Meklēšanas rezultāti

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki vivus mesls!!!suds kvadrata

Via Sms - Atsaka ( Komentārs)

Atsaka es vienmer atdodu laika.ta ka...vivus, ferratum, gan neatsaka.un visi ar visu apmierinati.zel ka nevar izdzest tur profilu.nu nekas, naksies vienkarsi par sito kompaniju aizmirst, un epastu mainit lai vinu stulba reklama nenaktu.

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki Ļoti vienkārši cienītais! Ir jāmaksā summa, kas noteikta līgumā, nevis tā kuru pagrābi no gaisa! Nevaino citus, ja pats lohs esi! Tas lats, ko ietaupīji tāpat lielu lomu nespēlē! Es maksāju kā pienākas un nekādu problēmu ar Vivus nav!

Paus konsult (Atbilde uz jautājumu)

...Protams, labāk būtu neaizņemties, neskatoties, ka ir Ziemassvētku laiks. Būtu jauki apvienoties akcijā uz mēnesi un neaizņemties no ātrajiem kredīta aizdevējiem. Jau tagad to aizņēmēju ir mazāk nekā 2010. gadā. Cilvēki kļūst gudrāki. Lai tie SMS, VIVUS, VIA... bankrotē, būs mazāk cilvēku asaru un problēmu.'Šajā valstī visatļautība ir parādpiedzinējiem, jo nav likuma, kas viņus kontrolē.Tā kā Iveta neaizstāvi savu ģildi, tas jau muļķim saprotams, ka esi saistīta ar kādu no aizdevēju vai piedzinēju firmu.

Ge Money Bank - blēži ( Komentārs)

...ar labdarību neviens nenodarbojas, agri vai vēlu nauda būs jāatdod, bet kur sākas un beidzas kredītiestāžu atbildība? Ja cilvēkam, piemēram, ir 200 latu alga, kā var dot vienā, otrā, trešā... iestādē aizdevumu?Par ko atbild bankas, visādi sms, vivus...? Vēl tie procenti? Cik tie ir adekvāti? Uzlikt jau var, vai atdos? Ja nav kustāmā vai nekustamā īpašuma, ilgstošais bezdarbnieks? Vēl no pensijas, bet, ja nomirst, ko tad? Uz lietām jāskatās reāli. Abām pusēm jāuzņemas atbildība. Nav viena taisnība- ne Tev, Sauliit, ne man.

! !!! 05.12.2011
Komentāri 12 Auto līzings

Vivus - kredīts ( Komentārs)

kredīts Var aizņemties abos, gan SMSCredit, gan Vivus. Tieši VIASMS nevar saņemt vienlaicīgi naudas kredītu un aizdevumu līdz algai. Autoram iesaku visupirms reģistrēties. Reģistrācija viņiem ātra un vienkārša un naudu pārskaita ļoti ātri...

Vivus - kredīts ( Komentārs)

kredīts Ooo nerunā muļķības! Kaut arī kantoris viens, bet aizņemties var pie abiem vienlaicīgi! Nekādu problēmu! Man ir kredīti gan SMS Credit, gan Vivus!

Vivus.lv - atrie krediti ( Komentārs)

atrie krediti ...pienācis tas brīdis ka vajag maksāt to kredītu un nav naudas it nemaz knapi dzīvošanai pietiek jo pati paliku bez darba un parādos līdz ausīm un viirs tiko iekārtojies darbā lv, līdz ar to nesanāk visu uzreiz nomaksat kā bijām plānojuši un es ar VIVUS>LV sazinājos lai kko sarunātu piem.to summu sadalīt uz gadu, bet viņi atteicās sakot ka grafiks bij sastādīts tad nomaksajiet pagarināšanas maksu 35Ls bet jau saskrējuši procenti apmēram pie 2, 50Ls dienā ja man summa bij kopā ar viņu procentiem...

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Pagaidām viss apmierina.Problēmas ar VIVUS nav bijušas.

SMS Credit - KreditsKredits ( Komentārs)

KreditsKredits atmaksaju laika un pec kada laika ar saka kreditpolitika bet pie vivus.lv man nav nekas nemts...citi dod

Vivus.lv - atrie krediti ( Komentārs)

atrie krediti Самая демократичная кредитная фирма! никто не хотел раньше разбивать полученный кредит на сроки, удобные клиенту, а Vivus -рискнул. Клиент может выбрать нужную форму оплаты. В связи с трудными обстоятельствами все члены моей семьи пользуются услугами этой фирмы...Думаю, что человек, написавший эту статью, не совсем разобрался в правилах..в конце-концов - встаньте и съезиде на фирму, разберитесь что и как...никто еще за это не был наказан

SMS Credit - KreditsKredits ( Komentārs)

KreditsKredits VIASMS reti dod, man tur limits ir 200, tomēr viņi vienmēr piedāvā 50, es atteicos, un vairs vispar nedod, pārbaudīju ziņkarības dēļ. Kredīti man paņemti tikai pie Smscredit un Vivus, nedomāju ka tas ir iemesls. Tomēr ar SMSCREDIT nekādu problēmu man nekad nav, apmierināts pilnībā.

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās nekadu problemu man nebija ar vivus.lv paldies viniem par atsaucibu!

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās nekadu problemu man nebija ar vivus.lv paldies viniem par atsaucibu!

vivus.lv kredīti - Krāpnieku - zagļi ( Komentārs)

Krāpnieku - zagļi Vivus ir ļoti zolīda kompānija.

vivus.lv kredīti - Krāpnieku - zagļi ( Komentārs)

Krāpnieku - zagļi Pilnigas mulkibas- solida kompanija ir Vivus!

Vivus.lv - Nau iespejams slegt profilu ( Komentārs)

Nau iespejams slegt profilu Jums personīgi vajag nosūtīt vivus.lv iesniegumu, ka vēlaties slēgt savu prof ilu un viss būs ok. Ta man vini paskaidroja

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Man arii laba pieredze ar Vivus.

Vivus.lv - Vai bankrotējās? ( Komentārs)

Vai bankrotējās? Jā, es rēķinājos ar Vivus.lv, bet tagad "čiks". Gan jau pēc pāris dienām viss būs ok ar lapu, bet tad atkal vairs nevajadzēs :(

Mānīšanās Pēc manas pieredzes ar Vivus ir viss OK