Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

I ixa 03.11.2009

Esseseseseseses-īsāk ir vnk ES, tākā šis radījums acīmredzot ir augstās domās par sevi ;)
un šis radījums neapšaubām domā, ka ir pasaules naba, un šī vista kas klukst esi tu, tākā tinies pie pārējām vistām.
trusis-jums suncis līdzīgs taksim??

H Harmonija 04.11.2009

Tu esi galīgi slima, izsaku līdzjūtību.Mēs tev varam kā palīdzēt?
Var just, ka tev zems pašnovērtējums, nemāki savu viedokli ne aizstāvēt, ne pamatot, tikai bļaut, ka visi citi idioti.Nu tad lūdzu, misis eseseseseses, pamato to savu viedokli ar kādiem konkrētiem, pierādītiem faktiem, pētījumiem likumiem un galu galā parādi man kādu zinātnisku literatūras avotu kurā būtu rakstīts, ka suņi ir neparedzami dzīvnieki.Es gaidīšu! ;)

E Esseseseseseses 04.11.2009

mjaaa, no trusesnes izteikta normalitaate staro... audzinaajusi mamma (taatad teeva figuuras truukums, bail pat iedomaaties, ja tas tiek aizvietots ar suni); draudziigu valodu atrod paarsvaraa ar dzeeraajeim, t.i., cilveekiem daudz sliktaakaa situaacijaa nekaa vinja pati, t.i., ar garantiju, ka varees justies paaraaka un neviens vinju netiesaas; citaats - 'Man nav problēmas saskarsmē ne ar vienu ne ar dzīvnieku, ne cilvēku' - a) dziivnieks tiek mineets pirms cilveeka, b) paaraak sirsniigi uzstaaj, lai publika noticeetu, ka tev patiesaam, nu patiesaam nav pilniigi un galiigi nekaadu probleemu nekur dziivee ne ar vienu...un nez kaapeec man liekas, ka sis sieviesu kaartas trusis taa pati agnese vien ir..

esese tu neesi riktīga;)

š šeherezade 04.11.2009

Trusi un visi pārējie mums līdzīgi domājošie---ignorējiet tādus indivīdus kā esssessesss un viņai līdzīgi domājošos, jo tas jau sen ir zināms un pat zinātniski pierādīs, kā arī statistiski veikts pētījumos, ka cilvēki, kuriem patīk dzīvnieki, kuri viņus mīl, rūpējas par viņiem un t.t.ir dvēseliski labsirdīgi cilvēki ar plašu redzesloku un skaidru skatījumu uz dzīvi, savukārt palasiet, kas tiek rakstīts par cilvēkiem, kuri necieš dzīvniekus...No tādiem arī rodas sadisti ar slepkavnieciskām tieksmēm, seklu un aprobežotu domāšanu, piemēri arī nav tālu jāmeklē...:)))

š šeherezade 04.11.2009

Palasiet, kā tā esssessssees izsakās sūdzībā Rīgas cirks---žults plūst viņai pa ausīm ārā, ciniska, neapmierināta mātīte...kā riktīga dzīves nomākta un rūpju nomākta veca meita--ālavene ...:)))

E Esseseseseseses 04.11.2009

nu ja tu sarkastisku tiesrunu no zults liesanas neatskrij, seherezade (vienkarsi riebjas rakstiit so niku, tevi tiesaam kaads muslims draaz??!), tad taa ir tava probleema..nekjer dziivi tik smagi, pieej lietaam ar humoru...man nez kaapeec liekas, ka tu savu nepilnveertibu kompensee ar uzbraucieniem citiem - man nav nepieciesamiibas saukt citus cilveekus par maatiiteem, vecmeitaam, aalavienieem (sim terminam luudzu izskaidrojumu - tas ir vai nu vietvaards no miesta, no kuraa naac vai kaut kaads arhaisms), man nav arii nepieciesams izdariit nicinosus secinaajumus par cilveekiem, kurus nepaziiistu un par kuriem neko nezinu..
citaats - 'zinātniski pierādīs, kā arī statistiski veikts pētījumos..bla, bla, bla..', veel tavos tekstos bija paaris liidziigas peerles - nee, nepaarliecinaaji, inteligentas personas iespaidu neatstaaji..
bet pamatpatiesiiba ir taa, ka mees katrs runaajam par lietaam, kuras mums ir svariigas...es taadus terminus, kaadus tu esi lietojusi sajaa diskusijaa pateikt nevareetu, jo tie man nav aktuaali...
taa ka savaacies, saproti savas prioritaates, koncentreejies uz savu dziivi, tev miljajiem CILVEEKIEM, tad varbuut sapratiisi siis diskusijas buutiibu un atskiriibu starp cilveekiem un dziivniekiem..

