Latv neatkarīgo ekspertu asociācija - Neobjektīvs eksperta atzinums

Rīgā veikalā nopirku sieviesu kazoku369, -Ls. Ziema silta, uzvilku dažas reizes, 1 reizi nodevu garderobe. Pec tas reizes pamaniju, ka kapuce caurums!!! LNEA ekspertes O.Vellere, viņas kolēģe mana klatbutne plesa carurumu vel lielaku, atzina, ka ada nekvalitativa, samaksāju par ekspertīzi, devos uz veikalu, lai atgrieztu man naudu. Veikalā ekspertīzes faktu neņēma vērā, lūdzu palīdzību pie ekspertēm atkārtoti, solīja, ka sniegs man pozitīvu atzinumu. Process ilga mēnesi, 8.martā man zvana trešā eksperte, lai savācu kažoku, pati esot saplēsusi!!! Rakstisku atzinumu nesaņēmu. Pēc gada devos uz LNEA, izlasīju atzinumu, nebiju ar to apmierinata, uzrakstīju iesniegumu, lai sniedz skaidrojumu, kāpēc nu jau minēts trešās ekspertes vārds, ne vairs klāt bijušās O. Velleres, kad caurums tika palielināts. No 2008.gada 4.janvāra neesmu saņēmusi atbildi. Neiesaku doties pie šiem eksperteim pēc palīdzības! Esmu tērējusi laiku, nervus, lai risinātu šo lietu. Varbūt kāds dotu padomu, ko man iesākt?

N Nova 20.10.2008

Nu ne zinu gan, man ar LNEA viss bija kārtībā. Ejiet tad uz PTAC, varbūt viņi kaut ko varētu ieteikt.

1 123 20.10.2008

Bļāviens, cik var!!! Vai tiešām grūti aizdomāties, ka viss kas saistīts ar pirkumu problēmām, jāgriežas Pat. Ties. Aizsardzības centrā!!!

L Liene 21.10.2008

Nepērciet kazoku par 369, - LVL ja gribat kazoku brauciet uz musu pašu kažokādu firmu Gauja kur ir kvalitatīvi izejmateriāli, jā maksās tas kažoks 1500, - LVL toties kalpos gadus 5 stabili ar mūsu ziemām visus 10 izvilks!!!

A ally 21.10.2008

Prieksh kazocinja taa naudinja ir ljoooti mazinja.. newiens kazjoks tik leeti nemaksaa, taa kaa newajag wainiigos mekleet..

I Irina 23.03.2010

Бедненькая а у меня исе еще в самом разгаре купила дубленку с лаковым покрытием на улице Марияс сразу дома села рассмотрела все внимательнее чего постеснялась сделать в магазине вроде солидрый продавцы хорошо обучены умеют продать товарчик ну так вот рассмотрев один шов разсходится и вешалка чуть ли ре с корнем вырвана так как ребенка нескем оставлять через несколько дней выбралась продавцы все рассмотрели обещали менеджер отзвонит а я глупая первый раз поверила и ушла через дней 5 отзвонили и довольно грубо попросили забрать мол зашили я в шоке ведь обещали ничего не делать без моего согласия но дефекты еще некоторые остались уже 5 раз писала притензию вернуть деньги ведут себя нагло все отрицают решила проконсультироватся с експертом встретилась показала она сразу увидела дефекты даже написала на бумаге свое мнение я довольная в магазин експерту 7 лат за консультацию заплатила опять обещали позвонить через пару дней написали через2 недели письмо што дефект маленький сама виновата уже сколько месяцев прошло но как же так ведь за все время переписок у них дубленка находилась звоню за помощью експерту обещала ведь удачный финал и кто мог подумать она все отрицает мол дефект маленький легко устронить и свет был плохой когда она смотрела короче все понятно все продажные а как же првды добится.

R Roberts 29.11.2010

Tak Latvijas Neatkarīgo Ekspertu Asociācija ir pilnīgs kaktu kantoris! Brīnos, ka viņiem vēl visas licences nav atņemtas!? Aizejiet paši paskatieties uz skaudro Padomju laiku mantojumu.. Pats kantoris izskatās pēc zīlēšanas salona, eksperti VISI ir pensionāri (vecums nenāk viens), Padomju laiku upuri. Ekspertu atzinumi (cik man bijusi darīšana) pilnīgi absurdi un neobjektīvi. NEIESAKU. Ejiet ekspertīzi taisiet jebkur citur tikai ne uz LNEA. ;)

J Juris 29.11.2010

Piekrītu Robertam!!! Tas kantoris ir zem jebkuras kritikas. Profesionalitāte, piedodiet, bet nekāda un atbildība arī! Viņi tikai paņem naudu, un ja viņu slēdziens ir nekvalitatīvs, tad apstrīdēt var tikai tiesā! Un neviens, ne PTACs ne ar kāds cits tur var ko izdarīt!!! Nevienam un nekad neiesaku doties uz LNEA!!!