Automazgatava sos - sos

Pagajušo nedelu mazgaju savu masinu automazgatava sos Olympia. Man piedavaja nomazgat masīnu ar rokas vasku, kurs ir labaks neka parastais. man tik smalki par vinu pastastija, ka es piekritu. pajautaju cik ilgi man pateica min 30-35. atnacu pec 40 min samaksaju, bet vel mana masina nebija pabeigta un man nacas gaidit VEL 20 MIN. snak ka masīnu mazgaja gandiz stundu????? tas nav pa traku??? bet nu nomazgaja loti labi netiribas es neredzeju.

D

D Dina 11.10.2008

Es savu masīnu mazgaju gadriz katru nedelu un kopa ar salonu tas aiznem 40 min. vienkarsi vajag labu tejas naudu atstat un tad viss bus ok un loti atri!!!

X xsx 25.10.2008

moika dorogaja dolgaja i neka4estvenaja !

D Dina 02.11.2008

ceni na moiku odinakavie prosto na drugis moikahceni ne okruglonie. a moika o4en kacestvenaja.

K Karlis 27.11.2008

Piekritīšu izteikumiem iepriekš - dārgi, ilgi un ne visai kvalitatīvi. Pāris reizes biju iebraucis, bet esmu vīlies. Kas attiecas par dzeramnaudas atstāšanu, tad vispirms ir jājautā par ko - par stundas gaidīšanu, trekniem, lipīgiem paneļiem un durvju rokturiem, ne visai kārtīgi izsūktu salonu utt. Un tad vēl jālauza mēle un jāskaidro dienvidnieku tautības priekšniekam kurš nesaprot latviski neko, kas man vajadzīgs???!!! Pilnīgs murgs tadas klases iepirkšanās centrā kā Olympia.

A Arvīds 14.12.2008

skolko ljudej, stolko i mnenii, normalnaja mojka, paru raz pomil mashinu, ostalsa davolnim, ceni kak i vezde, nascjot nacionalnosti, u nas strana mnogonacionalnaja

D Dimon 13.05.2009

es pats kaa automazgatajs varu pateikt ka ar rokas vasku man vieglas masinas mazgasana aiznem apmeram 20 min, dzipam 30 min. rokas vasku uzlikt tas ir max 5-10 min. ja kopa ar salonu tad 40-50 min...nu ja loti netira masina tad 1 h :)
pie mums ir taa, ka ja iedod labu tejas naudu, tad masinu var pabeigt 2x atrak ;) jo tad strada 2 cilveki uz vienu masinu.
neticat, parbaudat - karcher, deglava 82

N nata 25.10.2009

Es mazgaaju masiinu Sos Olympia jau 2 gadus un neviens nekad man neteica, ka masiina buus gatava peec 30-35 min. Vienmeer Puisi man teica, ka vismaz stundu jagaida...

A Ahtuljberg 03.12.2010

Es ari mazgajis masinu Olimpija, sudiga mazgatava, 3 reizes mazgajis, un vienmer kadi netirumi, galvenais kad masina stav uz autostavietas neko nevar redzet, nekadas kvalitates, bet kad tu izbrauc ara, redzi ka ir galigais ****** visi paneli baltie, logi ari netirie, darbs veikts uz 60%, bet cena ir ka visur, par ko jamaksa vairak viniem? Un vel visi darbnieki vai nu narkomani vai alkoholiki nav uzticibas atstat mantas ieksa! Nekad nebrauksu tur, un jums ietektu ari!!! Bet tomer varat parbaudit ieprieks rakstamo

I imants 27.03.2011

vispar galigas pasakas jus ter rakstat es mazgaju masinu jau 5 gadi sos un man loti labi maksa un atri ja nu vienigais ir loti netira un par zedzibam nezinu man pepernika stav parasti nauda izbraucot ara vienmer parbaudu un nekad man nav nekas pazudis
imants

A Arturs 25.08.2011

Tikko biju. Iespaidi - labi.
Mans dampis bija padzīts pa meža neceļiem, līdz puslogiem dubļains. Durvju ailēs tik dubļu cik durvis ārā neizstumj.
Nomazgāja kā nākas.
Neko nenozaga. Narkomānus un alkānus neredzēju. Godīgi sakot reizi esmu manījis kā viņi darbdienas beigās pa skārdenei alu turpat uz kāpnēm tukšo. Normāli puikas.
Dienvidnieka nebija. Gan puiks kurš pieņēma, gan meitēns kurš atdeva manu mašiņu mācēja runāt latviski.
Jauks bizness viņiem. Arī man nevajag dirnēt un skatīties kā to mašiņu pucē. Cena bija 5 ārpuse jo parketnieks i lieāks, 1 vasks, 7, 5 iekšpuse. Kopā nepilni 15.
Papildus prieks - ne vārda no viņu puses par to ka mašīnai netīrumi jau pierepējuši un mazgāt viņu ir n-tās reizes grūtāk kā tās kuras tikvien kā pilsētā apputējušas.

J JSS 12.12.2011

Varbuut vecos grabuljus tur mazgaa normaali, bet es vairs ar jaunu bmw tur nebraukshu, nu nav kvalitaates, vai nu bija sagurushi vai nu kas bet nomazgaaja ne paaraak labi, bet to es pamaniiju tikai atd kad biju jau atbraucis liidz maajaam. /laiks bija sauss/