www.sudzibas.lv Vivus Neadekvāta attieksme

Vivus - Neadekvāta attieksme

Neadekvāta ššī kompānijas telefona operā tīru attieksme. Nezināmā iemesla dēļ no šīs kompānijas man zvana un meklē kādu cilvēku kurš esot devu telefona nr. norādījis kā mani uz ko Es atbildēju, ka neesmu šī persona un man ar viņu nav pilnīgi nekāda sakara. Lūdzu, lai pārstāj man zvanīt, bet šie atbildēja, ka turpinās to darīt un viņiem esot tiesības to darīt. Ko jūs msn ieteikti šāda situācijā darīt?

Papildināts Cilvēciņš 04.07.2017

Atvainojos par kļūdām, mobilā telefona auto correct vainīgs.

Kolta 04.07.2017

Varbūt var bloķēt visus vivus.lv numurus!

TasEsLV 05.07.2017

Pacel, brīdini ka vērsīsies policijā ,ja turpinās zvanīt uz tel numuru kurš nepieder personai X.
Viņi tev attaisnosies as to ,ka - brīdī kad tika veikta reģistrācija uz šo tel nr reģistrējās persona X un kad ņēma aizdevumu tad arī sazinājās un pacēla persona X (iespējams tev šis numurs ir ne vecāks par 2 gadiem)
tad arī pasaki, ka lietotājs sen ir mainijies likumiskā ceļā pārpērkot telefona numuru un ,ka tu atsakies no mārketinga kā arī jebkāda cita veida zvaniem no 4finance grupas - neesi devis atļauju izmantot šo numuru un lai informē klientu kurš ir atbildīgs par kredītu e-pasta veidā arī par savu pienākumu nepildīšanu - informēt par telefona numura maiņu.
viss.. ja tev vēl zvana tas ir pamats vērsties policijā/PTAC vai datu inspekcijā (ja slinkums. tad bloķēt numuru vai ignorēt.)

A Azik99 05.07.2017

Uzraksti viņiem pareizi noformētu iesniegumu (ar visiem viņu rekvizītiem) par to, ka Tu tāds un tāds neesi viņu klients un Tev nav nekādu siastību ar viņiem. Beigās lūgums vairs netraucēt pa konkrēto tālruni vai ko nu vēlies. Apakšā datums, paraksts. Vēlams, lai viņi atsūta skenētu šo pašu iesniegumu ar atzīmi, kad ir saņēmuši. 90%, ka viņi to nedarīs, tād'el nes pats uz viņu biroju un tur lai iedod tev kopiju rokās. Pēc tā viņi parasti liekas mierā, jo pretējā gadījumā vari vērsties PTAC, beztabu vai kur nu ienāk prātā un tas viņiem ir lieka galvassāpe.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!