I ixa 04.11.2009

man mani suņi ir ĻOTI svarīgi, tāpat kā mani bērni, piekrītu seherezadei, cilvēki, kas suni uzskata tikai par "muļķa lopiņu" ir cilvēki kam rūp tikai savs stāvoklis, izskats, līmenis sabiedrībā un maciņa biezums.Manai māsai nevar būt bērnu un viņai ir mazs sunīts-nu gluži kā bērns, sunim pat pašam sava gulta, suns ēd tikai pie galda un sēž auto priekšējā sēdeklī, tiek ņemts pat uz darbu-bez viņa nekur.Es saprotu ja patīk dzīvnieki, bet tādu nav, nevis cilvēki kas uz suni skatās kā ķēdē sēdošu vaukšķi.

E Esseseseseseses 04.11.2009

labi, Ixa, saprotu, ka, ja sievietei nevar buut bernu, tad taa ir personiigaa tragedija un ok, dazas pienjem leemumu aizvietot so tuksumu ar suni...vispaar jau lv ir diezgan daudz adopteejamu bernu, bet nu ne katrs ir tik stiprs, lai ko taadu uznjemtos...suns kaa beerna aizvietotaajs ir vieglaakais variants...tajaa pasaa laikaa, sis fakts ir dotaas teemas pamataa - dzivnieks kaa emocionaalo probleemu risinaajums - vienai (un man tiesaam jaatziimee, ka sajaa zinjaa daudz vairaak meedz greekot sievietes) tas ir beerna aizvietotaajs, citai beerniibaa pietruukusaas miilestiibas substituuts, veel kaadai - aizsargs, jo viiriesa, kurs pildiitu so funkciju, vinjas dziivee nav..nepaarprotiet, protams, ka lielais vairums sunju iipasnieku ir gluzi normaali cilvji, kuriem suns ir uzticamais draugs un gjimenes loceklis, bet man peec augstaak lasiitajiem tekstiem skiet, ka sii nav taa auditorija; vairaak izklausaas peec ieprieks mineetajaam nervozajaam kundziiteem, pie tam ar attieksmes probleemu, un ja samajaam pieder zinaama lieluma suns, tad taa kluust par probleemu visai sabiedriibai..

Man nav nekāda sakar ar Agnesi, pārbaudi taču IP adresīti ;D
Tu nu dien esi nervozs cilvēks un nevajag manis teikto kaut kā sagrozīt, es teicu, ka atrodu kontaktu pat ar dzērāju nevis tikai ar dzērāju.Tu šobrīd esi norobežojusies un uzcēlusi sev priekšā sienu tāpēc ar tevi es kopīgu valodu atrast nevaru.Tu piederi pie tās cilvēku grupas, kuri negrib dzirdēt neko, kas nesakrīt ar viņu domām.Tādi cilvēki ir aprobežoti mietpilsoņi.Un aprobežots mietpilsonis ir urla neatkarīgi no tā kā viņš ģērbjas.Bet es tevi nevainoju.Prāts un spēja saprast citu ir dāvana un ne visiem tā ir dota, diemžēl.
Ja tu gribētu mācīties un uzzināt, ko jaunu tu būtu labs cilvēks, bet šobrīd tu manās acīs esi nekas, pazeme, jo citu viedokli tu saprast negribi.Tu pat pamatojusi neesi kāpēc tavas domas ir tādas un ne citādas.Es un šeherezade savu domu pamatot spējam, tu ne.Žēl.
Viss slēpjas tikai un vienīgi attieksmē un spēja izprast otru ;)

K kira 04.11.2009

man kādreiz bija 2 suni, precīzāk manam tēvam, bet pavadīju daudz laika un uzaugu ar tiem, vedu pastaigās cik nu varēju, par maz arī sanāca, mežaparks prieks pastaigas par tālu kur nu vēl ja suns ir vecs, piekrītu tiem kas saka ka vajag suņu parkus, bet šeit diemžēl nav jēdzīga R Eiropa, bet viena maza miskaste ar mazliet aprbežotiem cilvēkiem(daļēji) kas doma ka suns nev dzīva radība vai arī pret viņu var izturēties ka pret tadu vergu. cilveki doma ka tas ka dzīvnieks neaptēsts radījums paši neapzinoties ka viņu smadzenes lai arī lielakas tomer bezvērtīgas, un vienu es nesaprotu, ja tos sūdus atstāj plašā zaliena kkados skvēros kur neviens kaju nesper kur tas rausta?! colveki ir augstpratīgi neiejūtīgi [slēpt]@#%!

no comments..

E Esseseseseseses 04.11.2009

labi trusene aka ixa aka veel dazi desmiti niku sajaa lapaa, ar tevi diskusija ir bezjeedziiga. argumentu tev nav nekadu, ir tikai personiski apvainojumi, stulbi, no gaisa graabti pieneemumi, kas tev skiet pietiekami, lai mani noliktu...smagi kljuudies, jo tevis teiktajam ir nulle ietekme...tu pavisam esi aizmirsusi, par ko bija saruna un blausties kaa taada bezgalvaina vista...+ paarak aizraavusies ar savu kompleksu risinaasanu uz citu rjeekina... masiiva laika izniekosana no manas puses...sarunu ar tevi beidzu.

š šeherezade 04.11.2009

Vispār es tā īsti nemaz nesaprotu, par ko Tu, eessseeesssee, te dusmojies--varbūt izsaki savu domu pavisam konkrēti!!!Runājot par nepatiku pret Tevi, jā, man ir argumenti un iemesli, lai Tu man nepatiktu, kaut it nemaz Tevi nepazīstu, sākot jau ar Taviem komentāriem, kur draudi nolikt pie vietas gan Agnesi, ja viņa Tev patrāpītos ceļā, gan visu pārējo bobju īpašniekus ar visiem bobjiem, tālāk---sauc mūs par zosīm, kaut pašai nepatīk, kad Tevi apsaukā, izsmej Trusi par to, ka viņu audzinājusi mamma, komentē manu stulbo niku, kaut ko muldi par kāmi, ar kuru esam vienā svaru kausā...vai Tev neškiet, ka pati vien šo nepatikamo vārdu pārmaiņu uzsāki????Un man Tevi it nemaz nav jāpārliecina un jāmēgina atstāt uz Tevi labu iespaidu, kāpēc gan????Un konkrēti es neietilpstu to suņu īpašnieku vidū, kuri stāv malā un nosmīn, kad viņa suns kādam skrien klāt vai pat uzbrūk...Palasot Tavus komentarus citās sūdzībās nevar nepamanīt, ka no Tevis tiešām strāvo ļoti liels negatīvisms un sarkasms ar žults piegaršu, tā kā nevis man, bet tieši Tev ir problēmas ar humora izpratni...Un mans suns nav man Dieva vietā, bet gan mans draugs un gimenes loceklis, kā Tu te izteicies un tieši tāpec, ka viņš ir man kā ģimenes loceklis, arī aizstāvu viņu gluži tāpat kā mātes aizstav savus bērnus, kuri ari ir gimenes locekļi un nekad neesmu teikusi to, bet ja jāizvelas, tad svaru kauss viennozimīgi sversies par labu manam sunim-ģimenes loceklim, nevis svešas sievietes bērnam, kā te jau sākumā izteicās kāda persona...un kurš man to var pārmest????Un atšķirībā no divkājaiņiem, tas ir mums--cilvekiem, suns nekad nenodos savu saimnieku vai nepametīs nelaimē, bet cilveki gan savus ģimenes locekļus, kurus kļuvuši lieki, tas ir suņus, bieži pamet likteņa varā, aizved un piesien mežā pie koka, sakropļo, dzīvus ierok zemē vai vnk pamet patversmē...Un tieši tāpēc es viņus mīlu, bet pasaki, ko mīli Tu, kas Tev ir Tavā dzīve svarīgs???

