www.sudzibas.lv Vivus Finanšu izkrāpšana

Vivus - Finanšu izkrāpšana

Iekļuvu problēmās un zaudēju darbu. Nokavēju maksājumu jo vienkārši nebija ko maksāt. Sazvanoties lūdzu lai maina maksājumu datumu uz ko saņēmu atteikumu. Tādējādi tika aprēķināti soda procenti proti par 2 nedēļām katru mēnesi, ko arī maksāju. Februārī veicu pagarinājumu. Man nezinot šis pagarinājums tika ieskaitīts kā maksājuma daļa. Atkārtoti pagarināju un tas pats. Tātad katru dienu man aug % nu jau par 2 mēnešiem... Neļaujot pagarināt. Un ja nevaru pagarināt, tad loģiski summa sasniedz man nesamaksājamus apmērus. Uzskatu ka tā ir naudas izspiešana lai iegūtu pēc iespējas vairāk no %. Nezinu ko šādā situācijā iesākt. Man ir tikai invaliditātes pensija 117 eiro, nepilngadīgs bērns un bezdarbs.

Papildināts kristine 67 26.02.2018

Piebildīšu, ka viņi man zvana katru dienu , pat brīvdienās,un terorizē lai tūlīt momentā pārskaitu, pretējā gadījumā nodos piedzinējiem.Vai tiešām aizdevējam ir tādas tiesības spīdzināt aizņēmēju?

K

A Arvis9999 26.02.2018

No tā ka viņi zvana katru dienu neizbēgt, politika tāda - ar mērķi Tev apniks un samaksāsi.
Bonusā viņi cenšas telefonu padarīt nelietojamu, proti zvanās no ārvalstu numuriem 3 un vairāk reizes dienā. Tipa no tā mainīsies atmaksas ātrums vai nauda sāks augt podos uz palodzes :D
2.Viņi vairāk kā 100% no pamatsummas sarēķināt soda procentus nevar.
3.Ja nav naudas ir vienkāršs variants nomaini numuru un samaksā kad vari. Savādāk citas izejas nav. - Protams pirms maksāt piezvanīt un saskaņot summu un vienā maksājumā nomaksāt
Savu laiku biju parādā SMScredit, Ondo, un Vivus - sanāca problēmas ar darbu rezultātā paliku parādā. - Pagāja pāris mēneši un sākās murgs - telefonu varēja vienkārši izmest :D
Zvana gan viņi ,gan viņu autoatbildētājs., Sarunāt neko nevarēja un runā iepriekš sagatavotus tekstus.
Saku ka pagaidām nevaru samaksāt, bet jums vajag pagarināt par tik un tik un tā visu sarunu.. Rezultātā nācās numuru uz laiku "iesaldēt".
Beigu beigās sakārtoju finanses un nomaksāju vienā maksājumā.

ž Žanis000 11.03.2018

Kantori iedzīvojas jau tā uz parādnieku rēķina. Ne velti reklāmas uz katra staba un cerība ka pagarīnās atmaksas termiņu kaut vai visu mūžu. Tas pats attiecas arī uz parādu piedziņas firmām kā Gelvora, Julianus u. T. T. Iesaku ar tādam vispār nesadarboties un pat sarunās neielaisties. Nekaunība tur iet uz urrā.

Likumsargs 26.02.2018

Vai tad mūsdienu telefonos nav iespējams konkrētus numurus nobloķēt? Domāju, ka ir!

K kristine 67 26.02.2018

viņiem jau tie nummuri bez skaita. katru x zvana no cita.

A Aly99 26.02.2018

Jā,viņi zvana no dažādiem numuriem.

ž Žanis000 11.03.2018

Iestāda filtrā, ka zvanus atļaut tikai numuriem, kuri sakas ar +371 un viss. Citādi zvanās no visādiem ip telefoniem, ārzemju numuri uzrādās.

A Aly99 26.02.2018

Arī es biju Vivus parādos apmēram pusotra gada garumā,sākumā veicu pagarinājuma maksājumus,bet pēctam vairs nē,zvanīja katru dienu vai pat vairākas reizes dienā,necēlu,zvanīja beigās maniem ğimenes locekļiem,bet darbu es nezaudēju,varbūt tagad viņiem kaut kādi stingrāki likumi ir

A Aly99 26.02.2018

Jūs variet sarunāt ar viņiem,lai izveido Jums atmaksas grafiku,lai sadala kopējo maksājumu daļās un maksājiet katru mēnesi tajā datumā,kad jums ienāk invaliditātes pensija. Viņi piekāpsies labāk tā kā nekā

L laimers 28.02.2018

Jūs ar savu parakstu uz aizdevuma līguma apliecināt, ka MAKSĀSIET norādītajā termiņā norādīto naudas summu. Jūs savas iespējas atmaksāt aizdevumu esat pārvērtējusi un tagad sagaidiet, ka viņi liks jūs mierā? Kur jūs rodaties? Jūs vajag sterilizēt, lai tādi cilvēki, kuri nespēj atbildēt par savām saistībām vairs nereproducētu!

A Arvis9999 28.02.2018

Ne vienmēr visu dzīvē var paredzēt.

J Justfaiva 01.03.2018

Viss dzive mainas.sodien tev ir maja rit ta sadeg/uzspragst,bet ta ir iekilata,ko tad sanems kreditors?vnk slikti ka pirmajas dienas vai menesos vini nevelas piekapties un uztaisit atmaksas grafiku.tas notiek vien pec pusgada.laikam tikai tad saprot ka cilvekam nav tiesam naudas lai samaksatu visu summu

ž Žanis000 11.03.2018

Nevajag nekādu atmaksas grafiku. Izlaidīsi kādu mēnesi maksājumu, atkal būsi TIKPAT parādā cik biji, ja ne vēl vairāk. Tā viņi dara, saku pēc pieredzes.