www.sudzibas.lv Dāvanu Serviss Nevar izmantot Dāvanu

Dāvanu Serviss - Nevar izmantot Dāvanu

Saņemu dāvanu no otras pusītes, braucienu ar lamborghini. Zvanu dāvanu servisam pieteikt braucienu, man Saka, ka mašīna nav Latvija tapat ari citi ferrari un lambo. Braucienu varu izmantot nākamgad augusta cerams, auto bus 2 nedēļas.
Tas nav normāli, ka jāgaida 11 mēnesi.
Pie iegādes nav info, ka lambo pieejams no x-y augustam katru gadu. Nesmuki ( (

15.09.2020

Atbilde no Dāvanu Serviss Support Pārstāvja atbilde 27.09.2020

Labdien, sākot ar 13.07.2020.gadu, Dāvanu Serviss dāvanu kartes ir derīgas 3 gadus, kas dod dāvanu kartes turētājam to izmantot attiecīgajā laika periodā.
Ja dāvanu karte ir iegādāta pirms 13.07.2020., klients sazinoties ar Dāvanu Serviss informācijas dienestu, tiek iekļauts sarakstā. Ar klientu sazināmies tiklīdz ir zināmi nākamās sezonas datumi un atvērtas rezervācijas, dāvanu karte netiek zaudēta.

Dāvanu kartē ir minēts, ka dāvanu karti var izmantot konkrētos laikos sezonā, ar ko rēķinās, cilvēks, kas iegādājas dāvanu karti. Diemžēl ar šāda veida mašīnām nav paredzēts braukt aukstajā sezonā, domājot par klientu labsajūtu un drošību.

H Helsu 15.09.2020

Ieejot davanas apraksta skaidri un gaisi ir uzrakstits - Sezona ilgst no maija līdz septembrim un braucieni notiek tik sestdienas. Tiesi tadel davanas kartes deriguma termins ir 3 gadi.