www.sudzibas.lv LORETTI māna pircējus

LORETTI - māna pircējus

Veikals pret klientu sūdzību par nekvalitatīvu preci uz iesnieguma, kurā tiek skaidri norādīts, ka klients pats veiks ekspertīzi, atdod iesniegumu ar kaut kāda eksperta atzinumu, kas ir pilnīgs patērētāju tiesību pārkāpums!! Turklāt pēc šīs ekspertes atzinuma zābaki tika atdoti sabojāti!! Novēlu viņai sakārtot savu nodokļu sistēmu - tāda rīcība agri vai vēlu nāk atpakaļ - ne jau visi klienti ir tik stulbi kā viņi domā!! It sevišķi tie, kas var atļauties iepirkties šāda cenu līmeņa veikalos.
p.s.
arī pārdevējs atzina, ka POLLINI studio apavu kvalitāte pieklibo

K KristaLL 23.09.2016

Цена не соответствует качеству! Качество неитальянское, а китайское, либо подзаборное польское! Туфли красивые, но колодка такая неудобная, что пальцы на ногах сводит, весь день просидеть (!!!) в офисе в туфлях Loretti невыносимо! Сникеры золотые, купленные 4 месяца назад, обтёрлись так, как будто я их ношу 4-ый сезон. Сумки польского качества по ценам сумок Michael Kors - это вообще смешно. Люди берегите деньги! Обращайте внимание на качество!