Suņu saimniekiem - Suņu nīdēji!

Es lasu diskusiju par suņiem un esmu šokā, cik aprobežoti cilvēki tur raksta komentārus!
Es atvainojos, suns nav mantiņa, it īpaši lieli suņi, tiem IR jāsataigā, jābūt fiziskām aktivitātēm, nevis staigāt cieši blakus saimniekam 1.5m garā pavadiņā. Es savu suni vedu pastaigā uz mežu, jo pie manām mājām vienkārši nav reāli iziet, ja jāsteidzās no rīta, jo ir ļoti daudz suņu un viņi raujās viens pie otra sasveicināties un paspēlēties, bet vakaros ļoti labi iziet un viņi kopā var paskraidīt. Un nezināšu vārdu tam, kas to rakstīja- vajagot pūst gāzi acīs, ja satiek suni mežā. Bet kur tad viņus vest????? Pagalmos redziet nevar, ja? Uz mežu nevar, tad iesakiet kur! Ierosiniet par nodokļu maksātāju naudām lūk ierīkot norobežotus suņu parkus lielus, kur viņi var gan pastaigāties, gan nokārtot savas vajadzības.
Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Manu suni kinologi atzina par absolūti ne agresīvu un aizsardzības apmācībām nederīgu, un ja man, centrā ejot jau tā mazā pavadā kāds uzdrošinās pateikt, lai velku uzpurni, kaut gan mans suns pat uz viņu pusi nepaskatās, mēdzu ļoti rupji atbildēt!
Manam sunim, un arī citu saimnieku suņiem NAV jāstaigā cieši pie kājas. Suns ir kā bērns! Bērni arī mēdz visādus mēslus darīt, kādēļ tad jūs nebrēcat, ka viņiem vajag uz purna kaut ko uzmaukt? Kad sabiedriskajā sāk aurot kāds sīkais, un viņa " mīlošā mammīte " to pilnīgi ignorē, man vairāk sadusmo tādi, nekā uzmācīgs suns, kas skrien klāt manējam ;)

B

Mamma 11.11.2009

Jā jā abi zoofīļi kopā ar Trussi, pfe cik pretīgi!

A acteks 12.11.2009

Pilsētā jādzīvo cilvekiem nevis suņiem. Ar suņiem - uz laukiem! Nevis uz piepilsētas mežiem! Lai man nebūtu jāatšķir ko domā darīt suns, skrejot pie manis. Ja kāds tak izdresēs lauvu vai tiģeri, to taču viņš nevedīs pa ielu, teicot ka šis ir labs un nekož.Kāpēc tad man ir jāiet blakus teļam līdzīga izmērā suņam, kas iet pat bez uzpurna. Uz ieročiem vajag atļauju, bet ar ko suns ir sliktāks par pistoli? Pat sliktāks - nevarēs nelaimes gadījumā šķirties no domas, ka suneklis bija slims.
Unn, vislābakais suns laikām dzīvo korejiešu restorānā (joks).

Mamma 13.11.2009

Acteki bija gudra tauta bet tu tāds neesi, suns ir pēdējais Enģelis ko Dievs atstāja uz Zemes lai sargā Cilvēku no visa ļauna. Laikam jau esi maza daļiņa no visa tā ļauņuma ja tik ļoti baidies no suņiem.

Mamma 15.11.2009

Ah, cik skaisti teikts!

D dfhddhh 24.11.2009

Šitiem izdzimteņiem, kas dara pāri dzīvniekiem, es pats labprāt viņiem ielaužu kādu ribu vai salaužu pirkstus. Un tā notiks ar jebkuru, kurš nonāks manā redzeslokā. Var arī sarunāt ielaist svinu mīkstumos, ja vēl nepieleks...

Mamma 24.11.2009

Dfhddhh ej iedzer nervu zāles. Nevienam neko lauzt nevajag. Visiem jādzīvo mierā un saskaņā.

S suņumīle 19.07.2011

Suņa izkārnijumi satrūdēs pēc nedēļas. Maisiņš kurā tos savāc-pēc 4000 gadiem.

E Esesesesesesesees 26.11.2011

Jeezin, atkal sitaa dulla sunju miiljotaaja uzdarbojas! Nav veerts diskuteet ar cilveeku, kuram ir dzils naids pret liidzcilveekiem un kurs mierinaajumu atrod sunii. Tas parasti notiek ar cilveekiem, kuriem dziivee ir daudz paari nodariits, taapeec vinji nopeerk lielu suni zemapzinjaa domaajot, ka tad vinjiem ir kaads, no kaa liidzcilveeki baidaas un kaads kas vinjus aizstaavees. Suns netiesaa, neizvirza prasiibas, nekritizee un vienmeer ir prieciigs saimnieku redzeet, lai kaads vins arii nebuutu. Diezgan skumji. Iesaku tev, Agnese, pastaigaat pie psihologa un meeginaat reaali atrisinaat savas probleemas, blaustiisanaas internetaa par to, ka tavs suns ir veertiigaaks par mazu beernu (laikam nebuusi beerniibaa pietiekami uzmaniibas sanjeemusi, taapeec tagad kaitina redzeet, ka cilveeki miil un velta uzmaniibu saviem beerniem) un ka piekakaati parki ir labi, nepaliidzees...

ū Ūpis 04.02.2012

fascinē šādi "psihologi", kā iepriekšējais komentētājs. Pats arī kādus tik debilus komentārus neesmu dzirdējis. Pietiek vispār tikai par suni ieminēties, uzreiz jau automātiski tas esot naids pret cilvēkiem, tiek doti ekspertu cienīgi vērtējumi, kas cilvēkam kaišot, ja viņš vispār ir suni paņēmis un vispār, tas vien, ka cilvēkam ir suns, jau nozīmē, ka viņš prātu izkūkojis. un pietiek izrādīt kaut nelielas rūpes par suni - suns uzreiz esot svarīgāks par cilvēku. Secinājums viens - tā sauktie suņu nīdēji ir aprobežoti radījumi. Un ne jau dēļ attieksmes pret suņiem. Bet dēļ vispārējā stulbuma. ka elementāri nemāk lasīt, analizēt tekstu. maļ vienu un to pašu, pat nesaprotot, vai ir par tēmu, vai nav.

Izlasīju visu diskusiju, neredzēju neko, kur Agnesei varētu piešūt kaut daļu no tā, ko dižais psihologs te raksta. Viss ir loģiski pamatots un pats par sevi saprotams, bet nu idiotiem jau loģika nav domāta. ja reiz nepatika pret stulbām replikām un to, ka suns tiek bakstīts, iztulko, ka "suns ir svarīgāks par mazu bērnu" un tādā garā... nav jēga. idioti paliek idioti