www.sudzibas.lv 1a.lv Bēdīgi, ka tāda kompānija var tērēt milzu naudu reklāmām. Prece tika atkārtoti nodota uz remontu

Atrisināta1a.lv - Bēdīgi, ka tāda kompānija var tērēt milzu naudu reklāmām. Prece tika atkārtoti nodota uz remontu

Pēc nepilna gada lietošanas tehniski sabojājās portatīvais dators (lādēšanas problēma) , kurš bija iegādāts interneta veikalā 1a.lv. Iekārta tika nodota uz garantijas remontu šī gada 12. Maijā. Mēneša laikā dators tika salabots un izmantojot omniva pakomātu nogādāts man atpakaļ. Vai tas strādāja? Nezinu, jo, izpakojot sūtījumu, secināju, ka piegādes laikā portatīvākajam datoram ir saplēsts ekrāns. Prece tika atkārtoti nodota uz remontu šī gada 17. Jūnijā. Un tā sākās datora atgūšanas trilleris. Nu jau 3.5 Mēneši tiek solīts, ka divu dienu laikā būs informācija par remonta procesu. Ir bijis piedāvājums no 1a.lv par ekrāna maiņu vai naudas atgiešanu 285 eur apmērā (portatīvā datora Cena pirms gada 590 eur ar pvn) , šis man neizdevīgais variants, protams, netika apstiprināts un tika lūgts samainīt bojāto ekrānu, kas arī izrādījās klupšanas akmens. Bēdīgi, ka tāda starptautiska kompānija var tērēt milzu naudu reklāmām, bet investēt nelielus līdzekļus savu kļūdu novēršanai nevar. Informāciju esmu nodevis arī ptac. Ja problēma netiks risināta tuvākā laikā, būšu spiests rakstīt iesniegumu policijā.

30.09.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Raimonds K. 07.10.2020

Problēma atrisināta. Vienojāmies par finansiālu atlīdzību. Iepriekš piedāvāto 285 eur vietā izlīgām par 342 eur.
Neskatoties uz šo faktu, šī ir pēdējā reize veikala 1a.lv apmeklējumā.

R

T Taisnīgums99 30.09.2020

Kapec jus cenu rakstat ar pvn,ko? Jus tiesam domajiet, ka veikals remonte kautko, visu dar tikai servisa centri un meistari.
Jus pats vainigs, ka atteicaties no naudas atmaksas, ta ir ka gribejat izkraapt no veikala vairak naudas kaa vecs tads dators maksaa.
Jaa, policija noteikti jaraksta, vel variet rakstit, piemeram, Rigas udenim vai prezidentam, uzrakstiet ka pats ari gribejat izspiest vairak naudu ka jums piedavaja.

Perons skaidrā 01.10.2020

Budžeta sērijas laptopi (vivobook) tiek komplektēti no tādām detaļām kas palikušas neizpirktas noliktavās. Iespējams tieši tādu displeyu kāds izmantots attiecīgajam modelim vairs neražo un noliktavās vairs nav, bet kaut ko līdzīgu piemeklēt nevar vai principa pēc negrib.
Es būtu ņēmis piedāvāto naudu un priecātos ka tiku vaļā no tādas lamatas, jo bez lādēšanas un displeya problēmām būs nākošas- piemēram mātes plate nosprāgs.