Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

OKS -

Ljudi ne budte doverchivi,magazin sportivnih tovarov Oks prodajushij obuvj i adezhdu firmi DC nakruchivajut ceni,shodite na Brivibas 154 i ubeditesj sami,ceni namnogo nizhe!I prichem ot oficialjnogo dillera!

Nelda -

Neldai Ziepniekkalna ir ari stavvieta, kura tagad jau par Ls 35 menesi var turet masinu, bet problema tada, ka tur stavvietas ir pa sauru (ka tik maksimali butu vietas, kur likt masinu). Ir bijis ta, ka masinu noparko un durvis nevari atvert,lai tiktu ara.Cik reizes par to nav viniem teikts, bet vasara tapat linijas parkrasoja, pietam vel skibi! Apsargi tur pa santimiem strada.

Viesnīca AutoSole -

Naudu par numuru paņēma, bet izrādījās, ka viesnīcā vispār nav ūdens. Kad, ejot projām par to ziņojām administratorei, viņa atteica, ka zinot - plīsušas trubas. Vai tad tas nebija jāpasaka, pirms izīrē numuru??? Ne es, ne mani draugi šo viesnīcu vairs neapmeklēsim.

I IvarsCers 22.11.2007

Mazo brāļu hospitālis -

Šī klinika vairs sen nenodarbojas ar dzīvnieku ārstēšanu, bet gan kā LKF aģitbrigāde. Ja jums ir suns no cita kluba vai vispār bez papīriem, labāk nemaz tur neiet- apries un pēc tam aizsūtīs "pakonsultēties" uz Daugavgrīvas ielu, bet tur jūs vienkārši aplies ar mēsliem. Aiztaupiet sev pazemojumu un ejiet labāk uzreiz uz citu klīniku, kur vēl nodarbojas ar ārstēšanu.

Čilli Pica -

18.novembrī iegriezos ar mammu jaunajaa Galerijas Centrs Chiili Pizza! Apkalposhana bija vienkaarshi briesmiiga, nekad agraak ar kaut ko taadu nebiju sastapusies!Parasti, kad cilveeks apseezzas pie galdinja vinjam vismaz divu minusu laikaa tiek atnesta eedienkarte! Muusu gadiijumaa bija taa, ka seedeejaam kaadas 7 min.Apkalpotaaja -meitene blondiine gaaaja garaam vairaakkaart, tachu mums uzmaniibu nepieveersa! Garaamejoshajai buutnei vairaakkart jautaaju vai driikst pasuutiit uz ko vinja pat...

ELKOR -

juus zinaat, ka elkotr liizingaa maksaaja 22% gadā? paskaitiet un tad njemiet uz nomaksu.

I ingaknwe 19.11.2007

Whirlpool -

Kupil god nazad holodil'nik firmi virpul. Pozarilsja na horowuju cenu+garantija. $erez god porvalas' uplotnitel'naja rezinka na dveri holodil'nika. Grjebannie eksperti iz servis centra wirpul skazali 4to ja v rezul.tate togo 4to ne pravil'no otkrival holodil'nik ZAL'APAL ZIRNIMI RUKAMI REZINKU, ONA ZATVERDELA I LOPNULA. Ona videte li dolzna bit' ideal'no 4istoj. Predlozili zaplatit' za zamenu 50 Ls (14 ot ceni holodil'nika) Urodi!!!!! Pokupal v elkore oni napravili v Predstavitel'stvo Wirlpoola v latvii.

S Serjegin 18.11.2007

F"M transport -

?,??? ??????,?????? ?????????? ??????????

Tele2 -

Man ljoti ineteresee viena lieta!! ja jau reklaamaas saka ka paarklaajums ir 98% ta kapeec ljoti biezi apbraucot latgales laukus pazuud uz ilgu laiku zona!! man taa vien shkiet ka visi shie 2% un pat vareetu pateikt kaadi 7-10% ir Latgalee, bet vai tad citos novados ir visiur paarklaajums!!!??? nu pilna vaarda noziime mus maana un "razvodet po polnij!!!!"

Tele 2 -

Gerkens un Partneri SIA -

Gerkena veikalā Limbažos 19. oktobrī iegādājos zābakus. Pārdevēja laipni paskaidroja, ka pirkumam ir trīs mēnešu garantija. Pēc divām nedēļām konstatēju, ka zole nav kvalitatīvi pielīmēta. Veikalā man paskaidroja , ka tas nekas nav un garantija uz to neattiecas. Kam tad domāta ši garantija? Neiesaku arī citiem tā "iepirkties".

sia "Angars" -

samaja galimaja virma po izdelijam iz ordstekla, remontu mawen i vsego procego cem oni zanimajutsja!! ni kogda be v zezne k nem ne obrascalsebe, cto ne zakas vse sroki prosrane, pricem realjno prosrane! ne na cas i ne na dva! na na paru dnej eto minimum! ato i boljwwe!ljude podumajte prezdi cem cto to u nix zakazevatj! nado li eto vam!?????????????????

