Ge Money Bank - blēži

Vēlaties ātri IZPUTĒT, piesakieties pie GE MONEY.
Nesaprotu, kā mūsdienās var pastāvēt tāda iestāde, kā GE Money. Maksājuma datumu mainīt neļauj. Ja maksājums tiek kavēts vienu dienu, jau tiek sūtītas draudu īsziņas, arī galvotājam. Atlikt maksājumu neļauj, no pirmās dienas tiek aprēķināta soda nauda.
Mums visiem labi zināms tas, ka par auto, kas tika paņemts līzingā pirms 4-5 gadiem, tagat tiek ļoti pārmaksāts.
GE Money dara visu iespējamo lai klientam būtu jau 70% izmaksāta automašīna jāatgriež un tad var piestādīt rēķinu, it kā, par starpību no pārdošanas summas, kas ir pilnīgi kosmiska. Pelna uz lētticīgiem muļķiem.

K

I irma 02.12.2011

Kā tik saulīte neapkakājas no savas gudrības...

T ToIrma 02.12.2011

Pareizrakstību apgūsti pirms sāc par citu gudrību izteikties!

G Gatis 02.12.2011

GE Money, līdzigi kā Parex, pelnošā daļa ir nodotoa GE Money Bank un GE Money faktiski nodarbojas tikai ar parādu piedziņu.

S Sauliite 02.12.2011

Ar varu neviens Tev nelika kredītu ņemt un piekrist GE Money noteikumiem, tāpēc nav ko te tagad vainot viņus, ja pati nespēji pirms kredīta ņemšanas ar galvu padomāt!

G GRAFS 03.12.2011

KO TU NESAPROTI??? PATEICOTIES TADIEM MULKIEM KA TU ARI PASTAV. VEL BRINAS. KURU PALIGSKOLU BEIDZI???

! !!! 03.12.2011

Sauliit, nelaime nenāk brēkdama. Ka tik Tev nenākas liet rūgtas asaras. Pirms sāc te pārgudri spriedelēt, labāk tā kritiski paskaties uz saviem darbiem un vārdiem. Neesi te Dievs. kas Tev devis tiesības te kritizēt. Kā tu zini, kāpēc tas cilvēks ņēma to kredītu? Ja tā bija vienīgā iespēja, kā slimam bērnam, piemēram, veikt operāciju? Ja draugiem, radiem nav, ko aizdot, ko - noskatīties uz bērna mokām?! Runa nav par šo gadījumu, bet vispār par Taviem pārgudrajiem rakstiem. Laikam strādā kādā piedzinēju kompānijā, kuriem galvenais iet pār cilvēku līķiem, gūt peļņu, nenoskaidrojot situāciju, galvenais - nauda, nauda, nauda. Atceries taču, ka 80% cilvēku kredītus neņem no labas dzīves. Protams, Tev ir tiesības uz savu viedokli, bet kas Tev devis tiesības izsmiet tos, kas, situācijas spiesti, ņem tos kredītus. Dievs nav mazais cilvēks, visgardāk smejas tas, kas smejas pēdējais. Novēlu, lai Tu paliktu bez iztikas līdzekļiem, bez darba, izjūti uz savas ādas, kā tas ir mūsdienās slimot utt.

S Sauliite 04.12.2011

Ai nu beidz bērnudārzu taisīt!Kredītus nedod nepilngadīgajiem un rīcībnespējīgām personām! Tātad, ja kāds cilvēks ir uzņēmies saistības un ir brīdināts par sekām to neizpildes gadījumā, tad viņam šīs saistības ir jāpilda, nevis jāvaino kompānija! Iemesls kāpēc kredīts ir ņemts, lai paliek katra paša ziņā. KREDīTKOPāNIJAS NODARBOJAS AR FINANšU DARīJUMIEM NEVIS AR PASAULES GLāBšANU!!! Viņiem nav jāapmaksā katra smagi slimā cilvēka ārstēšanās, viņiem nav jānovērš katras nelaimes sekas utt. Ja Tevi tik ļoti satrauc citu problēmas, tad notirgo visus savus orgānus melnajā tirgū un pirms tam palūdz, lai Tavi radinieki visu naudu izdala cietējiem!

Vēl es Tev ieteiktu paskatīties kādā vārdnīcā, ko īsti nozīmē "viedoklis"! Tas, ka kāda viedoklis nesakrīt ar Tavu vēl nepadara to par nepareizu, izsmejošu vai kā savādāk sliktāku!

Zini, Tev ir taisnība par vienu lietu - dievs nav mazais bērns - paradīzē Tev vairs netikt, jo dievam nepatīk, ka citiem ļaunu novēl! Tiksimies ellē, neveiksminiek!

P.S. Pēdējais smejas tas, kam ir lēnāka domāšana!

! !!! 05.12.2011

Sauliit, ar tavu domāšanu nav gan viss kārtībā. Smagi uztver citādi domājošo viedokļus...Ka tik Tev pašai savi orgāni nav jātirgo melnajā tirgū. Kā jau teicu - ka tik pašai nav zemu, zemu jākrīt. Nepārvērtē savus spēkus. Dzīvē notiek tas, ko vismazāk gaidi. Man ir aizdomas, ka piederi pie tiem, kam viss pienests uz paplātes, t. i. ir aizmugurē kāds "naudas maiss". Nu nevar būt normālam cilvēkam tāds naids pret nabaga kredītņēmējiem. Augļošana jau ir viens no vissenākajiem rūpaliem- biznesa veidiem. Protams, ar labdarību neviens nenodarbojas, agri vai vēlu nauda būs jāatdod, bet kur sākas un beidzas kredītiestāžu atbildība? Ja cilvēkam, piemēram, ir 200 latu alga, kā var dot vienā, otrā, trešā... iestādē aizdevumu?Par ko atbild bankas, visādi sms, vivus...? Vēl tie procenti? Cik tie ir adekvāti? Uzlikt jau var, vai atdos? Ja nav kustāmā vai nekustamā īpašuma, ilgstošais bezdarbnieks? Vēl no pensijas, bet, ja nomirst, ko tad? Uz lietām jāskatās reāli. Abām pusēm jāuzņemas atbildība. Nav viena taisnība- ne Tev, Sauliit, ne man.

S Sauliite 05.12.2011

Man nav naids pret kredītņēmējiem, mani vairāk uzjautrina tādi cilvēki kā Tu, kas domā, ka kredītdevēji ir pasaules glābēji, kuriem ir no viena acu skatiena jānolasa visa kredītņēmēja dzīve (ieskaitot nākotni un pagātni). Ja kāds 5 vietās ir paņēmis kredītus (pie algas 200ls) tad tā ir tikai viņa atbildība, jo šo faktu noteikti bija aizmirsis katrai kompānijai paziņot. Ja katra kompānija tagad pieprasītu izziņas no citām kompānijām par kredītu neesamību, tad atkal tādi kā Tu celtu brēku par privātās dzīves aizskaršanu. Procenti netiek loterijas veidā noteikti, tie tiek izrunāti jau pirms kredīta ņemšanas, tātad katram pašam ir iespēja izrēķināt vai varēs to atļauties. Pēc būtības, ja kāds ar algu 200ls ir paņēmis vairākus kredītus (neatkarīgi no iemesla), viņš jau būtu pieskaitāms pie ļaunprātīgajiem nemaksātājiem, tomēr tā vietā, lai pret tādiem "cīnītos" tādi kā Tu visu vainu noveļ tikai uz kredītdevējiem!

Un par manu nākotni vari nesatraukties - nekas briesmīgs tuvākā laikā man nedraud - veselība laba, darbs labs, uzkrājumi pietiekoši (jā, arī darbu zaudējot badā nenomiršu), īpašumi apdrošināti utt.

! !!! 06.12.2011

Kā tiek izrunāti?...sīkā drukā? Tur jau visiem jānāk ar savu advokātu, labi jāpārzina likumi. Nevienam jau nav noslēpums, ka tas ir bizness ar saviem "zemtekstiem". Tā kā nevajag lobēt un aizstāvēt kredītdevējus un piedzinēju kompānijas. Pat muļķim ir skaidrs un ne vienam vien lasītājam ir saprotams, ka pārstāvi vienu no šīm finansu iestādēm. Nu, ko lai saka - visiem jau neveicas tā kā Tev, Sauliit!" Muļķus" jau arī vajag, jo pretējā gadījumā par ko tādas sauliites rakstīs? Nebūs ko kritizēt.Uz kāda fona jau vajag izcelties, vai ne? Tikai, ja klātienē tiktos, tad gan dabūtu trūkties ne no viena cilvēka vien, jo te var rakstīt visu, kas ienāk prātā- var otru pazemot, var uzspiest savu viedokli kā vienīgo un pareizo, var apsaukāt necenzētos vārdos, lielīties, ka nemaksā nodokļus utt. Skumji kļūst, ka daudzi to uzskata par normālu parādību. Ja kas- par nākotni gan ir jāuztraucas, jo pazūd iekrājumi, pēkšņi negaidot var palikt bez darba, arī par veselību nevar būt drošs. Tā kā nelielies!

S Sauliite 06.12.2011

Nevienam nav aizliegts kontaktēties ar juristu pirms paraksta kādu līgumu! Ja cilvēks aizņemas tikai tik cik spētu reāli atdot, tad nemaz par kādu sīko druku nevajadzētu satraukties!
Tas, ka es nevainoju savās problēmās vai stulbumā citus, vēl nenozīmē, ka strādāju kādā no tām kompānijām! Un pat ja strādātu, tas pilnīgi neko nemainītu! Un arī klātienē es nemēdzu tik traki liekuļot kā Tu, man nav problēmas visu tieši pateikt! Kas attiecas uz Tavu nespēju pieņemt citu cilvēku viedokļus - tur Tev palīdzēt varētu kāds psihologs tikai.
Un labu veiksmi turpināt visu mūžu par visu satraukties!

M Meenestinjs 07.12.2011

Kad mājas darbi apdarīti un īpašumi apdrošināti, Sauliite ir gatava DOT! Jā, jā, jūs nepārklausījāties - ir gatava dot vai kuram katram. Jūs jautāsiet - ko dot? Nu tak PADOMUS; padomus kuram katram, kas nemūk neuzklausījis; turklāt par jebkādu tēmu. Sauliite ar saviem stariem un padomiem varētu sasildīt pat šeit portālā visuresošo nikno, ar daudziem psaidonīmiem rakstošo Grafu, kam tā pietrūkst prāta un siltuma! Vai ne, Sauliit?