www.sudzibas.lv SIA VK SERVISS Needama produkcija

SIA VK SERVISS - Needama produkcija

VK SERVISS kotletes, frikadeles sldetas razotas no skaidam, galas garsas nav vispar, kotletes sausas un cietas.Par pelmeniem neiet runa vispar.Miklas pikuci ievistits smakojosas, nezinamas izcelsmes masas kripata.Kapec neviena inspekcija neparbauda dota razotaja produkciju?

R

ņ Ņuta 02.12.2009

Absolūti piekrītu šim VK SERVISS produkcijas vērtējumam! Neesmu īpaši kaprīza ēdiena izvēlē, taču, ja vēl pelmeņus "ar gariem zobiem" esmu varējusi mazliet ieēst, tad šodien zupā izvārītās "vistas gaļas" frikadeles pietika tikai vienreiz pagaršot, un visu zupu nācās izliet ārā. No kādām pūdētām izejvielām tās gatavotas? un šķiet, ka vēl mēģināts "uzlabot" ar nezināmām, bet izteiktām ķīmiskām piedevām...!! Vai īstā gaļa aiziet tikai inspektoriem???
Pircēji, nepērciet šo indi!!!