www.sudzibas.lv Copy Pro Krāpšana, Slikts serviss

Copy Pro - Krāpšana, Slikts serviss

Šodien, devos izprintēt 2 darbus! Piegāju pie datora, ielādēju darbus un uzliku printēt melnbalta lapas. Es neapskatījos, ka izprintējās krāsainas un palaidu nākamo darbu arī ar tādiem pašiem iestatījumiem, kur bija nomainīts printēt melnbaltu un atkal izprintējās krāsaina.
Apskatījos, kad visu izprintēju. Piegāju pie kases un jautāju, kas par lietu, jo uzliku printēt melnbaltu.
Kasere atbildēja, ja Jūs nemākat printēt darbu, sauciet palīgā, jo tur jānomaina trīs vietās iestatījumi. Kas tā par lietu, jo citās vietās nomaina tikai pašā sākumā un viss ir kārtībā. Ļoti nelaipna apkalpošana, cilvēcīgi nepaskaidroja.
Man lika samaksāt par krāsainām lapām. Bet dīvaini vēl bija tas, ka man visas lapas izgāja vienos un tajos pašos iestatījumos, laikam kopā 50 lpp. bet lika maksāt par 35 krāsainām un pārējām melnbaltām. Riktīga krāpšana un zaudēju nevajadzīgi naudu!

Atbilde no Copy Pro Pārstāvja atbilde 04.01.2017

Labdien, Liene!
Atvainojamies par nepatīkamo situāciju!

Lūdzu, atrakstiet mums uz [email protected] vai norādiet šeit savu e-pasta adresi. Sazināsimies ar Jums!

K kreditorsPG 04.01.2017

Kā saka, ja nemāki d*st - nemoki dibenu! Ja nejēdz izprintēt - sauc palīgā salona darbiniekus. Viņi tagad vainīgi, ka pati ielīdi un sadarīji kaut ko ne tā.

P Paldies99 05.01.2017

Mazāk Comedy Woman skaties