www.sudzibas.lv Dāvanu Serviss Nepareiza aktivitātes vieta

Dāvanu Serviss - Nepareiza aktivitātes vieta

Pērkot sia Dāvanu serviss dāvanu karti-konkrēti-šokolādes masāža- veikalā MAXIMA-uz kartoniņa, kur iekšā karte- norādīta aktivitātes vieta-Jūrmala.BET tikai pēc dāvanas koda reģistrēšanas -mājas lapā- izrādās, ka aktivitātes vieta ir pavisam cita-Jurmalā nav pieejama vispār.Vienkāŗši pievērsiet tam uzmanību, lai nesanāk velti prieki un Jūrmalas vietā jābrauc uz TC Alfa.

D Dāvana 14.08.2013

Identiska situācija. Dāvanu kartes kodi nederīgi, zvana no ofisa un jautā man, lai uzrādot viņiem pārskaitījumu. Murgs, kas man jāmeklē cilvēki, kas uzdāvināja šīs kartes un jāpieprasa, lai izdrukā internetbankas maksājumus. Man taču kauns darba kolēģiem to teikt, pie tam laiks ir pagājis diezgan ilgs. Vēl man jautāja, ko es taisos darīt ar šīm dāvanu kartēm no dāvanu servisa? Nu principā laikam jau neko, priekš kam tad viņas vispār ir domātas, lai saņemtu un tad izmestu miskastē... Dīvains darbinieku jautājums, bet rezultātā pakalpojumu nav iespējams saņemt.
Jauki vēl, kad nav uzrādīti kontakti pakalpojumu sniedzējiem, kā tikai adrese. ;-) Laikam triks, lai nopērk un tad brīnās, ka nevar dabūt no uzņēmuma pakalpojumu. SPA saloni pateica, ka neko nevar palīdzēt, par tādu cenu nesniegs pakalpojumu un tādas dāvanu servisa kartes pat nezinot.;-) Pretīga pieredze ar šo kantori, žēl zaudētās naudas, ko uzdāvināja man.

T TrueFalse 24.06.2018
Krāpšana un klientu ignorēšana

Briesmīgs serviss. Nopirkto dāvanu karti nevarēja izmantot pilnā apmērā. Uzrakstīju sūdzību un neviens neatbild ne uz zvaniem, ne uz epastiem jau 2 mēnešus. Esiet uzmanīgi, ļoti aizdomīgs kantoris.

V Vabolebaiga 17.08.2018

Dāvanu serviss Ogre tc Dauga
Ļoti ilgi pakoja dāvanu. Turklāt ļoti nekvalitatīvi. Bante uz dāvanas vispār neturas. Iepakotājs papīrs salīmēts ar pārāk lielu skoča daudzumu. Priekš summas nav daudz, bet tomēr - tāpēc jau gribējās skaisti iepakotu dāvanu, kuru diemžēl nesaņēmām.