www.sudzibas.lv Latvijas Neatkarīgo Ekspertu Asociācija Nepatiesa novērtēšanas informācijas sniegšana

Latvijas neatkarīgo ekspertu asociācija - Nepatiesa novērtēšanas informācijas sniegšana

Notika ceļu satiksmes negadījums,vainīgā auto apdrošināšana,bīja apdrošināšanas kompānija if. Vēlējos auto labot,ar mani sazinājās auto novērtēšanas eksperts,sakot ka auto esot ekonomiski neizdevīgi remontēt,un kompensāciju izmaksāšot naudā,telefonsarunā sakot ka auto novērtēts uz 450 eur. Es pieprasīju vērtēšanas aprēķinu kā noteikta auto vērtība,viņš teica lai rakstot sūdzību un tā tiks atsūtīta uz e-pastu. Uzrakstīju sūdzību uz if,novērtējumu nesaņēmu,vakarā saņēmu zvanu no eksperta,par iespēju apspriest auto vērtību,piesolīja pielikt 50 eur auto vērtībai,kad tā esot maksimālā summa. Es tāpat pieprasīju aprēķinu par tirgus vērtības noteikšanu ko saņēmu tikai pēc nedēļas. Ar pavisam citu vērtību 515 eur. Pieņemu ka eksperts nemaz nebīja veicis vērtēšanu bet vienkārši piedāvāja nelielu naudas summu,jo vērtēšanas tāmi saņēmu tikai pēc nedēļas. Tāpēc domāju ka eksperts veic savu darbu nepilnīgi,un negodīgi. Eksperts Edgars Vucins.

Papildināts Pe4a 06.09.2017

Auto eksperts Edgars Vucins.

P

P Pe4a 06.09.2017

Apdrošināšanas kompānija if. Eksperts Edgars Vucins.

L Latvijas Neatkarīgo Ekspertu Asociācija Support Pārstāvja atbilde 07.09.2017

God. autors! Kāds sakars ir starp jūsu stāstu un Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociāciju?
Minētais eksperts nav LNEA eksperts un biedrs.
Es, Biedrības "Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijas" valdes priekšsēdētājs Juliuss Anšins, lūdzu jūs pārbaudīt jūsu rīcībā esošo informāciju un atvainoties par nepatieso ziņu sniegšananu. Paldies!