Lietussargs KENT - Brākis

18.10.2008 Iegādajos šajā veikalā lietussargu. Atverot konstatēju, ka spieķu konstrukcijā trūkst kniedes, , brāķis, , . Griezos 01.11.2008 veikalā ar čeku, lai samainītu preci. Man atbildēja, ka jāaizpilda iesniegums un jāgaida 2.nedēļas viekala īpašnieka atbile.Es neprasiju man atgriezt naudu, bet samainit uz tādu pašu.
Domāju, ka tas ir patērētāju tiesibu parkāpums.
Šaja viekalā tas ir mans otrais pirkums ar tadu pašu rezultātu.
Vairs nekad tur neiepirkšos.

V

S SLIEKA 03.11.2008

Atceraties!
Ja preceš neatbilstība atklājas pirmo 6 mēn. laikā no iegādes brīža, var pieprasīt:
1. samazināt preces cenu
2. bez atlīdzības novērst problēmu vai atlīdzināt Jums preces neatbilstības novēršanas izdevumus
3. apmainīt preci pret tādu pašu preci vai līdzvērtīgu
4. atcelt pirkuma līgumu un atmaksāt samaksāto summu

BET!!! Lai to varētu realizēt, jāpieska patērētāja pieprasījums (tu savu pretenziju izteici mutiski). Vari gan ražotājam, gan pārdevējam pieteikt rakstisku prasījumu. To, pimēram, iesniedz pārdevēja jur. adresē vai preces saņemšanas vietā - veikalā. Pārdevēja pienākums ir to pieņemt un izskatīt. Ja nevar panākt mutisku vienošanos, pēc desmit dienām jāsniedz rakstika atbilde par pieņemto lēmumu (vai nu to variantu, kuru tu izteici vai vienu no augstāk minētajiem).

Lai novērtētu, ka tas ir brāķis, jāveic ekpertīze, ne jau pārdevējs uz savu galvu kaut kādu pieņēmumu pieņems un darīs to, ko tu liksi acumirklī. Varbūt tu to pats sačakarēji uttt...(nav personīgs apvainojums).

D dalailama 04.11.2008

Būtu laiks reiz palasīt PTA likumu un MK noteikumus par to kā piesakāms un izskatāms patērētāju pieteikums par preci