Dāvanu Serviss

Adrese: Kr. Valdemāra iela 118
Latvia - LV-1013
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 26699899
Informācija: EDāvana, Dāvanu kuponi, Dāvanu komplekti, Dāvanu kartes.
Darba laiks: 9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Dāvanu Serviss - Sūdzības un atsauksmes

Dāvanu Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Krāpniecisks kantoris. Dāvanu kartes termiņš nekur uz dāvanu kartes nav norādīts, bet ja tas ir pārsniegts, to pagarina tikai par samaksu. Turklāt nevis no norādītās pakalpojuma vēsrības, bet no kaut kādas izdomātas, kas ir lielāka nekā minēta uz dāvanu kartes. Pagarinājumu veic par 25% no izdomātās summas. Es stipri padomātu vai šādu pakalpojumu izvēlēties kādam kā dāvanu jo zin“am, ka dāvankartes mēdz iejukt papīros un aizmirsties.

Dāvanu Serviss - Neatbilst patiesibai

Neatbilst patiesibai 2017 gada maija menesi man uzdavinaja davanu kokteilis no davanu servisa. Junija menesi gribeju izmantot flyboar Jelgava bet izradijas ka flyboard nestrada kopš 2016 gada vasara. Piezvanot uz davanu servisu neviens pat neatvainojas, pateica ka dažreiz pozcijas mainas, bet es nesaprotu pagaja jau gads, bet davanu kokteli neviens pat neizlaboja. Atvainojiet par kļudam!

Dāvanu Serviss - Nekvalitatīvi pakalpojumi

Nekvalitatīvi pakalpojumi Man uzdāvināja "Dāvanu Servisā" šaušanu ar šķīvjiem. Kad sazinājos ar pakalpojumu sniedzēju, mēs vienojāmies par dienu kurā ieradīšos. Kad no Jūrmalas "aizkūlos" uz Ropažiem, tur uz vietas nebija neviena cilvēka, un telefona numurs uz kuru zvanīju, lai rezervētu pakalpojumu bija ārpus zonas. Vienkārši ņirgāšanās un nerēķināšanās ar klientu!!!!!!!!! Štrunc par to dāvanu, sačakarēto dienu tāpat neviens man neatmaksās. Iesaku visiem šādus pārsteigumus rīkot bez starpniekiem!!!

Dāvanu Serviss - Nepareiza aktivitātes vieta

Nepareiza aktivitātes vieta Pērkot sia Dāvanu serviss dāvanu karti-konkrēti-šokolādes masāža- veikalā MAXIMA-uz kartoniņa, kur iekšā karte- norādīta aktivitātes vieta-Jūrmala.BET tikai pēc dāvanas koda reģistrēšanas -mājas lapā- izrādās, ka aktivitātes vieta ir pavisam cita-Jurmalā nav pieejama vispār.Vienkāŗši pievērsiet tam uzmanību, lai nesanāk velti prieki un Jūrmalas vietā jābrauc uz TC Alfa.