Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Antilla -

Vēlos apskatīt Antillas katalogu (modes katalogu)

Kaļķu Vārti -

Jāā.. agrāk šis klubs bija patiešām jauka vieta, kur atpūsties, tagad - tas ir totālākais pagrīdes klubs, kur prioritāte ir mauķelēm, kas izklaidēs viesus no ārzemēm. Nu lai jau tā būtu - bet kāpēc gan tad ir jāaizņem tik laba vieta - varētu teikt - pašā Vecrīgas centrā? Lai dod tad vietu citam normālam klubam, ar normālu vadību, kura neturpinās popularizēt Latviju - kā lētu sextūrisma vietu.Apsargi un tas pediņš, kas reizēm stāv viņiem blakus - ir unikāli - apsargi paši smēķē pie zīmes stāvot...

P PR*** 23.10.2007
Komentāri 10 Apģērbs

Najada L -

Nepērciet apavus NAJADA L tirdznievības vietās (tirdzniecības vietas Rīgas centrāltirgū un "Titānikā"). Pēc nepilniem 2. mēnešiem zābakiem sāka ļodzīties papēži un vienam zābakam izplīsa caurums kapes apakšpusē. Aiznesu tos atpakaļ uz tirdzniecības vietu "Titānikā", pārdevēja, negribīgi, bet pieņēma; uzrakstīju iesniegumu, aprakstīju problēmu, minēju čeka nr., datumu, summu - 21,-LVL; vēlējos KVALITATĪVU remontu, ja iespējams, bet, ja nav, tad NAUDU ATPAKAĻ... (labi, ka prātiņmš bija NEATDOT...

Walking -

Nepērciet šajos veikalos apavus.Biju nopirkusi kurpes,pēc nepilna gada ieplīsa zole un saplīsa supinators.Garantija ir 2 gadus.Kad aiznesu uz veikalu lai salabo vai apmaina pret jauniem.,no sākuma negribeja ņemt manus apavus,teica lai nesot tad kad būs noplīsis papēdis.Tad kad sacelu pa visu veikalu haju,tad negribot paņēma.Kad nācu izņemt apavus nebija apmierinātu ar apavu remontu,jo papēdis nebija riktīgi pielīmēts.Tad kad viņiem to pateicu,viņi man atbildēja,ka es esot pati to papēdi noplēsusi.Vairs Walkinga apavus nepirkšu.

MDS -

Tik sudiga apgerbu kvalitate vel nav redzeta! Zimejumi pazud pec pirmas mazgasanas, viles irst pie pirmas uzvilksanas un neizskatas ne pec ka!!!!

Aigas Nams -

veikalaa ir tikai viena telefonliinijas, kas nodroshina kases darboshansos, telefonsakarus un faksus, kaa rezultaataa, ja kaads runaa pa telefonu vai ienaak fakss, kases nedarbojas un klienti ir spiesti gaidiit pat 20 min.

AMI -

veikals shuj un tirgo apgjeerbus. filiaales viesniicaa Latvija un Audeeju ielaa 13, pretii uniitim centrs. Nu luuk, nepasuutiet tur meeteljus. Suj drausmiigi nekvakitatiivi un pat peec vairaakkaarteejiem atteikumiem (par shauru, par iisu rokas utt.), pasuutiijums netiks izpildiits pienaaciigi. Atteiksme ir drausmiiga un vieniigais ko shii tauta saprot ir draugi par suudzeeshanos PTAB. Vieniigaa veelme ir iet un nosvilinaat to bodi ar visiem tiem aunaliereem, kas tur straadaa.

Gan Bei Alfa -

Šodien sapulcējāmies 6māmiņas ar mazuļiem ratiņos, pastaigājāmies, un izlēmām paēst GanBei Alfā. Oficiants Igors ieraugot mūs, sāka māt ar rokām, un teica, ka šeit mēs nākt nedrīkstot, jo traucēšot viņa klientiem (aizņemti bija 3-4 galdiņi). Bijām tik izbrīnītas un aizskartas, ka devāmies prom. Secinot, ka tomēr gribas suši, ieņēmām vietas pie ātrajām ēstuvēm, un es gāju aprunāties, vai iespējams pienest ēdienu no GanBei. Administratore jau piekrita, kad pieskrēja oficiants Igors un atkal...

Push up -

Xo4u priobrest Push up dlja uveli4enij grudi kto nibud ego prbival ili kto nibud o njom 4to nibud znaet??????????

RigasKore -

Da, poxoze eta firma zarabotala sebe krepkuju populjarnostj i nesmivajemij ploxoj imidz svoimi "kachestvennimi uslugami". Rasskazu pro svoj pechalnij opit. Goda 2 nazad mne nuzno bilo srocno snjatj kvartiru, bukvalno za 2 dnja, ja prishla k nim (ne mogu zabitj ob etom do segodnjashnego dnja i ocenj zaleju), mne dali devocku, kotoraja vrode nazivala sebja "maklerom" .. ej bilo 18 let i prijexala ona v Rigu iz kakoj to derevni.. celix 2 dnja ja s nej vozilasj i vozila eje na svojej masine po vsej...

