Ogres Slimnīca - Attieksme

Es pilnībā piekrītu visiem tiem, kas raksta par Ogres slimnīcu.Attieksme vienkārši briesmīga.Ar lielām mokām(vecākiem cilvēkiem ļoti grūti dabūt no ģimenes ārsta nosūtījumu)ieliku mammu slimnīcā, jo bija neciešamas sāpes mugurā, kas izstaroja uz kāju.Pēc nedēļas neiroloģiskās nodaļās daktere neiecietīgi pavēlēja man viņu izņem paziņojot, ka viņa neko nevar palīdzēt.Uzkliedzot man, ka ģimenes ārste ir viņu it kā piemānījusi citēju-apsolīja uz dažām dienām, bet nu jau nedēļa un nevar tikt vaļā. Lieki teikt, ka neko jau arī nedarīja-izdarīja rengenu un spricēja pret sāpju līdzekļus.Citēju-ko es varu palīdzēt savai mātei, neko!Atšķirība ir tikai tā, ka viņa ir daktere es vienkārša mirstīgā.Tagad mamma mājās un mēs maksājam cilvēkam, kas nāk katru dienu un spricē pretsāpju zāles kas maksā
uz desmit dienām 17.ls.Es jūtos briesmīgi, jo cilvēks ir bezspēcīgs pret šadiem dzīves varenajiem.

D

K kasija 22.11.2008

Slimnīca nav pansionāts, ja ārsts ir visu izdarījis un neko vairāk darīt nevar, tad pacients ir jāizraksta, lai turpinātu ārstēšanos mājās.

D Dzita 22.11.2008

Viss ir pareizi, bet cilvēks nav izārstēts.Vai vispār Jūs ko zināt par attieksmi (mediķu) pret veciem cilvēkiem...ko tērēt līdzekļus tāpat...Un ko tad mājās var izdarīt?Ja ārsts pasaka citēju ;a, man vienalga ko darāt...Kad pati saskarsieties ar šādu problēmu Kasija(ja vien pati neesat neiroloģe) tad bezpalīdzības priekšā būs grūti...
Vispār par mediķiem varētu daudz komentēt, tikai labuma nekāda, jo tie ir arī mūsu dzīves visvarenie!Piem., ja par naudu, tad var dabūt visu, bet, ja ar nosūtījumu-tad gaidiet gadu rindā...Kā tas saprotams?

K kasija 23.11.2008

njā, bet ja ārsts jums pasaka, ka vairāk izdarīt nespēj, tikai turpināt pretsāpju injekcijas, tas nozīmē ka palikt slimnīcā nav nepieciešamības. Seit vairāk izklausās ka kārtējo reizi večuks ir apgrūtinājums ģimenei un šie nu atkal izdomājuši nogrūst slimnīcā.

: :))) 25.11.2008

Varu iieteikt aizvest mammu pie cita neirologa vai fizioterapeita, lai apskatas un nosaka kadus vingrojumus vai masažas, jo slimnica vinai neviens nepalidzes...
Ja rengens neko neuzradija un nekada draudosa situacija nav, tad protams vinu aizsutis majas-labak lai vina majas sanjem tas zales neka slimnica..

A ANDRJU 03.05.2013

JA SLIMS, TAD JĀDZER ZĀLES, NO KAPA TĀPAT NEVIENS NEIZBĒGS

A agris555 15.10.2013

Aizbraucu uz slaveno ogres slimnicu .ar nosutijumu laustu pirkstu, man atbildeja nav kas jus pienem, braucat rit vai ta drikst atiekties pret nodoklu maksatajiem. Tad laikam mes esam dzivnieki.

N Nate 12 08.12.2013

Tad nu gan ar dzīvību apdraudošs stāvoklis-lauzts pirksts.