Meklēšanas rezultāti

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! ( Komentārs)

Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! Ну так обратитесь к оператору и руководству vivus.lv.

Gatis Jansons - Negodīgs ( Komentārs)

Man nelaimiigaa kaartaa TELE2 paardeva numuru, ko lietojis Gatis Jansons un tagad netieku valjaa no kreditoriem vivus.lv u.t.t., ari citu valstu nr. zvana nemitiigi,tos es protams necelju. Noveelu vinju atrast un sodiit.

Vivus - Не честная кредитная фирма ( Komentārs)

Не честная кредитная фирма Tas tā nav tikai Vivus.. Ja esi gatavs nomaksāt atlikušo kredītu, tad jāraksta viņiem un jādod ziņa, ka vēlies atmaksāt un tad tiks veikts aprēķins.. Uz savu galvu maksāt jēgas tur nav nekādas..

Ondo - maldināšana ( Komentārs)

maldināšana Likumsargam taisnība, Ondo, Smscredit un Vivus pieder tam pašam 4finance, kas tos sadalīja trīs daļās (trīs sia), lai gadījumā, ja PTAC uzliek kādu sodu, pārējie varētu turpināt darboties. Atsauksmes var apskatīties http://kredit.lv/ondo-lv-atsauksmes/ bet tas vairāk izskatās pēc vērtējuma.

Vivus, Sms Credit, Paus konsultants - Zvana un prasa svešu parādu! ( Komentārs)

Arī man ir pienācis šāds brīdis, kad dzīvojot Anglijā man uz Anglijas numur sāk zvanīties no vivus.lv un smskredīta! Esmu reālā neizpratnēee!! Zvaniju atpakal un prasīju kādā sakarā jūs man zvanāt - atbild kā kādā sakarā- jums ir nenokārtoti parādi, es esmu šokā!! Uz ko es atbildu ka nekad neesmu ņēemusi nevienu kredītu Latvijā, nedzīvoju tur jau sen, un tad vini man lika nosaukt numuru uz kuru es saņemu zvanu, neizpratne atbild - musu datu bāzē šaāda numura, bet uz ko es atkal jau .azliet...

Vivus.lv - necilvēki ( Komentārs)

necilvēki Man arī ir paņemts kredīts no vivus.To, ka būs jāpārmaksā .ir jau zināms pirms kredīta ņemšanas.Procenti ir skaidri parādīti, nekas netiek slēpts.Regulāri maksāju un man nav nekādu problēmu.Cik saprotu, apvainoti ir tie, kas nemaksā.Bez procentiem, tev varbūt aizdos kaimiņš, bet ne kredīt kompānija.Domā .pirms ņem un viss būs kārtībā.Ar varu kredītkompānijas naudu nevienam kabatā negrūž.

SMS Credit - Meļi ( Komentārs)

Meļi ...bet smscredit.lv un vivus.lv lielākā daļa no % pieder tieši vienam krievu oligarham.

SMS Credit - piespiedēji ( Komentārs)

piespiedēji Vladlat = rusofobs? ;D P.S - Smscredit.lv un Vivus.lv pieder lielākā daļa % tieši krievu oligarham. Tāpēc krievu bandīti sadarbībā ar vietējiem bandītiem sataisīja ātrās naudas zuadēšanas kantorus.

SMS Credit - Meļi ( Komentārs)

Meļi Inženieris, tu gadījumā neesi kaut kāds krievu trollis? Uzreiz Zviedri vainīgi. Patiesībā smscredit.lv un vivus.lv pieder lielākā daļa no % tieši krievu oligarhiem.

SMS Credit - piespiedēji ( Komentārs)

piespiedēji Vladlatam ne visi latvieši ir blēži; SMS credit, Vivus un Ondo pieder latviešu darboņiem, kas slēpjas ofšoros. Starp citu, tur arī Saeimas deputāti ir savu naudu ielikuši, lai pelnītu. ES ESMU PAR ŠĪS NOZARES LIKVIDĀCIJU!!!

Privātie kreditori-krāpnieki. - Krāpniecības mēģinājumi ( Komentārs)

...pa pastu 150 euro, bet šoreiz jau es šim aizdevējam rakstīju ar pārliecību ka viņš ir krāpnieks un viņu meklēšu izliekoties ka naudu sūtīšu un nu redzēsim kā tas beigsies, pieķeršu pie rokas vai nē :) un esiet uzmanīgi ja jums ir mazie kredīti vivus sms utt tad ja atversiet jaunu kontu un domāsiet ka jusu datiem netisk klāt var tikt loti vienkārši un kredīt kompānis pat nepazvana un uz iepriekšējo norādito epasta adresi kas tur jau ir gadu un ilgāk pat neuzrakstīs un neatsūtīs izzinu par to ka ir mainits nr un konts un nesanemsiet sms par to ka ir paņemtas papildus summas

Ondo - maldināšana ( Komentārs)

maldināšana Noskaidroju lūk ko: ondo neaizdod naudu tiem, kam ir kredītsaistības ar SMS Credit vai Vivus! Viņiem ir savstarpējs sadarbības līgums noslēgts! Tā kā netērējiet savu naudu šim aizdevējam, ja jums ir saistības ar augstākminēto aizdevēju!

www.kreditubirza.lv - izmāna naudu ( Komentārs)

es pats saņēmu 500 eur aizdevumu uz 5 mēnešiem, uz ļoti izdevīgiem noteikumiem. Man ne smscredit, ne vivus, ne oho ne soho, nevarēja piedāvāt neko tik labu. Liels paldies kreditubirza.lv . Man draugs saņēma 2000 eur aizdevumu šitajā biržā uz 2 gadiem!

Vivus.lv - Draudi, soda nauda, rēķina nenosūtīšanas vai summas nenorādīšanas gadījumā. ( Komentārs)

Draudi, soda nauda, rēķina nenosūtīšanas vai summas nenorādīšanas gadījumā. Ieej http://www.atraiskredits.com tur ir salīdzināti dažādi aizdevēji. Vivus nav vienīgais :)

SMS Credit - 4finances SMS kredita meli ( Komentārs)

4finances SMS kredita meli ...uz āķa pirmreizējiem klientiem). Jāsaka, bija patīkami. Visos pārējos gadījumos, atmaksājot pirms termiņa, tiek aprēķināta komisija par izmantotajām dienām. Vismaz man ar E-Lats tā bija. Kaut atteikumu rakstīju un naudu atgriezu pirms 14 d notecēšanas, maksāju % par izmantotajām dienām. Nu šis Bauskā reģistrētais kantorītis ar perēkļiem supermārketos jau nesastāv kredītdevēju asociācijā, tas tiesa. Varbūt sms vai vivus arī neprasītu % no klienta, kurš atskrien ar piķi nepaejot šīm 14d, nezinu

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki Kā tu varēji smaksēt ne visu summu, tu maksāji pa tādākm daļām kā bija norādīts līumā? Vispār 4finance - smscredit un vivus ir pierādīti krāpnieki, nesen PTAC viņiem uzlika sodu par to ka viņi neizvērtē klienta maksātspēju. Iesaku vērsties biedrībā "Baltais Bruņiieks" http://sieksta.lv/ galvenā mājaslapa viņiem tagad kaut kādēļ nestrādā. Un vēl turpmāk ar šiem noziedzniekiem sazinies tikai rakstiskā formā. Vakar vienam paziņam smscredits atsūtija sms ar draudiem ka viņi viņu apmeklēs mājās vai...

NAUDAS IZKRAPEJS KRISTAPS SKURIS - NAUDU AIZNEMAS UN NEATDOD ( Komentārs)

Jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums, jālūdz ierosināt krimināllietu un atzīt par cietušo, jo drīz ar Tevi sāks tiesāties vivus.lv

Soho Credit - izspiešana ( Komentārs)

izspiešana Piekrītu par termiņiem.Savulaik esmu aizņēmies vivus un sms un ja nokavēju kādu dienu nesaņēmu nesamērīgas soda sankcijas be ja soho uzskatīs ka esi parādā vienu santīmu, soda procenti ripos no kredīta pamatsummas(ja 150tad 1, 5ls dienā).Tāpēc iesaku uzmanīties no šī kantora un apsvērt kur aizņemties.

Privātpersona - Bankas kodi ( Komentārs)

šitas ir jau dzirdēts!paņem kredītus vivus un sms un pazūd.Nekādas kredītvēstures caur kontu pābaudīt nevar!!!

Crediton.lv - tizlā akcija ( Komentārs)

tizlā akcija ...īsziņā atnāca piedāvājums aizņemties tikai 50 latus:(((( Skaidrs, ka uz tiem 50 latiem akcija nemaz nedarbojas, jo jāaizņemas 100 lati, lai varētu atmaksāt tikai 95 latus. Pie tam, kāāāādi pagarināšanas termiņa atmaksas procenti!!!Smscredit vai vivus.lv vismaz nemānās. Ko sola, to izdara, bez jebkādiem liekiem "piedāvājumiem"aizņemties mazāk:(((Manuprāt, ja nevēlas dot, tad NEDOD, nevis čakarē cilvēkiem prātu!!!Darbs patērētāju tiesību aizsardzības birojam, datu valsts inspekcijai utt. Nožēlojami! Nākotnē redzēsim, kā pie šādas attieksmes cilvīšiem "bizness rullees":))))))