Meklēšanas rezultāti

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Man ir bijusi 2 krediiti vivus.lv un bez probleemam iedeva peec kaada laika, kaut arii pirms tam atteica.isteniba teikshu lloti izdeviigs krediits:)

Via Sms - kredit ( Komentārs)

kredit teiksu taa, ka vini laikam izvelas uz dullo, kam dot, kam nee!VIA SMS man nedeva, GOLDKREDIT iedeva.Ja ir kredits SMS KREDIT, tad kreditu VIVUS.LV nevar sanemt[ja nav nomaksats SMS KREDIT]Tacu man iedeva, kaut nebija nomaksats, nesaprotu, vai tiesam izvelas uz dullo?tagad desmit cilvekiem dosim, pec tam divdesmit nedosim...

kreditfirmas (Atbilde uz jautājumu)

bet lai izdotu kreditus,ir jabut kaut kadam kapitalam,vai ne?tatad nauda viniem ir,bet dot nedod.vai atlauju ir vienkarsi dabut,un naudu nemaz neizsniedz.piekritu par startkredit,via sms,mms.tas,ka kredits ir kreditsms,tapec nedod ir fufelis,jo tapat saka smskredit,ja grib nemt kreditu vivus.lv,tacu man ir abos,un deva,vini izvelas uz dullo...

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Nekadu problemu ar aizdevuma noformeshanu vivus.lv nebija.

SIA VIVUS - nekārtības datu bāzē ( Komentārs)

nekārtības datu bāzē Īstenībā varu pačukstēt, ka VIVUS un SMScredit ir viens un tas pats kantoris :) Apskatieties LURSOFTā, kas ir īpašnieki :) Gan jau ka programmētāji vieni un tie paši

Steidzams kredits! (Atbilde uz jautājumu)

Nesaprotu, kāpēc krāmēties ar šādiem apšaubāmiem tipiem? Vai arī jūsu kredīt vēsture ir tik slikta, ka neviena oficiāla iestāde jums vairs nedod? Ieskatieties: www.atraiskredits.lv www.smskredits.lv www.vivus.lv www.icredit.lv www.ferratum.lv Nu kādas problēmas ir paņemt šajās iestādēs, lai nav jāsienas ar apšaubāmiem kantoriem? Es iesaku smskredit.lv - pirmais kredīts bez maksas(nav procentu par kredītu, cik paņēmi, tik atdevi), nākamajiem kredītiem procentu likme ir maza, salīdzinājumā ar citiem.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Sausmigs ir tas Vivus kantors, vispirms suta iszinas ka var sanemt aizdevumu un pec tam pazino ka slikta kredit vesture, ko tad uzbazas ar savam iszinam un kaitina cilvekus.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Man nekādu problēmu nebija ar vivus, bet dažs labs prasa latu par reģitrēšanos un tad atsaka (atraiskredits.lv)

Aizdevums.lv - 20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu ( Komentārs)

20min laikā izskatīšana aizņem vismaz nedēļu vivus.lv un viss bus štokos!!

GeCredit - Neaizdod naudu,tikai iztērēsiet naudu sūtot sms ( Komentārs)

Pameģiniet vivus.lv!!!ļoti labs!

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās tiko nesen panjemu kreditu vivusa. man vel panjemts ir sms credit. nekas. bus bus, nebus nebus. tad zinasu ka vivusa nav jegas njemt. ja bus tad...

SIA EIRODATORS - Neprofesionāļi ( Komentārs)

Как можно говорить что в memo.lv и vipc.lv в два раза дороже если остальные вообще не пишут что внутри компа и из чего он собран? Правду пишут только memo.lv и vipc.lv. Ты либо дятел, либо у тебя 2+2=5 . Всё тоже самое... я просто в ах...е. Это вообще разного уровня конторы. У них у всех (кроме vipc.lv) политика только одна - собрать дешевле, а продать дороже. Позвони им и спроси, ЧТО за комплектующие они используют и не поленись и подсчитай кто из них в итоге получается дороже. Хотя чувствую что ты считать особо не умеешь.

