www.sudzibas.lv Čigāni uz autoceļiem Muļko iztirgojot viltoto zeltu

Čigāni uz autoceļiem - Muļko iztirgojot viltoto zeltu

Neuzķerieties. Apstādina mašīnu, sāk stāstīt pasakas, ka viņu visa karti bloķēja tāpēc nevar tikt mājās un mēģina iesmērēt viltota zelta gredzenus, kas pēc viņu vārdiem maksā 300 latu.

L LLLL 17.11.2008

NU tad jābūt LOHAM, lai uz uz tādu uzķertos. Kautgan muļķu netrūkst :D:D:D:D:D:D

K kaspars 17.11.2008

ka ta viņi apstadina mašinu? noguļas uz ceļa

L Lepi 17.11.2008

Tas jau sen ir zināms no tirgus lauka. To ka uz lielceļiem, jauna ideja.

K kate 17.11.2008

Jūs neticēsiet, man bija šāds gadījums, kad apstājos pie luxofora un pēkšņi atveras blakus durvis un kaut kāds vecis iebāž galvu autiņā ...Piekam bija dienas vidus, gaišs ārā!Kopš tās reizes, braucu iekrampējusies.

A Agita 17.11.2008

Jā tak pat uz ielām pienāk klāt.Pasaku, ka man tas neinterese..pat uzbazas..
Ar draudzeni ar gāju vienreiz un vinja jau saaka klausiities..bet pateicu tam cigaanam, ka tas neinteresee..a vinjs bezmazvai uz mani nikns..varbuut tev nevajag..bet draudzene grib pirkt..un turpina staastaamo..es paraavu draudzeni un viss..kko noburkseeja vinjs tik..
Cik nav daudz dzirdeeti staasti par vinjiem..drausmas..pat negribaas aciis skatiities viniem..

J Juris 17.11.2008

Pareizi, neskaties viņiem acīs, savādāk vēl bez drēbēm paliksi!

L lieniite 17.11.2008

eu nu camon jus jau izturaties ka jau rasu nideji, fuj.. ir ta4u 21 gadsimts..
protams ir tadi cigani kas taa dara, man pasai ir gadijies saskrieties ar tiem kas pardod uz uzbazas uz ielas..., bet nu manuprat tadi jau nav vinji visi, tapec nerunasim daudzskaitlii..!

L LLLL 17.11.2008

Tie ir rumāņi vai kautkas no turienes...

M maiga 18.01.2009

jaa straadaaju ar juvelierizstraadaajumiem. remonts. un tadas paddelkas loti biezi nes. tur ir prove 585 un izskataas it ka abuutu zelts. tikai pa vieglu prieks zelta un cilveeki tam var noticeet. prove ar taada kaa iegraveeta. meedz arii buut ka aizstaisaamais ir zelta ar visu provi bet pati keede nav. un ir naakusi cigani prasiija vai nevaram uzgrveet provi.un vinji staigaa pa veikaliem piedaavaa paardeveejaam vai vienk.cilveekiem uz ielas.un paardod pa kadiem 10 ls .