Copy Pro

Copy Pro SIA
Adrese: Raiņa bulvāris 17
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67211560

+371 29240166
Informācija: Faktiskā adrese
Mūkusalas iela 41b,
Rīga, LV-1004.
Tālr. +371 67491111,
Mob. +371 26114070
Email. [email protected]
Darba dienās: 8.00 - 19.0
Darba laiks: 0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
0:00 - 24:00
Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
16
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
4
Apskatīt statistiku

Copy Pro - Sūdzības un atsauksmes

Copy Pro - SLikts serviss

SLikts serviss Šaja uznjemuma viļos jau otro reizi diemzēl! Un šodien pamatīgi mani piečakarēja. Atstāju negatīvas atsauksmes visur kur var! www.sudzibas.lv, un visur citur! Aizbraucu, teicu ka man jasanem pasutijums. Mukusalas offis man Saka ka pasutijmua nav, kas tas ir centra. Braucu uz centru un protams izradijas ka tas ir tomer mukusalas. Un ta es 2h pavadiju cela surpu turpu! Vienkarsi fantastiski.

Copy Pro - lēns un slikts serviss

lēns un slikts serviss Atnācu, kad iestādē nebija neviena klienta, mani apkalpoja 50 minūtes, rezultātā es tā arī nesaņēmu vēlāmos failus, man nepiešķīra atlaidi un sieviete apkalpoja pēc manis atnākušos klientus. Lūdzu darbā pieņemt kompetentus strādniekus, kuri kaut ko saprot no datoriem!

W wasks 27.08.2021
Komentāri 1 Pakalpojumi

Copy Pro - Slikts serviss

Slikts serviss Vakarā 13. Februārī piezvanīju, lai apvaicātos kā rīkoties, lai izkopētu fotogrāfijas. Sieviete man teica, lai nosūtu e-pastā fotogrāfijas un lielumu. Nosūtīju e-pastu, nekādu ziņu nesaņēmu. Nākamajā rītā, piezvanu atkal, Saka, lai pievienoju bildes arhīvā un tad izkopēs visu vienas stundas laikā. Ieliku bildes failiem.lv un nosūtu uz e-pastu. Nu, jau ir pagājusi stunda, un braucu uz Copy Pro, jo ilgāk nevarēju gaidīt (neesmu no Rīgas, vajadzēja doties uz autobusu) . Aizeju un Saka, ka man vēl jāgaida 30minūtes.

Copy Pro - Šausmīga attieksme

Šausmīga attieksme Šausmīga apkalpošana. Agrāk bija kaut kāds līmenis, tagad ne. Cenas paceltas neadekvātas, par dažām krāsainām lapām 6 eur paprasa. Liek ārā salā stāvēt rindā un gaidīt, jo iekšā nedrīkst, kopēt var tikai ar apkalpojošā personāla palīdzību. Kaut kāds ūķis. Neiešu tur vairs. Tas nav normāli, ka jāiestājas rindā un jāstāv 30 min salā. Kas tā par attieksmi.

Copy Pro - Slikts nekompetents serviss

Slikts nekompetents serviss 09.06.2019 iegriezos Copy Pro, lai ieskanētu uz a4 formāta lapas uzzīmētu attēlu. Palūdzu, lai ieskanē jpg formātā. Teicu, ka man ļoti svarīgi, lai skanējot nemainītos mēRogs. Kad apskatīju attēlu jau redzēju, ka ieskanēts kā pdf. Operatore ātri saglabāja šo pdf failu kā jpg, nosūtīja man uz epastu... Viņa teica, ka mērogs saglabāsies. Aizgāju mājās un, sākot faila apstrādi, secinu, ka ieskanētais attēls ir 8mm liels.. Tad kur palika mans lūgums ieskanēt mērogā 1: 1? Esmu ļoti vīlies Copy...

Copy Pro - Slikts serviss, neatbilstošs derbinieks, krāpšana.

