SIA"AMF" - Par visu

Strādāju šajā uzņēmumā un varu teikt, ka pilnīga pekle tur ir. Lai ieekonomētu un iekasētu sev lieku naudu, tiek samazinātas darbinieku algas - bez brīdinājuma. Pats šefs Ludviga kungs, un pārējie augstā amata pārstāvji, drošvien, ka uzdzīvo no mūsu sūri un grūti pelnītās naudiņas. Godiigi sakot, man ir kauns, ka strādāju šajā uzņēmumā. Kauns, ka tā var izrīkoties cilvēks, kas zin Dieva vārdu, kas ir arī mācītājs un pie tam vēl Rīgas vicemērs (A.Ludvigs). Nu kā šitā var??? Rādās, ka mūsdienās cilvēki vada uzņēmumus, bet nu viņiem nav ne mazākās sajēgas, kā to pareizi un godīgi darīt. Nu žēl, ka tā. Galvenais vienmēr smaidīt un teikt, ka viss ir labi, bet nu tas jau po***, ka patiesībā viss ir galīgā "pakaļā".

K

S Samii 07.04.2009

Arii esmu tur stradaajusi, pilniigi tev piekriitu, . Galvenais ka tagad vinjam skaistas majas sapirktas, par kuraam firmai veel krediiti jamaksaa. :)