www.sudzibas.lv Vivus Krāpšana

Vivus - Krāpšana

Paņemu kredītu 300€ pazaudēju darbu nebija iespējas atdot pēc neilga laika summa izauga līdz 602 €. Sarunāju atmaksu pa daļam, katru mēnesī maksāju pa 50 €, beidzot visa summa bija samaksāta un viņi sāka prasīt kaut kādus 120 € pēc mēneša summa jau izauga līdz 150 €, zvanīju viņiem, viņi nevar pateikt neko konkrēty. Man visi maksājumi saglabati

06.02.2019

A

A Armands . 06.02.2019

vivus.lv

G gadalaiks 07.02.2019

Jūs aizņēmāties naudu un laikā neatdevāt, par ko jums pierēķināja soda procentus, kā līgumā paredzēts + vēl nāca pretī un ļāva atmaksāt pa daļām. Par ko ir sūdzība?

A Armands . 07.02.2019

жалоба про то что я заплатил всю сумму 602 € в которую входили % итд. Когда совершил последний платёж позвонил им и спросил мы в расчёте ? они ттветили , что да . Потом через какое то время они начали требовать ещё каких то 120 € я звонил им и спрашиваю за что я буду платить эти деньги ? они ничего ответить не могут , потом к этой сумме ещё наростили % и теперь я 150 должен заплатить , ну что это за фигня такая , я у неё спрашиваю назовите мне сумму общию которую я был должен , а она мне на этот вопрос не отвечает , игнорирует его . скажите это нормально ? очень много людей с такой ситуацией как у меня , они просто обваровывают людей . это ужасно .

H Happyone 07.02.2019

Visdrīzāk arī tos 50 maksājāt ne pēc sarunātā grafika, bet kad pašam ienāks prātā?

A Artūrs Dante 09.02.2019

Kā mani besī šādī muļķi gusāri kā gadalaiks, kuriem nenoliedzami pašiem patīk, ka viņus izmanto u.t.t.
Šitie vivusi visi ir krāpnieku kantori - manuprāt vislabākais variants ir viņus pasūtīt un viss neko viņi izdarīt tā pat nevar jo līguma ta nava - uz tiesu nav ar ko aiziet, tiesas pavēli var atcelt easy.

A Armands . 08.02.2019

Viss bija maksāts laikā. Visi čeki ir . Domājiet ar galvu , kad rakstāt.

H Happyone 08.02.2019

Nu nezinu, kredīti ir tīra matemātika. Lūdziet viņiem izsniegt aprēķinu.

A Armands . 08.02.2019

Prasīju aprēķinu , bet viņi negrib dot . Es nesaprotu kā var tā krāpt cilvēkus.

A Artūrs Dante 09.02.2019

aizsūti informāciju PTAC un problēma atrī atrisināsies, visi šiet pieder...i vivisu naudu pelna tikai uz cilvēku nezināšanu.

A Armands . 09.02.2019

Liels paldies tev , nedomāju , ka šeit ir adekvāti cilvēki.