www.sudzibas.lv SELECT Uzmanieties!

SELECT - Uzmanieties!

Esiet uzmanīgi pasūtot preci no kataloga "SELECT"!
Kā jau zināms katalogā ir lētas preces. Pat sākot no 0.49 Ls.
Pasūtīju preci par 5.49 Ls, pie kuras bija vēl pierakstīts "Tikai 5.49 Ls ".
Saņemot preci pastā, vajadzēja samaksāt par pasta pakalpojumiem 2.99 Ls. (pati vainīga neredzēju mazos burtiņus kataloga vidū)
Labi, kopā man jau šī prece izmaksāja 8.48 Ls.
Mājās konstatēju, ka prece neder. Katalogā uzrakstīts: Ja neesi apmierināts, tad sūti atpakaļ un atmaksāsim preces cenu!
Sūtot atpakaļ, man bija jāapmaksā atkal pasta izdevumi - 2 Ls. (katalogā tas nav minēts)
Kopā man šī prece izmaksāja 10.48 Ls. Atpakaļ man protams atsūtīs 5.49, bet zaudēju 4.99 Ls.
Nobeigumā: Uzskatu tā ir tīrākā krāpšana "TIKAI 5.49 Ls".

D

T toony 12.12.2008

Nu bet loģiski, ka visus pasta izdevumus pašam jāatmaksā jebkurā gadījumā... tas ir visos katalogos un TV-šopos.

P Pircējusargātājs 12.12.2008

Šeit ir visas mūsu sabiedrības nelaimes!
Nelasām noteikumus un tad ceļam pretenzijas!
Visos katalogos ir norādīts, ka pasta izdevumus sedz klients, protams tas nav uzrādīts pie katras preces, bet gan pasūtīšanas noteikumos!
Vajag būt uzmanīgākiem!

D Dace 05.01.2009

Pircēju sargātāj, esi uzmanīgāks rakstot! Visos katalogos tomēr nav norādīts par pasta izdevumiem, sūtot preci atpakaļ!

Šajā katalogā tas nebija norādīts!!!

S Saulesmeita 27.05.2010

Tur nav arī rakstīts, ka preču atpakaļ sūtīšana ir BEZ MAKSAS