www.sudzibas.lv Vladimirs Diduks krāpnieks slikts pakalpojums, nav veikts pakalpojums

Vladimirs Diduks krāpnieks - slikts pakalpojums, nav veikts pakalpojums

Tiek veikts nekvalitatīvs remonts, restaurācija mašīnas sprauslām. Tiek veikta apzināta krāpniecība sprauslu restaurācijā, jaunu kodu ģenerēšanā (netiek izsniegti) pēc remonta, restaurācijas, sprauslas nestrādā. Kvītis, čeki netiek izsniegts par padarīto (nepadarīto) darbu. Apzināta mānīšana, krāpniecība!

L Linards 1964 29.01.2016

Vēlētos redzēt sūdzības pozitīvas sekas.!

J Jevgenijs555 09.09.2016

Labdien, izkausas vismaz divaini.. Man vins remonteja sprauslas 3.0d motoram. Pec remonta stradaja ideali, ka ari vismaz 5 pazistamiem cilvekiem ari pec remonta viss bija kartiba. Pirms sadas sudzibas rakstisanas japarbauda servisu (ja motora remonts tika veikts cita servisa) un protams japerk normalu degvielu no benzintanka nevis no traktora tad ar sprauslam vispar nebus problemas. Parasti ta ari notiek baka ir suds, remonte srauslas un pec remonta ar to paso sudu baka brauc, pec tam raksta sudzibas ka visi apkart ir krapnieki. Un ar Vovciku vienmer var sarunat apskatit un izpetit problemu un ja tas ir vinu vaina vins vienmer to risina. Varu vinu rekomendet ka loti labu specialistu, runajot par sprauslam, man piedavaja originalus detalus, par adekvato samaksu. Nekadas pretenzijas nav. Uzskatu ka sada veida sudziba nav pamatota.