SIA,,Baltika Latvija" -

Alfas Monton labāk neiepirkties!Nav iespējams kaut ko nopirkt-pieskrien pārdevēja,jautā ko vajag,kad saku-pati apskatīšos,viņa staigā pakaļ un nervozi kārto aiz manis drēbes!Vēl man nācās noklausīties savstarpējo klačošanos-cik šausmīgi maz viņām maksā!Pajautāju vai būtu manam izmēram melna augšiņa-izrādās tik lielu izmēru viņām neesot!Bet kāpēc Spices Montonā vienmēr man kaut ko atrod?

Lauva Auto -

Pirms iegādāties Peugeot markas automašīnu PADOMĀJIET labi.Mašīnai jau nav ne vainas ,bet Lauva auto serviss gan ir zem katras kritikas. Tāda sajūta ka tā saucamā autorizētrā dīlera servisa meistari šis markas auto redzētu pirmo reizi.Gandrīz katrs remonts izvēršas par īstu murgu.Viņi taisa vienu bet salauž ko citu un beigās paziņo ,ka vai nu tā bija , vai arī tā jābūt.

Stylebeat -

Nascjot etoj virmi hocu skazatj sleduwee: kupil,nedelju ponosil i v masterskujuu!!!U menja prosto zla nehvataet,kupila tam spotivnie wljopki,cerez nedelju u nih steljka nacala v trubocku skrucivatsja,v nutri oni golubenjkie,posle togo,kak popala pod dozdj,vse nogi bili golubie!!!!!Nedelju hodila s sinimi paljcami na nogah!!!:))Ranjwe u nih kacestvo bilo lucwe,no v poslednee vremja halturjat!

Unifex -

Nesaprotu ka tadu kompania var stradat par tirdzniecibas dir Andreijs Vaisla , kuram pilnigi un galigi nav sajegas tirdznieciba ka tada????

ELKOR -

Es stradaju Elkora jau pusgadu un ne reizi nesmu ateicis nevienam klientam palidzet pat ja vinsh jau no pasha sakuma runa ar tadu toni itka es vinam butu parada kadus 200 LS!! Kapec man butu jatere savs laiks un zinasanas uz tadiem cilvekiem, kas jau zin ka vini pirks interneta un nak tikai uz veikalu uzinat informaciju?? kapec jus varat apvainot pardevejus ka vins kaut ko nezin un tani pasha laika censaties macit mus. Jus biezhi uzdodiet tik stulbus jautajumus, ka dzivot vairs negribas!!!...

apranga , Domina -

Iegaaju Dominas "Apranga" veikalaa un tas ko ieraudziiju bija vaardien neaprakstaams.Uz otro veikala staavu ved kaapnes un pie kaapneem invaliida ratinjos seezh viirietis...Kaa peec Juusu domaam vinjsh tiks augshaa? fui shii veikala iipashniekam-vinjam laikam nav saprashanas par to,kaa juutas cilveeks,kursh nespeej staigaat!!Bez tam otrajaa staavaa ir beernu preces un ja maaminja atnaak ar diviem beerninjiem no kuriem viens ir ratinjos??pateikt:"paseedi beerninj lejaa?"Vnk riebums taadaa veikalaa iet iekshaa,kur par liidzcilveekiem netiek domaats!

Inserviss Group -

nesovetuju obrashatsa v etu "kompaniju". nizkogo urovnja kompanija,dengi u nih estj toljko na malenjkie aizdevumi. Naprimer na pokupku masini,hotja oni pishut cto vsje budet okos,ot vas trebuetsa nalichee nedvizemosti zaregistrirovannoj na vashe imja i t.d. Kasko budet objazateljno,hotj reklama utverzdaet obratnoe!!!otnoshenie otvratiteljnoe!!! sharashkina kontora!!!Esli bi ja hotela bratj kredit pod imushestevo ja bi tak i dejstvovala,no bilo zelanie kupitj avto,pod zalog avto i t.d.no nikto...

Clean Control -

otdali pochistitj muzskuju kozannuju kurtku,chernuju s cvetnimi nashivkami.Zaplatili za chistku 18 LS,skazali,sto budet gotova cherez 2 nedeli,no okazalosj,sto esche ne gotova,nado bilo prijti esche cherez 3 dnja.kogda ja prishla zabiratj ety kurtku,to ja prishla v yzas!!!!!!vse eti cvetnie nashivki im?mozannie poloski na rykav bili zakrasheni i kurta vigljadela kak iz sekonda za 2ls :-(((((Xotj aranshe mnogoe tam chistili i ne bilo na nix zalob!A zdesj poluchaetsja isportili doroguju veschj.

" Džinsu Stils " -

Dizaineru džinsas kuras tur pārdot ir tikai turku ražojums un nav tur neviena oriģināla, ja nu maybe LEVIS, bet GUESS un CK ir pilnīgi mēsli,šie dzinsi knapi 5 mēneši iztur,uzvelkot varbūt reizi vai 2x nedēļā.Man tā jau gadās ar trešajām džīnām kuras tur ir par ne-mazu naudu nopērkamas.

Stylebeat -

Ja bivwaja rabotnica etogo magazina!Nicego poloxo osobo skazatj pro etot magazin nemogu,no estj v etoj firme odin moraljnij urod,ROMA!!!!!!!!!!On scitaet sebja umnee vsex,postojanno opuskaet vsex devcenok,dostal vsex uze po polnoj!!!!!!!!!!