Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

O Ojeee, 03.11.2009

Trusis (man liekas, ka taa ir sieviete, kura sevi prezentee ar viiriesu dzimtes niku, tobis - personiskaas probleemas loti uzskatamas) ir tiesam nenormala. Ja vina bernela purnu pa zemi izsmeretu (vispar jau cilvekiem ir deguns un seja nevis purns), tad vinai tiesam visi nav majas. Liela sunu milniece cilveku aizvieto ar dzivnieku. Bet varbut sunji vinju ir uzaudzinaajusi, jo tik daudz zin par sunju uzvediibu un paradumiem un pieskir tam tik lielu noziimi. Tas ir nozelojami. Visam krievu kjokjaam ir lielakas tiesibas neka jusu kvekskjiem. Gruuti noticet, ka ir tik kompleksaini, par sevi neparliecinati cilvecinji, kam milzu suns, kas iebiedee liidzcilvekus, ir b lakus nepieciesams, lai vini justos komfortabli..

R rojs2 03.11.2009

vairāk par tiem, kuri pastaigājas ar saviem milzu suņiem, mani kaitina cacas ar sīkajiem kvenkšķiem, kurus tās sēdina pat lielvekalā uz letes pie kasēm.

W wiseman 03.11.2009

> Sheherazade,

Kads tad ir tas tavs realais izskaidrojums tavam nikam - draazies ar austrumu princi?

Ha Ha labais!

Mamma 03.11.2009

Trusis ir jauns skuķis ap gadiņi 17-19. Sīka pretīga gnīda neciena pat savus vecākus. Protams daudzi viņu apņirdz par īpašo mīlestību uz suņiem jo mīliņas tikai ap suņiem bet cilvēkiem īpaši labas attiecības nav . Varbūt kāda kļūda vecākiem bērna audzināšanā kaut gan vecmāmiņa vienmēr labi izturējās pret nes'petno skuķēnu. Tā jau rodās tas naids uz bērniem un mīlestība uz dzīvniekiem no vecāku pieļautām kļūdām audzināšanā. Ar viņu nav vērts strīdēties tāpat nevienu neuzklausīs kamēr dzīve nesniegs lielo mācībstundu.

I ixa 03.11.2009

P.S. -paskaidrojums stulbajiem
un jus visi neesat normāli(suņu NEaizstāvji)

H Harmonija 03.11.2009

Ak dievs es līka :D Mani audzināja mamma, cilvēkiem es patīku, lieliski atrodu kontaktu ar jebkuru cilvēku gan parastu mirstīgo, gan dīvaini pat ar dzērāju spēju atrast draudzīgu valodu.Man nav problēmas saskarsmē ne ar vienu ne ar dzīvnieku, ne cilvēku.Esmu pozitīva jauna meitene ar savu viedokli par visu.Bet nu piedodiet cilvēki man mans suns ir mīļāks par mazu kviecošu bērneli uz ielas.Jūs arī satraucaties par svešiem bērniem uz ielas?Varbūt savāciet savus bērnus, vadājiet pavadās, ka nesakaujas ar kādu citu.
Un man nav lielgabarīta suns, mans suns sver 6 kilogramus un ir mans bērns un ģimenes draugs.Bērni man nepatīk vispār nekur un nekādi, izņemot manu mazo māsu.
Un par suņiem es zinu tik daudz, jo par tiem interesējos, lasu internetā, lasu grāmatas un visādi citādi vācu informāciju.Un man bērnībā nav bijis neviens suns, pirmo suni dabūju, kad man bija 5, pirms tam man bija kāmis.
Un par niku...mana iesauka ir trusītis, nē nu varēju jau grozīt viņu uz siev. dz., bet tad sanāktu, ka saucu sevi par apakšveļu :DDDD
Un es tiešām labprāt ietu pastaigā ar suni, bet man viņš apslimis, kad izveseļosies, tad arī iešu, bet tikmēr mēs pa istabu
vairāk.
Es tā jūtu, ka daži šeit likumus nezin, tad nu lūk noteikumi par suņa vešanu ārā-
12. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas:
12.1. suni ved pavadā;
12.2. sunim ir uzlikts uzpurnis, ja suns ir atzīts par bīstamu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kritērijiem un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī par prasībām bīstama suņa turēšanai.
13. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas un uzpurņa var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību.

Tad nu lūk secinām, ka neviens nevar man pavēlēt likt uzpurni vienalga cik liels mans suns būtu, jo likums paredz, ka sunim uzpurnī obligāti jābūt tikai sab. transportā un tiem, kuri īpašā sēdē par bīstamiem atzīti.

Pē.Es. es mīlu šo lapu :D

š šeherezade 03.11.2009

essseeee, tas nu ir skaidri redams, ka daži pēdejie komentāri ir Tevis rakstiti, tikai niki pamainīti---raksti bez garumzimēm, bez mīkstinājuma zīmēm, kā arī personvārdu ''Tu''raksti ar mazo burtu...:)))Un runājot par personīgiem apvainojumiem--Tu jau pirmā sāki, tā kā netēlo te ne psiholoģi, ne arī kinologu, Tev līdz tam vēl augt un augt...Un par Tavu garīgo līdzsvarotību var spriest jebkurš, kurš izlasa Tavus komentārus, kā Tu draudi suņu saimniekiem, kuri uzdrošināsies parādīties parciņā Tavā tuvumā, neba būsi rada pašam Švarciņam????:D

E Esseseseseseses 03.11.2009

tad buutu ari palikusi pie taa kaamja, abi esiet vienaadaa intelektuaalaa liimenii..

E Esseseseseseses 03.11.2009

un seherazadi barinjaa nemiet, taa ne uz ko vairaak arii nevelk..

š šeherezade 03.11.2009

Man jāsāk domāt, ka esssessseii tiešām ir psiholoģiska rakstura problēmas un proti---vai nu viņu kaut kad ir pamatīgi sakodis suns, ar ko arī izskaidrojams tas naids pret suņiem, otrs---viņa ir ālava, un arī tas izskaidro viņas naidu pret suņu saimniekiem, kuri savus suņus vērtē augstāk par kaut kādu tur sīko...re, arī mīkla atminēta!!!

Mamma 03.11.2009

Kāpēc es neciešu lielus niknus suņus un jo īpaši sīkus pretīgus dāmu sīkkvankšķīšus? Tāpēc ka pavecas prātu izkūkojušas vecmeitas puņķaini slienājas ap saviem čabulīšiem . Skaties Trussenīt ka arī tu tāda nepaliec. Tikai neaizmirsti regulāri iedzert tārpuzāles jo bučojoties ar suņiem var tārpus dabūt vēderā.

Mamma 03.11.2009

Šeherezade vai tik tu arī neesi veca pretīga prātu izkūkojusi vecmeita ar sunīti?

E Esseseseseseses 03.11.2009

malacis, seherazade! nobela premiju tev kaa izcila praata iipasniecei. kaartejo reizi savaa liimenii secinaajumu izdariiji. buutu mums vairaak taadu cilveeku kaa tu..ta tu visiem vareetu izskaidrot, ko vinji nepareizi dara/domaa un kas vinjiem truukst..vai veel labaak - domaa vinju vietaa..

š šeherezade 03.11.2009

Ha, ha, ha, bet es tikai smejos---tā dzied Stībelis...:))))

E Esseseseseseses 03.11.2009

veel taa klukste klukst...izsaku liidzjuutiibu viiram/draugam kuram ar saadu bezsmadzenju radiijumu ir jaadziivo un katru vakaru sitaas basnjas ir jaaklausaas..

Mamma 03.11.2009

Jums darīt nav ko ka rakstāt visādas muļķības. Suns ir cilvēka labākais draugs kā manējais piemēram. Zinu vienu sievieti kurai ir daudz tādu suņu kā man, bet neviens nav agresīvs vai bīstams ja nu vienīgi mazliet bailīgi.

š šeherezade 03.11.2009

...vecām, pretīgām un prātu izkūkojušām vecmeitām ar sunīti nemēdz būt vīri un draugi, tā kā savu līdzjūtību iebāz savā anālajā izejā...hi, hi, hi, esesiete, rullēēēēē!!!

H Harmonija 03.11.2009

Nē, es vecmeitās nepalikšu, man ir pietiekoši daudz uzmanības no vīriešu puses, starp citu daļa mani ievērojuši tieši suņa dēļ.
Eseseseseses, teikšu godīgi, tu man ļoti nepatīc ;)Man vispār neviens aprobežots cilvēks nepatīk.
Un paldies, mans kāmis bija gudrs, prata dažādus trikus un bija mazs ekstrēmists, uzlīda pat uz aizkaru štangas.

E Esseseseseseses 03.11.2009

trusis+seherazade+kaamis - lieniet uz taas savas aizkaru stangas (no turienes, cerams, kompjuutera pogas nav iespeejams aizsniegt), lamajieties par aprobezotiem cilveekiem un turpiniet bazt lietas tajaa kjermenja atveerumaa (seherezades iecieniitajaa), kuru tik ljoti esiet iecieniijusas...