GoodMan 23.03.2012
Komentāri 4 Datori

Daudzstāvu dzīvojamās mājas - Krāpšana ( Komentārs)

Labdien! Liels daudzums daudzstāvu dzīvojamo māju atrodas uz zemes gabaliem, kurus uzpirka privātpersonas-spekulanti. Faktiski, šāda zemesgabalu zem daudzstāvu dzīvojamām mājām uzpirkšana ir reideriska sagrābšana, bet minētās privātpersonas-spekulanti ir feodāļi, jo viņi nenodarbojas ne ar minēto māju un pieguļošās teritorijas apkopi, ne ar labiekārtošanu, bet tikai plēš no daudzstāvu dzīvojamo māju iemītniekiem zemes nomas maksu, un vēl plāno paaugstināt zemes nomas maksu. Paaugstināt zeme...

E edku58 02.09.2018
Komentāri 6 Namsaimnieki

Hansabanka - krapšana ( Komentārs)

U menja bila drugaja istorija. Mne nuzna bila vipiska iz konta o doxodax i rasxodax. Poshla v filial Hansabanki cto nedaleko ot raboti. Rasskazala cto mne nuzno.Devushka sprosila budu plotitj 1ls nalickoj ili s konta snjatj? Ja skazala cto nalickoj.Ona zabrala 1ls, vipisala kvitanciju, otdala vipisku nu i ja dovolnaja ushla nicego ne podozrevaja.Poze kogda rassplacivalasj kartoj okazalosj cto nexvataet deneg.No ja to tocno znala cto tam 8ls i ix tolko cto nacislili.Krasneja vilozila tovar i...

D drakoncik 30.08.2009
Komentāri 3 Bankas

Extra Credit - BINO.lv - Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana ( Komentārs)

Bezkaunīga un barbariska attieksme, vienošanās nepildīšana Ar vivusiem un smskām nepietika, lai būtu mācība vairāk kredītos nelīst? Bet vispār tik ātri viņi nekur neko nenodod, paziņa strādā tādā kantorī un šiem tur tās lietas gadiem var vilkties.

Open Credit - melīga reklāma ( Komentārs)

Varu tikai piekrist daudz kam, kas teikts iepriekš. No otras puses, open credit ļauj aizņemties vairāk nekā citi patēriņu kredītu uzņēmumi. Ja naudu vajag uzreiz, tad ir daži triki kā aizņemties vairāk nekā būtu iespējams normālos apstākļos. http://www.vivuscredit.lv/open-credit viss ir sīki un smalki aprakstīts. Bet, ja ir izvēle, labāk neaizņemties vispār.

LatCredit - klientu maldināšana ( Komentārs)

Latcredit pieder LATEKO, pats vārds jau visu izsaka tiem, kam nācies ar šo uzņēmumu iepriekš saskarties. Pat nezināju, ka 1 santīma maksu ir iespējams atgūt, paldies, burunduci. Apkopojums par šo aizdevēju (ja kādam vajag) ir pieejams http://www.vivuscredit.lv/latcredit Viens no kredītu salīdzināšanas bezmaksas pakalpojumiem.

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki Tad jau labāk skatīties http://www.vivuscredit.lv vismaz lielāka izvēles iespēja un ir arī 0% kredīti.

CleanR SIA - Krāpšana ( Komentārs)

CleanR īsteno negodīgu komercpraksi, līgumā iekļauj negodīgus līguma nosacījumus,viepusēji izdevīgus tikai CleanR, pārkāpj fizisko personu privātās dzīves neiezskaramību. Vairāku mēnešu garumā nav iespējams izvest atkritumus, jo nav iespējams vienoties par līguma sastavdaļām. Pēc nekaunīgā , ka CleanR darbinieku uzvedības stila, rodas aizdomas, ka CleanR uzvaras konkursos par atkitumu izvešanu ir iepriekš sarunātas. Jāparok Ķekavas novada pašvaldībā.

1a.lv - Bēdīgi, ka tāda kompānija var tērēt milzu naudu reklāmām. Prece tika atkārtoti nodota uz remontu ( Komentārs)

Bēdīgi, ka tāda kompānija var tērēt milzu naudu reklāmām. Prece tika atkārtoti nodota uz remontu Budžeta sērijas laptopi (vivobook) tiek komplektēti no tādām detaļām kas palikušas neizpirktas noliktavās. Iespējams tieši tādu displeyu kāds izmantots attiecīgajam modelim vairs neražo un noliktavās vairs nav, bet kaut ko līdzīgu piemeklēt nevar vai principa pēc negrib. Es būtu ņēmis piedāvāto naudu un priecātos ka tiku vaļā no tādas lamatas, jo bez lādēšanas un displeya problēmām būs nākošas- piemēram mātes plate nosprāgs.