Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

B beibe 16.10.2008

Un starp citu, ja kadam ir pretenzijas pret suņu izkārnījumiem, padomājiet, cik daudz papīrus, košļenes, izsmēķus utt jūs paši zemē metat. Kakas pazudīs, bet jūsu mēsli tur paliks vēl ilgi jo ilgi...

: :))) 16.10.2008

Protams, ka ideali ir ja dzivo privātmaja, bet ja nee, tad ir jārēķinas ar citiem cilvekiem(kaimiņiem) un kaimiņi medz but dažādi!
Tapēc nevar atljaut pilnigu valju sunim, arii, ja vins ir draudzigs un neko nedariis.
Ir jaiet ta lai suns netraucētu citiem cilvekiem, lai suns neskrietu virsu un nelektu un aiz suņa ari jāsavac(ir speciali suņu maisiņu, kurus ir loti ērti izmantot, pati tos izmantoju)
Labi ir arii, ja var suni aizvest izskrieteis uz mezu, vai kadu vietu kur nav cilveku, jo tomer mums ir jarespektee vienam otrs un jasaprot, ka tomer cilveki ir dažadi un katarm sava taisnība..
Un ja berni tiek salidzinati ar suniem tad vecaki vienmer aiz berniem savac un audzina kartiigi uzvesties...

B beibe 16.10.2008

Nu tur jau taa lieka, ka ir jārēķinās vienam ar otru. Kādēļ man būtu jāciena visi tie raudošie, kas ienīst suņus, ja viņi mani un manu suni neciena? Mēslus pēc suņa nevācu, un uz mežu eju pat, ja tur ir cilvēki.Uz Gulbeni katru dienu jau nu nebraukšu, lai tikai tur mežā nebūtu neviens cilvēks. Katram ir jāvaktē arī pašam sevi! Savādāk tie sīkie skraida pa VISU pagalmu 500m rādiusā un tad viņu večas nāk un sūdzās, ka ar suņiem staigā, kur bērni bumbu spēlē utt. Nu es atvainojos, es citreiz par spīti suni izvedu uz " futbola" laukuma, lai domā ar galvu. Redz, ka ar suni iet garām, bet kaut ko " rej" un bļaustās un kaitina suni, kad suns sāk riet un rauties pie viņiem tad nu skrien sūdzēties savām omēm, redziet, cik ļauns suns :) bet paši jau izaicina.
P.S. Nevaru neiet garām, jo tā ir vienīga izeja no pagalma, lai tiktu uz mežu.

U Urliskais 16.10.2008

Tāds idiņš autors. Kā var pateikt, ka bērns ar mēdz visādus sūdus darīt. Nekad neesmu dzirdējis, ka kāds bērns norautu otram bērnam skaustu vai sakostu kādam seju līdz nepazīšanai. Tu esi slims! Tam jābūt kā likumam, kad suņiem obligātā kārtā jābūt uzpurnim. Ja nav, naudas sods vai labākā gadījumā, ja suns kādam traucē ar savu agresivitāti un kaitē CILVĒKA veselībai, iemidzināt!!! Suns nav cilvēks, kas spēj spriest un domāt. Suns ir mājdzīvnieks, dumjš un neprognozējams.

B beibe 16.10.2008

Idiņš esi tikai un vienīgi tu. Tavs segvārds noteikti atbilst tavai domāšanai. Ja suns ir izaudzināts, tad viņš ir gudrs, manējais noteikti ir gudrāks par tevi :)
Haha, gribi teikt, ka bērns nemēdz sūdus darīt? Bērni visu ko lauž, krīt uz nerviem tikpat daudz cilvēkiem utt, tikpat labi šie cilvēki varētu sākt protestēt, ka tos sīkos, kas traucē citiem, piemēram kaimiņu sīkie, kas nepārtraukti bļaustās, kas iet cauri sienām un man traucē, viņus līdz normālam saprāta līmenim vadāt pavadiņā un ar kaut ko aizmūķēt muti, lai nebļaustās un netraucē citus cilvēkus.
Uzskati ir dažādi, un ja tu, tikai pamatojoties uz to, ka mums tie nesakrīt, atļaujies mani nosaukt par idiņu, tad tik tiešām atvaino, bet par tevi neko labu labu spriest nevar.
Un nevajag, paskaties cik nepilngadīgo apzog, dara pāri, mēslo visur kur vien iet, nekulturāli uzvedās. Kaut vai tajos pašos sabiedriskajos, ar tādu necieņu izturās pret konduktoriem, gadījies ne reizi vien redzēt, ka gadus 15 jauns puišelis ar dūri iesit sievietei, jo viņa pieprasa samaksāt par braucienu vai izkāpt ārā.
Tu alā dzīvo vai?