Slikts serviss, neatbilstošs derbinieks, krāpšana. Šorīt 7.00 biju ieskrējusi copypro (Raiņa Bulvārī) , jo steidzīgi vajadzēja izprintēt 1dokumentu. Sākot ar to, ka 5min bij jāgaida, kamēr "lēnais divplāknis" atvilksies lidz kasei, pluss vēl to skābo ģīmi varēja meitene pataupīt pie sevis. Beigās skrienot un steidzoties paskatos telefona, ka par 1 a4 melnbaltu (pašapkalpošanās) lpp ir novilkti 0.35€, protams, sīkums tie centi, bet vai vēl "pretīgāku" sievieti nevarēja atrast šim darbam? Sabojāja visu rītu. Tāds darbinieks kurš nes kaunu nav vēlams tādai iestadei!

Copy Pro - Slikts serviss un nelaipna attieksme

Slikts serviss un nelaipna attieksme Šorīt ap 8.20 iegriezos Copy Pro, lai izprintētu materiālus lekcijām... Iegāju, sasveicinājos un palūdz, kur varu izprintēt... Piegāju pie norādītā datora, bet tas melns un mēms... Jautāju, vai ir kārtībā un saņēmu atbildi no darbinieces, ka vajadzētu darboties, bet nu beigu beigās mani tomēr novirzīja pie cita datora... Tad jautāju par izprintēšanu, tad man jau nelaipni atcirta, ka vajag lasīt, kas norādīts pie datora... Es minēju, ka steidzos un lūdzu, vai nevar palīdzēt... Tad nu negribīgi...

Z Zemene112 29.09.2018
Komentāri 1 Datori

Copy Pro - Slikts serviss

Slikts serviss 02.05.2018 bija nepieciešams ieskanēt dažus dokumentus. Nolēmu to izdarīt Copy Pro. Tipa ieskanēja.. Palūdzu, lai failus ieraksta manā datu nesējā. Teica, ka izveidota jauna mapīte ar konkrētajiem failiem. Liela bija vilšanās, kad failus gribeju sūtīt grāmatvedei.. Nebija ne failu, ne mapītes... Zvanīju uz konkrēto drukas servisu, lai palūgtu failus atsūtīt uz e-pastu. Teica, ka nevarot palīdzēt, jo nevar atrast tādus failus. Laiks pazaudēs, nauda iztērēta, bet labuma nekāda.

P pekainis88 04.05.2018
Komentāri 0 Datori

Copy Pro - Krāpšana, Slikts serviss

Krāpšana, Slikts serviss Šodien, devos izprintēt 2 darbus! Piegāju pie datora, ielādēju darbus un uzliku printēt melnbalta lapas. Es neapskatījos, ka izprintējās krāsainas un palaidu nākamo darbu arī ar tādiem pašiem iestatījumiem, kur bija nomainīts printēt melnbaltu un atkal izprintējās krāsaina. Apskatījos, kad visu izprintēju. Piegāju pie kases un jautāju, kas par lietu, jo uzliku printēt melnbaltu. Kasere atbildēja, ja Jūs nemākat printēt darbu, sauciet palīgā, jo tur jānomaina trīs vietās iestatījumi. Kas tā par...

Copy Pro - Apkalpošana

Apkalpošana Šoreiz lika pamatīgi vilties apkalpojošais personāls, puisis Roberts, kurš strādāja viens pats un visu darīja čiliņā. Kad palūdzu, lai izprintē tekstu uz manām lapām, kuras bija biezākas (ielūgumiem), atcirta, ka uz tādām neprintē, pārāk bieza, maza, strukturēta un kopē tikai uz viņu krāsainajām lapām. Puisis, kas strādāja dienu iepriekš, varēja to visu izdarīt, bet šamējam 100 problēmas. Rezultātā ieguvu ne to ko vēlējos, sabojātu garstāvokli un atlikumu par pakalpojumu, kurš tika pasviests kā lopam. Ar šitādu attieksmi pret cilvēkiem, viņam vajadzētu strādāt tālāk no visa dzīvā.

