Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

E Esseseseseseses 05.11.2009

un to teica kas? tiesi taada pati internetaa muuziigi seedosaa tirgus baaba..un kaadaa jeegaa raksti tu? nevari nomierinaaties, kameer peedeejo vardu nepatureesi? varu iepriecinaat, tev ir lielas izredzes, jo tev ir tik daudz niku..
ja tu domaa, ka mani tavi vajie verbaalie uzbrukumi dajebkaa ietekmee, tu smagi maldies...mani vienkarsi uzjautrina sii komunikacija, taapeec turu so lapu atveertu un paaris reizes dienaa kaut ko pierakstu - lai pielietu ellju ugunii, taa teikt...

I ixa 05.11.2009

esese, negribas teikt aizvainojušus vārdus, bet tiešām esi muļķe, kādi niki???ko vel cilvēks pats savā putrā neizdomās, ja esi tik gudra, nu tad aizrijies ar to savu eļļu un ej spļaut uguni kur citur, nevis nevainīgu suņu tēmā...filozofe atradusies..

E Esseseseseseses 05.11.2009

tu negribi, bet tomeer saki aizvainojosus vaardus..manis peec, vari teikt, ko gribi, efekts ir kaa piilei no uudens laases..tava uzvediiba saak izskatiities peec maza, izmisusha cilveecinja blaustiisanaas un es patiesaam nejuutos labi provoceejot mentaali nestabilu buutni...bet no otras puses, ja taa padomaa - kaapeec gan ne, redzees, cik taalu sitaa var aiziet :) (patlaban esam lapaa nr.6)...teema gan laikam ir piemirsusies...

H Hugo Djego 05.11.2009

Tēma bija par Agneses suni, ko viņa labprāt pavadātu kaut pa mežu, lai izskrienas, bet ir cilveki, kam no suņiem bail, tāpēc mūsu Agnese ir uztraukusies.Man joprojam nav skaidrs, ko pārējās meitenes nevar sadalīt?
Galvenais ir tas, ka suns nevienam neko sliktu nedara, izplata organisko meslojumu, kas dabā ir nepieciešams, bez tam ir labakais cilvēka draugs.Pārējo ūdeni nelasiju, piedodiet.

P pufa 06.11.2009

izrādās- ne tikai suņi vien rej...

H Hugo Djego 06.11.2009

|Čau, Pufuci!

E Esseseseseseses 06.11.2009

sodien nerakstiisu, nav laika..

H Hugo Djego 06.11.2009

Esseseseseseses, galvenais izlasi, ko mēs te rakstām;)

P pufa 07.11.2009

neraksti gan, ptu, gribēju rakstīt- nerej gan..., apnicis, tas ir viens, otrs- sāc jau riebties un sevi par izsmieklu jau esi pataisījusi

E Esseseseseseses 08.11.2009

...man juus visi riebjaties, jo esmu seksuaaali noruupeejusies, mani neviens negriib un nemiiil...taaadeelj uz visiem dusmas arii izgaazhu, man iisteniibaa riebj visa shii pasaule.Ha, ha, haaaaa...es arii te esmu ar daudziem nikiem, juuus, muljuuu barinsh!!!

C cacinja 08.11.2009

Viena trakā kuce jau nojūgusies...:D

P pufa 08.11.2009

Tas vēl maigi teikts...

A Andrejs 08.11.2009

Bāāāāc, nu gan bābiņu saiets te panesies!!!Un tā ese totāla širminiece liekas, bīda galīgi crazy tekstiņus, toč īsta vecmeita, kuru neviens neizdrāž tā pa riktīgo---visos caurumos...Hmmm, varu noorganizēt kādu pišvakaru, nav problēmu, ja vien dzīvo Rīgā, uz pāķiem gan negribu braukt, ne ar savus čomakus vest...Tā ka dod ziņu, esīt--saldumiņ!!!

R rojs2 08.11.2009

Pag, šitais andrejs vienā citā sūdzībā lika vienam čalim gatavot dibenu pišamvakaram... bet cik saprotu, essse ir sieviete... Tad jau nestāvēs...

A Andrejs 09.11.2009

Roj, puisīt, man patik gan zēni, gan meitenes!!!Tu jau arī man iepatikies, cālīt!Uh, kā varētu sarikot īstu pišvakaru ar šeit neapmierinātajiem, tad nebūtu vairs ne suņi, ne bēbji prātā, nebūtu jāsudzās par frizieriem, kuri kūsu ne tā izcirpuši, un zobārstiem, kuri lielo un svarīgo gudrības zobu izrāvuši...tad mēs visi ļautos īstajām kaislībām, aizmirstot visu muļķīgo uz šīs pasaules...ko sakat, mani cukurdupsīši???

E Esseseseseseses 09.11.2009

__________________________________________________
tas nav mans teksts...luudzu nelietot manu niku! tam, kas to rakstiijaa loti labi noderees vecs anglju teiciens - 'it takes one to know one'..atkaartosos, bet cilveeki ir speejiigi runaat tikai par taam lietaam/lietot vardus, kas vinjiem ir aktuaali...taa kaa, lielais rakstiitaaj, nav laikam paaraak saulaina dziive tev..

visi paareejie 'hugo djego', 'pufa' utt. (starp citu, runajot par vienas personas niku daudzveidiibu - kaa agnese un seherazade apklusa, taa hugo un pufa klaat...jociiga sagadiisanaas, vai kaa?) - ja ir ko iekomenteet par teemu - luudzu dariet taa, bet, ja tik vien kaa gribas vispaareejaa palamaasanaa iesaistiities - tas jau kaut ko par jums liecina...mani komentaari vismaz 2/3 ir par teemu..

R rojs2 09.11.2009

Ak, Andrej, es jau nosarku, un šonakt visu nakti domāšu tikai par tevi...

A Andrejs 11.11.2009

Bet man kārotos arī essesssesssesss paķert pulciņā, jūtu, ka meiča pārāk saspringusi...eseseseeeesseee, dod ziņu par sevi, patīrīšu tev tās cukas!!!:))))

E Esseseseseseses 11.11.2009

nu bet, protams, andrej, tu tak mums uz abaam puseem dod, daudzpusiigs un talantiigs jaunietis.. teema vispaar bija par sunjiem, negribi agneses suni arii pulcinjaa panemt?

A Andrejs 11.11.2009

Ja vajag, varu arī suniem izpalīdzēt, ko tik labu cilveku un suņu dēļ neizdarīsi!!!:)))