www.sudzibas.lv Stockmann Pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši

Stockmann - Pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši

Septembrī iegādājos Only veikalā melnus Diesel džinsus! Džinsi vnk dievīgi, nebij ne vainas, līdz izmazgāju! Pēc pirmās mazgāšanas džinsi sāka zaudēt savu krāsu, uz to tā kā pievēru acis, taču pēc otrās mazgāšanas, džinsi izskatījās nodiluši vnk kā 3gadus valkāti! Tas viss notiek nepilna mēneša laikā! Nez vai kāds var atļauties iegādāties ne lētus džinsus katru mēnesi! Jā jūs to varat, visu cieņu! Mani tas protams neapmierina un nesu atpakaļ džinsus, lai kkā risinātu situāciju! Manu iesniegumu iešuj mapē, kurā ir vēl kādi 15cm bieza iesniegumu kārta! Apģērbu kvalitāte šajā veikalā ir apšaubāma! Pēc kāda laika saņemu atbildi, ka ES NEMĀKU MAZGĀT DŽINSUS! To viņi saka bez kādas ekspertīzes! ***** man 22 gadi, nevis 5, par ko viņi mani uzskata!?!! Attieksme ir uzskatāma tuva nullei!!
Turpmāk apģērbu Stockmann veikalos neiegādāšos vnk principa pēc!

K kasija 19.11.2008

Nu varbūt Tu tiešām nemāki mazgāt melnus džinsus...

J justme 19.11.2008

un ja nu tomēr nemāki mazgāt džinsus? Man ar Stockmann veikalā pirktajām drēbēm problēmas nav bijušas. Un Stockmann Only veikala nav. ir One way.

A ally 20.11.2008

one way īstenībā ir ļoti foršs veikals!diesel gan tur nepērku, bet man ļoti patīk freesoul dzinsi, tiešām ļoti kvalitatīvi!tāpat arī blend nav ne vainas!sūdīgi tur ir phard- tie toch ir nekvalitatīvi..bet wispār one way war tiešām nopirkt drēbes, kuras nebūs katram otrajam uz ielas!!

T toony 20.11.2008

Es domāju, ka pērkot tos džinsus bija jāpajautā kā tos kopt. Man pat tirgū pirkti džinsi nebalē, jo mazgāju pareizā režīmā ar pareiziem līdzekļiem, nevis kaut kādu Arielu 60 grādos.

M marekuu 20.11.2008

neesmu nekāds akls analfabēts, kurš nemāk nolasīt šiltītes kopšanas zīmes! ok!

vai kāds kadreiz bija pieteicis ekspertīzi? vai ir vērts?

T toony 20.11.2008

Ir jājautā par kopšanu, nevis jālasa šiltītes... ja var pajautāt - ar kādu līdzekli, kādā veidā, režīmā un temperatūrā tu mazgāji tās džinsas?

Z Zzz 21.11.2008

Mīļie cilvēki, vai Jūs ziniet, ka Stockman'ā nepārdod tā saucamās '1.līnijas' (arī 2. nē) apģērbus, bet gan vislētākos variantus? Mūsu tautai jau vienalga, galvenais, lai zīmols būtu uz vietas. Arī visatpazīstamākie zīmoli ražo savus apģērbus, apavus un aksesuārus pēc franšīzes kaut kur Kīnā, Turcijā, utt. Nu tad arī kvalitāte ir atšķīrīga. Stockman iepērk tos Diesel, Hugo Boss u.c., bet ar švakāku kvalitāti un par samērā zemām cenām. Šeit uzliek normālu ceņiku un viss štokos. Tautai galvenais ir leibls, kvalitāti tāpat sākotnēji neviens nevarēs atšķirt. Un pēc 1.mazgāšanas (valkāšanas, izmantošanas...) jums, piemērām, stāstīs, ka Jūsu (īstenībā lētajiem Ķīnā ražotajiem) Diesel džinsiem ir nepieciešama mazgāšana tikai Miele v/m mašīnā, viskrutākais veļas pulveris, nevis kaut kāds Ariel un tā tālāk un tā joprojām... Stockman tikai skan vareni, patiesībā čakarē kā visur.

P peka 25.02.2009

Tiem dzinsiem izmanto dabigo krasvielu, lai pasargatu jusu adu, un tadel vina atrak mazgajas ara. Cik zinu, ka stokmans sadarbojas ar shiem ekspertiem, un vnk konsultejas konkretos gadijumos. Ja klientu neapmierina ekspertu mutiskais sledziens, tad vinam ir iespeja meklet savu ekspertu grupu, un maksat ap 30ls par ekspertizi. Zinu, ka stokmans ir loti lojals pret klientu, piemeram mana draudzene nopirka zekubikses, atnaca majas un konstateja, ka vinas ir jau meritas un piedevam uzplestas jau taja kastite un devas atpakal uz stokmanu, un vinai naudu atgrieza atpakal bez nekaadaam ierunaam.
Tadel nedomaaju, ka ir pamats uzkatiit, ka stokmanam ir riiklu raaveejs.

S Santa 26.01.2010

Stockmann taču neražo apģērbu, bet gan tikai pārdod...un stipri apšaubu, ka skatiijies, kā jāmazgā džinsi, gan jau ka mazgaaji, kā parastu apģērbu, tā kā ciet klusu!