B beibe 16.10.2008

Un es te necentos panākt to, lai bērnus tagad likvidē no sabiedrības, bet nu zini, dēļ tik aprobežotiem cilvēkiem, kā tu, par to jau var mierīgi sākt diskutēt.
IR JĀCIENA UN JĀRĒĶINĀS VIENAM AR OTRU. Tu pasaulē nedzīvo viens. Arī suns ir tiesīgs izskrieties un izstaigāties, dzīvot bez mūžīgā uzpurņa. Tiem, kam pašiem nav dzīvnieki, tie arī var tik briesmīgi izteikties- jāiemidzina, jāiemidzina...
suns cilvēkam ir kā ģimenes loceklis, tu iztēlojies, ja tavs bērns nozags veikalā konfekti, vai uzkāps kādam uz kājam un kāds sāks teikt- uz koloniju, iemidzināt utt.
Domā līdzi ko runā, no 100 suņiem LABI JA viens ir agresīvs. Es dzīvoju suņu ļoti apdzīvotā rajonā, un mums te nav NEVIENS, kas ir sagādājis problēmas, taču tavi slavētie bērni lauž soliņus, piesārņo pagalmus, izmīda zālāju ar futbola spēlēšanu utt.
Un nevajag mani tagad nodēvēt par bērnu nīdēju, man bērni patīk, un pati vēlos noteikti, bet es vismaz arī pamatoju kādēļ es negatīvi par tiem izsakos.

U Urliskais 16.10.2008

Tad navajag tik truli izteikties, nebūs pārpratumu. Es nenosodu suņu saimniekus. Šobrīd Tu pilnībā nesaproti kas ir cilvēk bērns un mēģini viņu kaut kādā veidā salīdzināt ar mājdzīvnieku - suni. Tas, ka bērns kādam uzkāpj uz kājas vai traucē naktsmieru kaimiņam NAV SALĪDZINĀMS ar to, Tevis minēto, vienu agresīvo suni no 100. Sekas nav salīdzināmas. Un arī galīgi absurds ir salīdzināt bērnu ar pusaudzi. Un ja tā padomā, kāds naids "sievietei" var būt pret bērniem.

B beibe 16.10.2008

Es lieku suni ne mazākā vērtībā kā cilvēku! Cieņas līmenī, es pat kukaiņus nemēdzu nosist, ja sulā ieklīst muša, izķeksēju un nožāvēju spārnus un palaižu, lai dzīvo. Un tam nav nekādas reliģiskas sakarības, neesmu ticīgā. Tikai uzskatu, ka KATRAM ir tiesības uz kaut minimālām savu vajadzību apmierināšanām, un es personīgi NEKAD neesmu redzējusi, ka kāds suns uzbruktu cilvēkam. Pa TV esmu redzējusi dažus atgadījmus, bet tādēļ jau nevajag norakstīt visus suņus un ierobežot to brīvību! Ja tu necienīsi tos, kas tev ir apkārt, saņemsi tieši tādu attieksmi, kādu šobrīd izrādi pats, un tā nav nekāda labā.
Tas par bērniem bija tīri praktisks salīdzinājums! Bērns var būt bērns arī 20 gados. Neesmu dzirdējusi, ka bērnus iedala konkrētos vecumos. It īpaši mātei, bērns paliks par bērnu visu mūžu. Suns arī var būt dumjš kucēns, kas vēl nav izaudzināts un skrien pie katra garāmgājēja, un var būt pieaudzis suns, kas jūtos briesmas uzrūc kādam cilvēkam. Ja tu justu briesmas pret kādu no tev mīļajiem, domaju tu arī kaut kā reaģētu. Ja suns uzbrūk, tad piekrītu, ka tā ir saimnieka vaina. Viņš nemāk savaldīt savu suni un tad viņam jāsaņem sods.
Ir jāmāca saimniekiem kā apieties ar suni, lai viņš nerūc, nerej uz cilvēkiem, nelec virsū utt. Tādēļ jau nevajag nabaga sunim dzīvi sabeigt!
Visi rauduļi lai iet un raksta iesniegumus, lai tiek katram suņu saimniekam piespriesta bezmaksas suņu apmācība, tad nebūs problēmu. Arī vecāki var izaudzināt piecgadīgu slimiķi, tādēļ jau sodīs vecākus, nevis bērnu nez kādēļ. Kādēļ tā nav ar suņu saimniekiem, kas nenes atbildību par saviem suņiem?
Suns nav vainīgs, ja viņam neiemāca uzvesties.Tāpat kā bērns nav vainīgs, ja dzērāja mamma viņam neiemāca runāt un lasīt un skaitīt, vai tādēļ tādi bērni būtu jaizolē no sabiedrības?

