www.sudzibas.lv Vivus Krāpšana, slikts serviss

Vivus - Krāpšana, slikts serviss

Nezinu, vai šī ir sūdzība, bet varbūt vairāk kā brīdinājums citiem, kuriem tāpat kā man jau ilgu laiku ir kredītsaistības. Protams, apzinos, ka tas ir ļoti slikti - ņemt kredītus, bet bija laiks, kad vairs nebija variantu, steidzami bija nepieciešama nauda. Bet laikam ejot summas pieaug, ja tu kļūsti nespējīgs samaksāt, tad tevi sāk biedēt ar tekstiem -
prasības nodrošināšanai, tiesu var lūgt apķīlāt jūsu kustamu mantu, skaidru naudu, maksājumus no trešajām personām. Kā arī pirms pieteikuma iesniegšanas tiesā, var tikt piesaistīts detektīvs privātas izmeklēšanas uzsākšanai saskaņā ar "detektīvdarbības likumu", lai noskaidrotu faktiskos apstākļus, kādēļ jūs nepildāt savas saistības.
Jau tiek teikts, ka nav darbs, ka pašreiz nevaru segt kredītu. Protams, viņus var saprast, bet izputināt cilvēkus arī nevajag solīt... , atzīstu kļūdas savas. Bet, vai tiešām viņi ir tiesīgi visu atņemt un izputināt cilvēkus? Parāds ap 1400 eur.

05.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Bez vārda vārds 05.06.2022

ziņas no Vivus tiek sūtītas ne tikai darba dienās (kas būtu vēl nekas), bet arī sestdienās un svētdienās.

Komentāri (2)

patiesais_ 05.06.2022

Ir ir tiesīgi. Tas viņi vēl nav pērdevuši parādu, jo pircēja var būt pat vēl draudīgāks..

P Palīgs neskaidrajiem 06.06.2022

Slikti ir nevis ņemt kredītus, bet viņus neatdot. Pārdodiet savu aifonu un ejiet strādāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes