Latvijas neatkarīgo ekspertu asociācija - Nezinoši "eksperti"

Izbaudīju uz savas ādas ko nozīmē "Eksperti", aizgāju ar somiņu kurai 2 gadu garantija, bet 9 mēnešu laikā pilnīgi deformējusies un kvadrāta formas vietā izskatās kā pļecka, pacilāja pensionāre, pabakstīja, sabakstīja tā ka tukša gandrīz izskatās ka ir formā un saka - re nu nav nemaz tik traki, skatījos lielām acīm un nesapratu vai tas ir joks vai kā, pēc tam pasaka - nu ražošanas laikā nav pareizi uztaisīta, vajadzētu tur kādus stiprinājumus vai ko, bet tāpēc tas nav defekts un atzinumu nerakstīsim. Prasīju kā tas ir - ražošanas laikā nepareizi uztaisīta, 2 gadu garantija ir, somiņa izskatās kā pļecka bet ražotājam atbildība nav jāuzņemas? Atbildi nesaņēmu, tikai ummm aaaammm nuuu. Pēc tam pati pateica lai aiznesu uz kādu somu remontu lai man tur iešuj kaut ko, tad prasīju kāda jēga no garantijas, ja man pašai jāiet un jānes soma remontēt par saviem līdzekļiem, kam tad tā garantija ir? Nu neko sakarīgu arī uz šo jautājumu man atbildēt nevarēja. Samaksāju 10,50 eur un gāju prom. Nenosauktu šo iestādi par nekādu "Ekspertu asociāciju". Bet tā jau laikam tikai latvijā notiek: d