N Nape 16.10.2008

Dod Dievs Tev radīt cilvēk bērnu...nez vai pēc tam dziedāsi to pašu dziesmu.

B beibe 16.10.2008

Es dziedu dziesmu par to, ka jāciena ir visi, un jānak pretīm ir visiem, lai tas ir suns, lai tas ir bērns, kaķis, vai zirgs. Es neeju sūdzēties par tiem pašiem raudošajiem bērniem, kuru aurošana cauru diennakti mani iedzen mūžīgās galvassāpēs, bet mēģinu to pieņemt un samierināties, ka katram dzīvē ir kaut kādi niķi, mīnusi, kaut kādas problēmas. Suns pats par sevi neapbraud NEVIENU cilvēku. Katram vecakam arī pašam jāuzmana savs bērns, vai viņš neskrien pārāk tālu, jo arī tas var izprovocēt suni uz " spēli " nerēķinoties ar bērniņa augumu un trauslumu, jo viņš to vienkārši nezin. Un tad, protams, vainīgs būs suns, neko ļaunu nedomādams, kā tikai paspēlēties, bet arī vecāks tad ir vainīgs, ka nemāk savu bērnu pieskatīt un turēt " pavadiņā" . Mēs katrs esam atbildīgs par sevi un par tiem, ko esam pieradinājuši, un lai tas ir bērns, suns, kaķis, da jebkas! Nekad neko ideālu izaudzināt nevarēs un ar to ir jārēķinās un tas ir jāsaprot, neko tur nepadarīsi. Jāsaudzē pašam sevi un jāsaprot arī citus.
Ja manam sunim kāds idiots iepūstu gāzi purnā, dēļ tā, ka viņš pieskrien apošņāt, vinš laimīgs nebūtu pēctam :)

U Urliskais 16.10.2008

No sava iepriekš rakstītā teksta Tu nonāc pretrunā. Lūk šodienas citāts : Ceturtdien, 16.oktobrī, Jēkabpils rajona centrālajā slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai tika nogādāta 1991.gadā dzimusī Karīna, kuru gurnā bija sakodis suns. Lūdzu, neatminos, kad pēdējo reizi bija raksts par kaķi, jūras cūciņu, žurciņu (būrī), vistu, cūku, govi, zirgu, trusi, gaili vai kādu citu, izņemot suni, kas būtu reāls drauds CILVĒKAM.

B beibe 17.10.2008

Tu labāk palasi, cik cilvēks dara pāri cilvēkam. Davai visi sākam staigāt uzpurņos, mēs taču visi tādā gadījumā esam bīstami!

: :))) 20.10.2008

Vajag savaldiit bernus-Es arii nevaru iziet ar suni araa pagalma, ka man bars ar berniem skrien klat un uzmaacas sunim-
raustija vinu, paijaa, aiztiek kaut nemaz neparliecinaja, par to vai suns ir draudzigs vai nav, Un kad ieksotu, tad protams Es butu vainiiga, kautgan suns ir pavadina un Es neeju pie berniem!1
Tad jau Es nebrinos, ka regulari tiek sakosti berni, Vecakiem vajag macit, ka nedrikst iet pie svesiem suniem.
Mans suns tagad ir reali nervozs un vinam ir panika no berniem, jo nevar mieriigi pastaigaat!!
Bet ko tur teikt, musdieniga audzinashan ir atbilde tam, kas notiek ar berniem notiek.
Man Patiik Agneses raksts un piekriitu vinai!!
Bet tiem, kam ir problemas, lai sāk audzinat sevi un savus bernus!!

F FAKTS 20.10.2008

Kad kaķu saimnieki tieši tāpat kā suņu saimnieki sāks savus mīluļus potēt un maksāt par viņiem nodokli! Es par savu tasiti rūpējos un eju ar siksnu ara un maksāju nodokli, bet manu bērnu vakar saskrāpēja kaimiņu kaķis turklāt blusains un čurā trepēs.

ž žirafe 20.10.2008

Takš jūs bābas pavisam debīlas esat, zoofīles nolādētās.

