www.sudzibas.lv Kaķu saimnieki Kad tas bardaks beigsies?

Kaķu saimnieki - Kad tas bardaks beigsies?

Kad beidzot kaķu saimnieki sāks rūpēties par saviem mīluļiem! Man ir taksītis un godīgi potēju, vedu ārā tikai pavada un maksāju nodokļus. Manu kaimiņu runcis regulāri čurā trepēs, vakar saskrāpēja manu bērnu, blusains un nepotēts! Mums apkārtnē dikti daudz kaķu, kurus laiž saimnieki ārā, ne maksā nodokli, ne potē, labi, ka vismaz dažiem ir blusu siksnas. Kad tas bardaks beigsies.

F

L Laila 21.10.2008

Es dzirdēju, ka kaķu īpašniekiem arī būs par kaķiem jāmaksā nodoklis. Bet tākā es savu kaķi ārā nelaižu, tad to nedarīšu.

F FAKTS 21.10.2008

Beodzitsāks arī kaķu saimnieki maksāt un lai regulāri potē un atbluso! Tāpat dzīvniekam ja ir potēts izdodas potēšanas pase, un lūdzu lai trepes pēc runčiem nesmirdētu, vēl piem.. Es suni vadāju pie siksnas un man netīk sveši nepieskatīti kustoņi!

A Alīsija 21.10.2008

Iemācies rakstīt bez kļūdām!

F FAKTS 21.10.2008

Nepatīk , nelasi:)))

T toony 22.10.2008

Tā nu viņš metās tam bērnam virsū... no sākuma vajag iemācīt neaiztikt un nemocīt dzīvniekus.