Dāvanu Serviss - Slikts serviss

Izskatās, ka uzņēmuma bizness ir tikai pārdot kartes, ne servisu. Kad man radās problēmas ar dāvanu kartes apmaiņu, jo izvēlētā aktivitāte tehnisku iemeslu nav pieejama, nav iespējams sazināties ar pārdevēju. Uz zvaniem atbild laipns autoatbildētājs. Nedēļas laikā tika veikti 5 zvani - ne uz vienu no tiem nav atzvanīts, kā tika solīts.

11.08.2019

Ed

Tu Turkey901 11.08.2019

Griezieties pie pakalpojuma sniedzēja, kurš saņēma naudu par pakalpojumu, kuru iegādājāties pie starpnieka!

Ed EdvinsM 12.08.2019

Mana sūdzība ir par davanuserviss apkalpošanu kurai jābūt nodrošinātāi pa tālrunu 26699899. Nemainat tēmu vai vismaz mēģinat iedziļināties. Problēma radās tā iemesla dēļ, ka dāvanuserviss piedāvā aktivitātes, kas šobrīd nav pieejamas. J o k e r k l u b s savā lapā ir uzrakstījis kur griezties un kas ir darāms. Davanuserviss kā jau uzrakstīju, karti ir pārdevis un vairs ne par ko neatbild.