, viņš ir mūžīgi aizņemts - visu laiku Saka - es tev piezvanīšu, - es tev piezvanīšu, jautāju, kad Saka - nezinu, - es viņam saku - es tagad atbraucu pie jums - nopirkt - Saka ne! Nopirkt ir nereāli - ! Bet sludinājuma pastāvīgi uzstāda jaunas! Periodiski sutu viņiem sms ar jautājumu - kad var pie jums iegadāties? ! Atbilde - klusums - jau nedēļa ir pagājusī! Ka var tā strādāt? Vai tad ir tik grūti pārdot preci? Kāpēc tādi joki ar cilvēkiem? Ar cienu! Gaidu zvanu 28197694

17.07.2022

J

Good Intentions 17.07.2022

Kas par cepienu? Ja tāda attieksme - meklē citur. Pieļauju, ka no noliktavām ved, kas nav LV.

J Jurijs254 18.07.2022

Neraksti muļķības - prece ir Rīgā - firmaj vajadzētu strādāt normāli, nevis maldināt cilvēkus! Nopirkt citur tā nav problēma - Bet tomēr gribu nopirkt tur, kur es nolēmu - es ceru, ka viņš ir normāls cilvēks nevis krāpnieks - Es gaidīšu kādu laiku - Ja viņš uzvedīsies kā negodīga persona - es Būšu spiests pirkt citur! Gribu piebilst, ka lasot sūdzības par viņiem saprast, ka es neesmu pirmais ar ko viņi izturējās netaisni. Es tomēr man ir vēlme nopirkt no viņa šo tehniku un aprēķinot uz viņa godīgumu gaidīšu zvanu - Ar cieņu pircējs!

J Jurijs254 20.07.2022

Pārdevējs piezvanīja mēs visu pārrunājam - pretenzija ir slēgta!