KORAD Oļģerta Silova

slēgts
Kategorija: Pakalpojumi

KORAD Oļģerta Silova - Sūdzības un atsauksmes

KORAD Oļģerta Silova apbedinasanas nams - Nepareizas atiecibas ar pircejiem

Nepareizas atiecibas ar pircejiem Nepieņem naudu no bankas kartes,izturas rupji pret pircējiem , daži no strādniekiem strādā neoficiāli un par tiem nemaksā nodokļus lūdzu pārbaudīt šo firmu Dara ko grib prieks viņiem neka nau svēta . Kad mēs pievērsāmies pie šis firmas tad mēs nezinājām ka bus šādas problēmas Šī firma nemāk izturēties pret pircējiem ar cieņu Mēs domājam ka jūs atrisināsiet Šo problēmu .

Korad, Oļģerta Silova Apbedīšanas Nams - Хамское отношение к родственикам умерших

Хамское отношение к родственикам умерших За оплату не видают чеки , непринемают деньги с банкавской карточки , без придупреждения уберают паставление паметники и надгробники на кладбищях и ето не еденичный случий . Шантажируют , требуют дерьги больше чем надо . Прашу виеснить ест ли какиета жалобы от людей на фирму "KORAD", OĻĢERTA SILOVA APBEDĪŠANAS NAMS .