www.sudzibas.lv Vivus krāpšana

Vivus - krāpšana

Šmauc klientus, slēdzot līgumu, līgums tika noslēgts par konkrētu procentu likmi. Bet kad jau vairāk kā pus gadu tiek veikta atmaksa pēkšņi uzrodas mainīga procentu likme, kuras rezultātā veicot ikmēneša maksājumu, līdz nākamajam maksājumam summa ir ataugusi atpakaļ tikpat liela kā pirms maksājuma veikšanas, ir pat kad dubultota summa pielikta klāt atmaksas summai, tā rezultātā naudu maksā regulāri, bet aizdevuma atmaksas summa nesamazinās. No ikmēneša maksājuma summas 20 - 30 eur tikai aiziet aizdevuma atmaksai, pārējā summas daļa vienkārši kaut kur pazūd. Vienkārši klientiem ir jāuztur viņu budžet izskatās ka līdz sirmam vecumam, lai tikai viņiem būtu nauda par ko sponsorēt visādus sporta veidus u. t. t.
Krāpnieki

Komentāri (6)

Kolta 12.05.2018

Tu aiznemies naudu un vini ir krapnieki?

A Artūrs Dolgais 13.05.2018

lieta jau ir tā tu nomaksā ikmēneša maksājumu 84 eur apmērā a patiesībā no tās summas atmaksai paņem 20 -30 eur pārējais kaut kur pagaist a nākošajā maksājuma reizē atmaksājamā summa ir palielināta jau par papildus 100 eur, rezultātā ikmēneša maksājumus regulāri bez kavējuma a atmaksājamā summa praktiski stāv uz vietas kā nekrītas tā nekrītas. biju spiests ņemt aizdevumu lai galus savilktu a tagad vairs vaļā nevar tikt jau vairāk kā gadu vienkārši slauc

Vispār jau ja slēdzot līgumu ir uzrādīta procentu likme, tad mainīties tā var tikai, ja nav ticis veikts kāds maksājums un sāk rēķināties nokavējuma procenti. Pretējā gadījumā aizdevējam vienpusēji mainot līguma nosacījumus tā patiešām ir krāpšana. Taču vienīgais veids lauzt līgumu ir atmaksāt visu parāda summu.

A Artūrs Dolgais 13.05.2018

ja ts būtu tikai vienam klientam, a es ne arī mans tētis neesam kavējuši nevienu maksājumu. šitais murgs sākās mainīgo procentu likmi pagājušā gada nogalē, ka summa atmaksai auga nepamatoti, ka sāku intresēties kas tas par sviestu tā arī pateica ka ir ieviestas izmaiņas tādas un katru mēnesi savādāki procenti. martā aprīlī nekas nemainijās a tagad atkal sāk. līdz ko aizdevuma atmaksas summa samazinājusies aptuveni par 150 eur nomaksāta tā atkal sāk likt klāt lai tik ilgāk vilktos atmaksa

retas_sudzibas 16.05.2018

Piekrītu. Ir jāiet cauri līgumam un jāskatās, vai ir pārkāpti līguma noteikumi. Vienmēr ir bijis neizdevīgi atdot kredītu ar ikmēneša maksājumiem, jo tie iekļauj milzīgu procenta likmi.
Es pati šobrīd esmu uz vienu šādu uzsēdusies un dēļ maksājumu kavēšanas procenti ir vēl lielāki, bet šajā gadījumā nevainoju aizdevējus.
Tad, kad cilvēkam ir nepieciešamas finanses, viņš meklē jebkur, kur iedos. Cilvēka smadzenes kredīta ņemšanas brīdi atslēdzas un roka paraksta visu pat neizlasot. Beigās, kad nauda ir jāatdod, aizdevējs izrādās, ka ir krāpnieks.
Bet Jūs taču pats ar tiem krāpniekiem noslēdzāt abpusēju vienošanos.
Ne pa velti tauta runā - pirms aizņemies, kārtīgi izvērtē vai spēsi kredītu atmaksāt.

A Artūrs Dolgais 16.05.2018

aizņemties var bet ja reiz slēgts līgums par vieniem procentiem tad kāpēc būtu jāčakarē klienti pus kredīta termiņā izdomājot mainīgu procentu likmi? Un vēl šodien biju savā bankā un pat tur pateica ka vivus.lv uz doto brīdi tik tiešām ir palikuši negodīgi un sākuši šmaukt klientus kā vien var

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes