Meklēšanas rezultāti

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki ta ka vivus ir tas pats forfinace, kas sms, tad es uzrakstusu ari savas domas par sito. vinji ir tadi pidarasi un nevajag vinjiem neko maksat. es sudzi tiesa, lai samaksa vel kompensaciju par liekam klapatam un nomelnoshanu, kas tev bus svarigi, ja gribi labu reputaciju bankas acis, jo bankai ir tiesibas pieprasit vsu naudu uzreiz viena dienaa, sev zinamu iemeslu pec. tatad tu del tiem pidariem sobrid loti riskee. mans staasts- panjeemu krediitu. vairaakart ari atmaksaju. protms- pec katra...

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Vivus.lv nav ne labāks ne sliktāks par citiem, katram pēc vajadzības. Vairāki kredīti ir salīdzināti iekš http://www.vivuscredit.lv

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki vivus normala kompanija.un ja nevar atdod noteikta datuma, tad pie si datuma ir +4 dienas vel, lai bez soda naudas butu.katru menesi normals rekins ka jabut.ta ka nevajag.bet viasms gan.un procenti vinu viacredit augstaki, neka smscredita vivusam.

Vivus - Krāpšana, slikts serviss ( Komentārs)

Krāpšana, slikts serviss ziņas no Vivus tiek sūtītas ne tikai darba dienās (kas būtu vēl nekas), bet arī sestdienās un svētdienās.

Julianus inkasso - Naudas atmaksa ( Komentārs)

Naudas atmaksa Paskaidrošu, ir tā kā vēlos tikt vaļā no saviem parādiem, šim kantorim ir nodota vivus. Lv kredīta lieta, un viņi izveidoja apmaksas grafiku, biju viņiem rakstījis konkrētu summu ko varu mēnesi labprātīgi veikt, bet to viņi nebija ņēmuši vērā un sastādīja savu ikmēneša taksu

Citadele banka - Šokējoši zema profesionalitāte ( Komentārs)

Šokējoši zema profesionalitāte Ej kreditējies citur. Visur to pašu prasīs. Tā tevi gaida Vivus, Mogo u. c.

Sia Melnā Lapa - Прислали счёт melnā lapa ( Komentārs)

Прислали счёт melnā lapa Gunars. Kolektoriem nav ko maksat! Sūtiet viņus lapās! Ja paņemts aizdevums kaut kādos Interneta saitos,teiksim-Ferratum, Credit24,Vivus , Moneza un t.t. --- Līgumu rakstiski taču nav sastādīts,kāto prasa likums( Civillikums-Tiesisku darījumu rakstiska forma 1482 pants., Līdzēju vienošanās 1533p., Līguma sekas 1588p., Saistību tiesības 1732p., cesijas sekas 1806p. un t.t)Jus ar interneta aizdevējiem neesat slēdzis, Tātad sūtiet lapās! Es viņus visus jau gadus 2 sūtu ost! Viņi tik pārdod no...

G Gunars 07.11.2019
Komentāri 13 Pārējās

Vivus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana vivus.lv

Vivus - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana aizņemties var bet ja reiz slēgts līgums par vieniem procentiem tad kāpēc būtu jāčakarē klienti pus kredīta termiņā izdomājot mainīgu procentu likmi? Un vēl šodien biju savā bankā un pat tur pateica ka vivus.lv uz doto brīdi tik tiešām ir palikuši negodīgi un sākuši šmaukt klientus kā vien var

SMS Credit - Slikts servis ( Komentārs)

Slikts servis Jau no skolas gadiem neatceros, bet bija, ka kredīta piedziņa nedrīkst būt vairāk par 100% - smscredīts un vivus ņem kkur pie 180% :D

Vivus - Izspiešana ( Komentārs)

Izspiešana Drošvien Ušakova labākajam draugam, Andrim Amerikam pieder arī Vivus kredītu iestāde.

Vivus - Finanšu izkrāpšana ( Komentārs)

Finanšu izkrāpšana Arī es biju Vivus parādos apmēram pusotra gada garumā,sākumā veicu pagarinājuma maksājumus,bet pēctam vairs nē,zvanīja katru dienu vai pat vairākas reizes dienā,necēlu,zvanīja beigās maniem ğimenes locekļiem,bet darbu es nezaudēju,varbūt tagad viņiem kaut kādi stingrāki likumi ir

Vivus.lv - Rupja un meliga kompani ( Komentārs)

Rupja un meliga kompani http://vivus.lv taču normāla vietne

Vivus.lv - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana Nehochu zasesjatj vivus.lv, no oni prisilajut sms ili na poctu soobsenie esli sto pomenjalos.. u menja tak bila.. ja konecno takie summi neplatil.. ja platil po 5.00 - 6.00 eur v mesjac.. REGULJARNO! oni sami snizeli mne pracenti, ja realno otdal takuju summu sto i zanel.. SLEDITJ NADO ZA ELEKTRONNOJ POCTOJ I SMSKAMI.

Vivus.lv - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana Vivus mainīja maksājumu rekvizītus un visi klienti tika brīdināti gan ar SMS, gan e pastā! Ja Jūs nesekojat savam e pastam, kurš te vainīgs? Kad beidzot pienāks tā diena, kad mācēsim atdzīt savu stulbumu un nevainosim citus!?

Vivus - Neadekvāta attieksme ( Komentārs)

Neadekvāta attieksme Varbūt var bloķēt visus vivus.lv numurus!

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana VIVUS.LV konsultate loti rupji met nost klausuli, netbildot uz jautajumiem ,jo nevar paskaidrot normali kapec cilveks nevar redzet precizu informaciju par saviem rekiniem. Melo par to ka nevar redzet kreditnemeju profilus kura ari ir maldigi ieraksti, jo pa telefonu runa citu un un uz e-pastu suta ko citu.

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! ( Komentārs)

Шарашкина контора!!! Достают людей! Плохой сервис! Kartejais zvans no vivus https://www.youtube.com/watch?v=wlGHih8kDmM&t=4s

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Kartejais zvans no vivus https://www.youtube.com/watch?v=wlGHih8kDmM&t=4s

Ātrais Kredīts Internetā | Vivus.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana "Pilnīga krāpšana." - ja ir kaut viens krāpšanas faksts, kāpēc par to neinformēt Valsts policiju? "Mērgļu iestāde." - nu, ne jau tikai mērgļi uz turieni iet. "Nekad mūžā neņemiet VIVUS kredītu. No 200 eiro pārmaksāsiet 2000 eiro." - 1000 reižu visur tiek skandināts - "Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt...", bet uz mērgļiem, laikam jau, tas neattiecas. "Vislielākā nožēle un dusmas uz svis, ka paņēmu tik mazu kredītu, un tagad nākas maksāt jau divus gadus." - ātro kredītu...