www.sudzibas.lv Sia Iesi būve totaala apzagsana

Sia Iesi būve - totaala apzagsana

Dieva goda vārds, man žel būs cilvēkus kas ies uz šo firmu strādāt.Kam nebūs informācijas.Šī firma apzog strādniekus.Es aizgāju ātri no šīs firmas prom, jo nemaksāja algas, meloja un beigās vēl necienija strādniekus.Vēl paspēj paņirgāties par stradājošiem.Attieksme vienk pretīga.Arī šobrīd esot talu no šīs firmas, pēc esošās informācijas situācija arī tagad tur strādājošiem ir briesmīga, nemaksā!Darbu prasa, bet atalgojums nav!ŠĪ FIRMA NAV CIENĪGA!!Neļausim nelietīgiem cilvēkiem mūsu dzīvi padarīt par elli!!

J

I Inese 09.10.2008

esmu dzirdejusi saussmiigus sstaastus par so firmu!!Bet domaaju ka taa ir totaala apmelosana!!Iesaku uzlaist tai firmai attieciigaas instances!!

J Janka 19.07.2010

Firma ir bezprecedenta gadijums. Algas nemaksa noteiktajos apmeros, liguma punktus neievero, attieksme pret darbiniekiem, ka pret suniem. Darbinieki neturas ilgak ka par 2 menesiem, vieni aiziet, un vieta nak citi, kas uzkerusies un solijumiem. Samaksu par gabaldarbiem aprekina negodigi, lielako dalu no darbinieka nopelnita "iebazot sev kabata". Buvdarbi tiek veikti liela steiga, uz ko tiek upureta to kvalitate, nekompetenti un praksi neizbaudijusi vaditaji, ka Normunds Reinicans.

CILVEKI, NETEREJIET LAIKU! Neko labu si firma jums nevar dot-no personigas pieredzes.

Aicinu ari citus bijusos stradniekus padalities ar pieredzi!

V Vijolniece 26.03.2011

ha, te jau izskatās, ka komentārus rakstījuši tie strādnieki, kas bez izglītības bija pieņemti - un neparādot attbilstošo prasmi vai iemaņas, atlaisti :D
Veiksmi tālāk - darba meklējumos "Lielajās firmās"

M Mika Hakinens 11.03.2014

Lielajiem "meistariem"!?
Nozares speciālisti domā pavisam savādāk: