Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

A Ami 11.05.2009

"koks ar diviem galiem" jā man patīk dzīvnieki un suņi, un es saprotu ir draudzīgi suņi un ir "draudzīgi" suņi. Man pašai ir bail no suņiem, bet es varu sadzīvot ar tiem, kas pienāk aposta un aizskrien tālāk, bet es nevaru dzīvot ar tiem kas nāk "runāties". tādēļ man šķiet, ka tomēr derētu pie siksnas turēt, ja nespēj noturēt tad lieciet tos uzpurņus. un ja godīgi, tad mani baida nevis tie lielie, jo tie parasti ir dresēti un apjauš savu pārākumu, mani kaitina tieši tie mazie "kvekšķi" (atvainojos īpašniekiem, kam tie ir audzināti)

Par mēsliem ir tā, mežs ir dabiska lieta, tur tā lieta neies zudumā (nevajadzētu gan uz taciņas atstāt, nav smuki), bet pilsētā, tomēr vajadzētu pievākt tos mēslus, pilsētā tomēr tie mēsli dabiskā apritē īsti neiekļausies, jo cik nu dabiska tā ir, man labpatīkās teikt: "tā daba, tai pilsētā, apnarkojusies no visām gāzēm, ka nevar jau dabisko uzsūkt!" un tie kas neizprot es ieteiktu atminēties: "ievēro mazos likumus, lai respektētu lielos."

Bet bieži var teikt, ka suņi ir labāk audzināti par mūsdienu bērniem, pārāk daudzus var jau sākt saukt par mazajiem briesmoņiem. un atkal ne par visiem ir runa, bet tāda nu ir tā patiesība! Vajag tomēr tos bērnu paaudzināt un pateikt, ka nevar darīt visu kas ienāk prātā!

D Daina 11.05.2009

Bērns nav suns viņš nekož :)))))Nu varbūt mazlietbet pēc tam nav jāpotē 40 pote dibenā!!

H Harmonija 11.05.2009

Atslābsti!sunim uzpurnis ir jāliek tikai sab. transp. un tad, ja tas īpašā sēdē ir atzīts par bīstamu.Likums tāds ir.Iebāz to tām apsēstajām mātēm ģīmī, lai aizverās.
Un kā tad nav mazs bērns bīstams?Un kā vel!Mana mazā masa manam taksim ir situsi ar gaļas āmuru, griezusi nost ausis, lēkājusi uz galvas un lauzusi kājas uz otru pusi, bet suns vēl nav neko nopietnu izdarījis.Pēdējā laikā ir pasācis viegli ieķert rokā, kad viņa kārtējo reizi izdomā, ka suni vajag spiest nost, sist vai plēst.

Mamma 11.05.2009

Vai tava mazaa maasa ir poteeta pret trakumseergu? Taads biistams siicis, bail ka manam stafikam neiekoz vai neiegaaz ar galas aamuru.

I ixa 26.10.2009

idioti, man ir vairāki rotveileri un varu galvot, ka nekad pat neuzrūks uz cilvēku, jo esmu iemācījusi, ka cilvēks ir dievs, un dievs ir jāciena;)

Mamma 26.10.2009

Te ir labā auditorija ar ko sarunas vest. Liekas saits domāts garīgi atpaļikušajiem.

š šeherezade 26.10.2009

Kāpēc garīgi atpalikušajiem??Normāla tēma par normālām lietām---piekrītu suņiniekiem, jo tā arī ir, ka dažas māmiņas nevar un pat negrib savus sīkos prinčus un princeses nekādos audzināšanas rāmjos iestatīt...Tā dēļ arī salamājos ar vienu paziņu, kad viņa bija atnākusi ar sīcīti ciemos un sīcis sagribēja manu minci paņurkāt, kaut uzreiz brīdināju, ka kaķis negrib, ka svešie aiztiek...Un dabūja pamatīgi atrauties pa sīkajām roķelēm...Un ar suni ir tāpat---nu negrib saprast, ka nedrīkst svešu suni aiztikt, es gribu un viss!!!Man nav nekas pret sīčiem, es tikai negribu, ka viņi lien pie maniem dzīvniekiem!!!

Mamma 26.10.2009

Ko brauc augumā sīkajiem izplūdusī šehe! Ja man būtu bērni es viņus uz rokām nēsātu un ļautu tavam vincim visas ūsas izraut. Rotveileri ir stulbi agresīvi un nekam nederīgi suņi. Tādus tikai pie ķēdes turēt ar uzpurni purnā.

I ixa 26.10.2009

daži idiotiski vecāki bezrūpība atstāja savus bērnu, kuri nāk pie maniem rotiem un plēš aiz ausīm, protams suņi neko, mēģina paciest, bet kā vecāki beidzot pamana savu atvasi, tā uzreiz panikā, ka es apdraudu viņu bērnu ar saviem "briesmoņiem", bet nu ne jau es ar saviem briesmoņiem tur viņiem virsū bāzos, katram ir tiesības atrasties parkā, arī man un maniem suņiem neatkarīgi no viņu šķirnes, jo tur nav aizliegumu ievest suņus...

I ixa 26.10.2009

Mana vecākā rotu kuce ir ideāla bērnu aukle, klausa visas komandas, un lieliski noder arī kā ragavu vilcējs ziemā, maniem bērniem mani rotveileri ir fantastiski suņi un bērni lieliski iemācās atbildības sajūtu pret dzīvnieku, laikam pati vien nederīga esi...

Mamma 26.10.2009

Ixa tu tikpat stulba esi kā tavi pretīgie slienainie kranči!Bērni ir tādi mazienģelīši par kuriem varu tikai sapņot. Tādi kā tu ixa apkauno visu latviju ar saviem neaudzinātajiem bezdeļiem.

I ixa 26.10.2009

un TU esi liels traips visai pasaulei, garīgi slims cilvēks, kam pa tiešo jāiet ārstēties!jā un šie neaudzinātie bezdeļi ir bērni, enģelīši-mani roveilerīši!NU ja zinātu kur tu dzīvo, tad arī ļautu saviem suņiem vaļu, neko nežēlotu...

Mamma 26.10.2009

Tur kur es dzīvoju paldies sieram tādi stulbi krokobegemoti nestaigā . Ir arī skaistākas suņu šķirnes kas neapdraud mazus bērnus.

I ixa 26.10.2009

skaties, ka manējie nesāk apdraudēt tevi tu slimā kuce, skaties, ka no rīta tev pie durvīm nenotiek rotveileru parāda, slimā padauza, man jābaidās, ka tāda slampa kā tu vari apdraudēt manus bērnus, izdzimtene!

Mamma 27.10.2009

Man ari nepatik lieli agresivi suni pilseta. Taja diskusija labi var redzet ka agresivi cilveki ar nestabilu psihi dod prieksuroku aresivo skirnu suniem.

H Harmonija 27.10.2009

A man nepatīk mazas agresīvas žurkas nekur?Rotiņi ir ļoti mīļi un draudzīgi sunči.Un tā diskusija augšā visticamāk ir vienas personas rakstīta, var tak redzēt, ka nav īsta sarakste ;DD

Mamma 27.10.2009

Tu doma? Man liekas rotfelers ir suns ar maz smadzenem un tas visas doma ka kozam griezam mehanizms.

š šeherezade 27.10.2009

Haraldīne, Tu slimiņa esi???Kāpēc sauc mani par izplūdušu, ja es it nemaz tāda neesmu???Un kas tas par vinci, kuru it kā piesauc par manu kaķi??Un rotveileru man vispār nav un nekad nav bijis!!!Tu toč esi kaut kāda slimā, laikam kaut kāda ālavene esi!!!

H Harmonija 27.10.2009

Ance, es nevis domāju, bet zinu, man radiem ir divi.Pavisam normāli, gudri, līdzsvaroti suņi.Uzbruks tikai, tad, ja tas tiešām būs nepieciešams un tikai tad ja SAIMNKiES LIKS.Suņi ir jāmāca ;)

S sportists 27.10.2009

nu ..ko juus stresojat ?
tagad brivi drikst nesat gazes ieroccus
es kaa aktiivas atpuutas piekriteejs zinu ka nav starpiiba vai tu brauc ar velosipeedu vai skrien leenaa solii...kaut kaut vai ej...
70% sunnu instinktiivi skrien klaat, rej..meggina iekos papeezzos (ja nav ar uzpurni un pavadaa)
sapuutiet labi daudz tam miluliitim gaazi riiklee - tad moss gudraaks paliks... (to passu iesaku izdariit ar saimnieku - kurss noteikti metiisies aizstaaveet savu lepnumu)
veel nesen Langstinnos kaut kaads "varonis" staigaaja un ssava sunnus..ari tos, kuri bija piekkeedeeti seetaa pie sunnubuudas...
nav taa ka atbalstu vinna riiciibu..bet nu savaa zinaa saprotu gan..kapeec cilvekam jaabaidaas mieriigi staigaat pa ielu kopaa ar saviem beerniem?
peace...