M M.M. 10.11.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Rīgas Kore -

Mjaa- mekleju dzivokli- ieliku netaa sludekli- saak naakt sms, a naw ne jausmas kas taas suuta! vienaa dienaa atsuutija, nju ljoti smuku piedaavaajumu- meebeleets, 2istabu, ziepniekkalna, eiroremonts... par 120ls/men - pazvanu- tur man pasaka, ka vispirms janosledz ligums ar Rigas Kori, kas itkaa neko nemaksaajot, un tad es vareesjot pa taisno ka sanjemta sms- uzreiz iet skatiities to dzivokli, un iireet! Nju protams izklausaas nereaali!!! Musdienaas, un par kaut ko nemaksaat??? Protams, ka nekur neesmu bijis, un nekaadu liigumu neesmu sleedzis, jo tas ozj peec konkreetas piecakareesjanas....

Go planet -

Neviuenam un nekad neiesaku tur iet.....vienaa jaukaa vakara izdomajam pabraukaties ar kartingiem,,, aizpildijam anketu ,samaksajam,un ejam braukaties,tad peksni viens no kartinghalles darbiniekiem lika mums iepuust alkometra tas uzrasdija 0.8 promiles jo bijaam izdzeerushi paarus alius ... un pie kartinga braukshanas arii netikaam

ELKOR -

Soglashusj, chto vewi v Elkore nekachestvennye. Ewe bolee nekachestvenneje v etoj firme delajut remont, tochnje oni ego voobwe ne delajut. S takoj situaciji my stolknulisj, kupiv krossovki v Elkor Sports v Molse. 1-aja kuplen. para rasklejilasj, posle neskoljkih "remontov" i skandalov ele-ele soglasilisj obmenjatj. No i s nov. sluchilasj ta zhe beda. ( Kstati nosilisj oni toljko v sportzale). Posle remonta firma vernula krossov. s garantijnym talanom, s kot. na sled. denj iswezli vse pechati o...

A Angela 07.11.2007

Vigo - Negrib mainīt kurpes ar brāķi

Nopirku rudens kurpes, kuram pēc mēneša salūza papēdis. Nesu atpakaļ uz veikalu, kur ļoti pretimnākošā veikala vadītāja teica, ka varēs apmainīt, bet piezvanīšot man pēc 3 dienām. Pēc 3 dienām nepiezvanīja, bet nākamajā dienā saņēmu ierakstītu vēstuli, ka ražošanas defekts nav konstatēts, bet viņi uzskata, ka bojājums radies braucot ar automašīnu vai remonta laikā, līdz ar to man neko palīdzēt nevarot. Jāsaka gan, ka ar auto neesmu braukusi un vienīgais remonts - nomainīti papēdīši. Nu re! Cīnīšos tālāk!

Neckermann -

Ļautiņi nepasūtat preces šajā kantorī. Izpildes kvalitāte neatbilst pašu paziņotajam un preces piegādā, kas ir noliktavā izņemot to ko esat pasūtījuši. (Tiek ignorēts pat tas, ka pasūtījuma apstiprinājumā paši norāda pareizo)

Alla Breve -

Sakarā ar mūsu sportistu piedalīšanos Pasaules Kausa izcīņā, 4 Polo krekliņiem līdz 30.oktobrim bija nepieciešams uzšūt vienādu uzrakstu, sastāvošu no 9 burtiem. 20.oktobrī piezvanīju uz firmu ?Alla Breve? un pa tālruni man pateica, ka darbs aizņemšot 2-3 dienas. 24.oktobrī no rīta zvanīju, lai precizētu firmas atrašanās vietu un dotos turp. Man teica, lai braucot pēc plkst.15. Kad pēc ilgas meklēšanas firmu atradu, man sacīja, ka pakalpojums pārāk neliels, darba daudz un no 24.līdz 30.oktobrim...

GM electronics -

??? ?????- ?????? ?????

GLOBUS -

22.Oktobrī ģimene kārtējo reizi nolemj paēst "Globuss" uz Vaidavas ielas , norēķinamies par pasūtījumu, pēc 15min. viena no meitenēm - EU! JAUNAIS CILVĒK PANĀC ŠURP !!! (PA VISU ĒSTUVI)..Pienāku , -kāpēc Tu neteici ka jāskaita kopā?? .saku ka domāju , ka jūs visu saskatījāt (jo teicu ka jāskaita kopā!)..samaksājiet vēl 3.30Ls (vai cik tur, neatceros).VOT TĀDA JUMS ATTIEKSME PRET KLIENTIEM !!!Visu saprastu, ka pašas kļūdījušāš un nesaskaitīja - samaksātu tos 3.00 , 5.00 Ls , bez probl. , bet kad ar uzbraucienu saka-PANĀC Šurp !!!Bijušais Globuss(Vaidavas ielas 9B) klients.