E Esseseseseseses 04.11.2009

ok, slimniece, taa turpinaat..pacenties arii turpmaak, citu teemu sakaraa (kuras es arii komenteesu) neiejaukties, jo man tiesaam netiikas mentaali slimiem cilveekiem komuniceet..

H Harmonija 04.11.2009

Nu tak ej paārstējies!Sava viedokļa tev nemaz nav un tu tā arī neesi savu viedokli pamatojusi.Jau ceturto reizi tas šeit izskan, bet tu vienkārši nevari savu viedokli pamatot, jo tam nav pamata!Man bija daudz argumentu, pat likumi, tev tikai tukša bļaušana par to, ka suņi ir mežoņi, visus nosist, bērniņi tie svētie mīļie uķi-puķi, glābsim viņus no citu mājas mīluļiem un ģimenes locekļiem, kuri ir pilnīgi stulbi un neparedzami bez jebkādām uzvedības normām.Tas ir tas, ko tu esi pateikusi.Parādīji tikai savu neaudzinātību, nespēju izteikties, pamatot, saprast un ieklausīties.Un pēc tavām atbildēm var redzēt, ka dikti jau nu tev grauž tas, ko tev saku, jo cilvēkam kuram ir vienalga prātā nenāk otru saukt par zosīm, vistām un ko tik vēl ne.Mani tavs viedoklis nekrata!Kaut vienā no maniem komentāriem redzēji, ka kaut ko tev uzdir*u?Nē, jo es esmu pašpārliecināta un citu-svešu cilvēku viedoklis par mani man neinteresē, jo ne tu mani pazīsti, ne kaut ko man nozīmē.
Un man prieks, ka ir tādi cilvēki kā šeherezade, uzreiz var just, ka izglītots, patīkams cilvēks.
Bet tevi šķiet dzērāji [ne]audzinājuši.
Lūdzu, pamato savu viedokli kāpēc, tavuprāt, suņi ir tik briesmīgi!Un kāpēc tu uzskati, ka tev ir tiesības kādu pārmācīt?Esi kaut ko dzirdējusi par tādām dzīvnieku tiesībām un to, ka tev tās pārkāpjot draud cietumsods līdz 4 gadiem?Es gaidīšu atbildes!Un ja tās tā arī nesaņemšu kārtējo reizi tikai parādīsi, ka kontaktu veidot neproti ;p

š šeherezade 05.11.2009

Bet dīvaini, ka esseeeseeei šeit neatrodas neviena domubiedra, protams, ja neskaita tos, kuri te sarakstijuši stulbibas ar pašas essesssessses roku, tikai niki pamainīti...:)))Labi, ka ir tādi cilveki kā Gundega, Liene, Haha, Andra, Ami, Linda, Ixa, Trusis un Kira, kuriem piemīt veselīgā domāšana attiecibā uz dzīvniekiem, un vel labāk, ka to, kas domā kā esesiete ir gaužām maz...

I ixa 05.11.2009

esese!! es un trusis ir divas dažādi cilvēki, nav tā ka visu raksta viens, divi cilvēki, nu jā, tu esi esi vienīgā(varbūt) ar tādu attieksmi un viedokli.UN nekad nevajag rakstīt to ko tu par citu nemaz NEZINI!Savādāk tukša murmulēšana vien sanāk.UN kāda no tā jēga?NEKĀDA!Netērējiet savu un citu laiku!

E Esseseseseseses 05.11.2009

nu nobliezi atkal 5 identiskus komentus peec kaartas..labaak palika? ceru, ka taa, jo savaadaak-kaada jeega buutu to dariit?

I ixa 05.11.2009

esese!A kādā jēgā tad tu vel kautko raksti?ej labāk kautko labu izdari nevis sēdi internetā un vāries kā veca tirgus bāba!