L Liene 21.10.2008

Tas nu tiesa zoofiiles!!! :)))) Man ar ir relatīvs asins suns 50 kilogramīgs rotveilers, kad eju ara vienmer lieku uzpurni suns ir apmacits un varetu ari bez siksnas iet, bet vienmer lieku arii siksnu un pavadu un NEKURNU par siikajiem kas uzmacaas un par dumjām mātēm un par citiem debiliķiem!!! Jo to ka viņš ir liels mīļš lācīts, kas tāpat vien nekodīs zinu tikai es un mana ģimene pārējiem tas ir ROTVEILERS! Tas ir jaatcerās visiem kas te tusē un bļaustās par nespēju sadzīvot ar sabiedrību. Dažreiz kad pienāk kāds sīcis pie mana suņa skatos ar zināmām bažām, ne par savu suni bet principā ko tada izmēra agresīvs suns varētu izdarīt ar tādu sīcīti???? un attiecībā uz tiem pastaigu laukumiem, tā nav laba doma, ka vairāki desmiti suņu tiktu izvesti vienā noslēgtā vidē, ja viens no šiem suņiem būs slims, tad to dabūs arī visi pārējie, tomēr pastaigājoties parkā vai mežā ir mazāka iespējamība sastapties ar slimu suni!!! lai tas darbotos būs nepieciešama šī pastaigu laukuma dezinfekcija vairākas reizes dienā, bet tas ir ļoti dārgi un šaubos vai dome to akceptētu. savu suni noteikti nevestu uz šādu pastaigu laukumu.

B beibe 23.10.2008

Nu klausies, ja man gadiem parmet lai es savaldu savu suni, lai gan vins nevienam neejot klaat un neiet arii, bet kad manam sunim visaadi siikie idioti baazaas virsuu, sauc puskilometra attaalumaa un tad kad suns naak klaat tad saak bljaut un kligt maammaam ka suns naak. Kapeec man tas jaapaciesh??? Lai arii cilveeks domaa ko vinjsh dara, lai maaca saviem beerniem neliist tur kur nevajag, nevis savus BUMBULIISHUS lutinaat un audzinaat visatljautiibaa!

E edzus 03.02.2009

fekālijas sadalās zālienā bet kad tās žūst vējš fekāliju puteklīšus izvazā pa gaisu, ko mēs visi elpojam.
karstā vasarā tie smird
papīrs sadalās nekaitīgāk.

H Haha:) 03.02.2009

Agnese un citas tipa zoofīles :)) - nemaz necenties, ja kāds sāk runāt par saviem piedzemdētajiem bērniem (ņemot vērā, ka tracināju publiku Abortu tēmā, tad pafosa pilnas cēluma runas attiecas tikai uz piedzemdētajiem bērniem :) ), tad jebkas ko tu teiksi, tiks atzīts par stulbumu, nekādi tavi ieteikumi - stāstīt bērnam, ka svešam dzīvniekam nevajaga skriet klāt (tai skaitā grābstīties gar kaķi), utml, netiks pat uzklausīti, kur nu vēl ņemti vērā. Atbildes būs prastas - savāc savu plušķi, mana radība nāks te un būs.. :) Piedzemdētais bērns tiek uztaisīts par pasaules nabu, kura priekšā tiek pieprasīts klanīties visiem. Animal planet instinkti pamostas atsevišķās mātītēs :)) Taču animal planet ir animal planet, pilnīgi mierīgi uzsauc tiem, kas neprotas - savāciet savus šmurguļus un staigā ar sunku mierīgi tālāk :)
Un jā, Urliskais, es savus bērnus, piemēram, mācu nedarīt pāri dzīvniekam un nesieties katram garām ejošajam klāt, taču svešas sievietes bērns un mans suns... svaru kauss slieksies par labu manam sunim, jo viņš arī man ir ģimenes loceklis un tuvāks, nekā svešas mātītes divkājainā, mazā pasaules naba :))
Edzus, es saprotu, ka tualetē ieejot tu vienkārši ģībsti, it sevišķi sabiedriskajā :)) Visas izplūdes gāzes nobāl sūda hipotētisko izgarojumu kaitīguma priekšā :)))

A andra 03.02.2009

es pilnigi un noteikti nepiekritu, ka lielie suni dzivo dzivoklos itsevisķi roti, , u.c--ta ir tirakā sunu spidzināsana, , ar viniem ir jasatrāda!!!un otramkartām sunim nav vajadzigs uzpurnis, ja tu vari par to galvot!!!