Kolonna Spa - Atlaides!

SPA masāžas šobrīd ir populāras dāvanas!
Tā nu nolēmu savai mammai dāvināt Šokolādes masāžu - izvēlēties bija no kā, bet acīs iekrita Kolonna SPA piedāvājums! Šokolādes masāžai 25% atlaide otrdienās un ceturtdienās visu novembri un decembri!
Piezvanīju un pieteicu šo masāžu pārjautājot vai tā būs ar atlaidi, jo esmu izvēlējusies ceturtdienu kā arī noteikto laiku, kurā pieejamas atlaides(jāpiebilst, ka bez atlaides šī masāža ir dārgāka nekā citur!!!). Meitene apstiprinoši atbildēja un mierīgu sirdi mammu nosūtīju šodien uz masāžu!

Bet samaksāt vajadzēja maksu bez atlaides, jo vajadzīga kaut kāda "drauga karte/klienta karte", kaut gan ne i-netā ne telefoniski nekas tāds man netika minēts!
Cenas starpība ir 10LVL...nav tā pati lielākā nauda, tomēr iekšā sēž velnēns, kurš lika šo uzrakstīt!

Iespējams Kolonna SPA meitenes citiem atgadinās atgādinās par šo karti un klientiem nebūs jāpiedzīvo nepatīkams brīdis!

L Lepi 04.12.2008

Jā, stulbi gan sanāca. 10 Ls ari ir nauda. Pat tadā kā MAXIMA ir visur rakstīts ar klienta karti būs atlaide.

J joko 04.12.2008

Zinu ka ļoti daudzās tirzniecības sfērās patīk piemirst šādas sīkas, bet svarīgas niansītes..Es droši vien tur būtu sacēlusi traci, jo mūsdienās 10 Ls ir nauda, un kuru nemētā, tā pa labi un pa kreisi.

D Dace 04.12.2008

Vairāk šeit domājams ne jau naudas lieta, bet tas iekšējais aizvainojums.Iedomājos, kā sajutās mammīte, jo viņa taču gāja ar dāvanu karti nesagatavota maksājumiem.Un ja man personīgi dāvinātu dāvanu par kuru man vēl jāpiemaksā, tad paldies, bet varbūt es iztieku bez tā.
Paldies par info, kaut man ir šī Kolonnas klienta karte, biju savākusi vajadzīgo pirkuma kvīšu skaitu, pēc tam ar tiem pieregistrējos, tas Jelgavā.Tagad man pienāk katru sezonu pa pastu jaunais piedāvājumu katalogs ar atlaidēm.
Cerēsim citiem dāvanu saņēmējiem nebūs šāda rūgta pieredze.