O Olive123 04.11.2013
Komentāri 1 Pārējās

Copy Pro - pirkums

pirkums Aizvakar drukāju Copy pro materiālus , esmu students , bet tie nelieši no manis paņēma pilnu maksu kā no nestudenta. Tipa vajadzejis ātrāk apliecibu paradit , jo čeks jau esot izsists. Rezultātā pārmaksāju 1, 3 Ls ,galigi ne par ko. Lielās tik ar saviem reklēmas saukļiem , a reāli... uzmetiens parastais.

B Brexis 22.06.2013
Komentāri 2 Izglītība

Copy Pro - krāsu kopēšana

krāsu kopēšana shausmiigs serviss tur man vienu atteelu sabojaja bija no daargas avizes jakopee shii panem un izgriezz ar skereem shausmas tas orginals ebay maksaja 12 $ shausmas. nezinu kur tik debils personaLs iesaku dargas lietas nekopet dabusiet sabojatu orginalu!!!UZMANIET SAVUS DOKUMENTUS!!!

L lolita23 26.04.2013
Komentāri 1 Datori

Copy Pro - Dārgi un nepilnīgi pakalpojumi

Dārgi un nepilnīgi pakalpojumi Aizejot uz iestādi, izlasīju printēšanas instrukciju. tā kā man vajadzēja izprintēt studiju darbu, kurā ir arī krāsainās lapas iekļautas, pēc instrukicijas uzliku krāsaino printeri. Pie kases pieeejot, prasu cik jāmaksā - izprintētas 40 lpp, no tām 4 ir krāsainas. Pārdevēja nosaka- Ls 10!!! iedomājaties. 0, 38 par krāsaino lapu! izdruka! kas tās par cenām! Tur bez uzcenojuma visu dokumentu krāsainu var sadrukāt! tāds absiurds! un uzmanieties, instrukcijā nav rakstīts, ka jāatlasa krāsainās lapas!!! FUJ!

K Kris 06.12.2011
Komentāri 3 Izglītība

Copy Pro - šausmīgi dārgi! !!

šausmīgi dārgi! !! Es šogad beidzu bakalaurus. Gribēju pasūtīt cietos vākus Copy Pro, tur ar zelta burtiem, viss kā pienākas. Bet, veicot e-pasūtijumu par 1 vāku man aprēkināja cenu 11.04 Ls!!! no kurienes tādas cenas??? šausmas, citur sien par 4-5 latiem. Nu baigie naudas kāsēji...

S Studente 03.05.2011
Komentāri 3 Pārējās

Copy Pro - obman klienta

obman klienta Сегодня в 08.00 утра, в субботу, приехал в Copy Pro. Отсканировал два (2) конфиденциальных документа (ответы из структур ЕС). В письменном виде подал свой e-mail. Получил устное подтверждение, что документы отправлены на мой адрес. Убедился в офисе Copy Pro, что меня дезинформируют- письмо отсутствовало. Мне объяснили, что электронная почта на GMAIL.com идет до двух (2) суток (!)- откровенная ложь и некомпетентность. Ушел ждать... Через двенадцать (12) часов перезвонил в Copy Pro и узнал, что...

Copy Pro -

Copy Pro nogaidiiju PUS STUNDU kad man loti STEIDZAMI vajadzeeja izdrukaa 50 lpp no disketes. 3 apkalpojoshie jaunieshi jautri kjikjinaajaas savaa starpaa, ik pa briidim (random generated) izveeleejaas vienu no rindaa staavoshajiem un nespeeja atbildeet uz vienkaarshiem jautaajumiem. UN KAD ES BEIDZOT sagaidiiju kaadu, kursh ar pilniigi idiotisku sejas izteiksmi kaut ko kunksteeja dodot maajienus ka ir ar mieru apkalpot mani uzzinaaju CENU - 10 s/par lapu?!?! aiz stuura aatri un forshi drukaa...

U User917 14.06.2007
Komentāri 8 Pārējās

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes