Ge Money Bank

Nekad nav patikuši cilvēki kuri maina spēles noteikumus spēles laikā.Ge mony tieši tā dara pēdējā laikā. Viņi nebrīdina par to ka pēkšņi vini ņepieņemn maksājumus tur kur agrāk to darīja.Līdz ar to man pēkšņi jāmaksā kautkādas nodevas bankai.Kārtējā firma kura savas problēmas pārliek uz klientu pleciem.Bet arī tas nav viss.Bābas no reception ,ar vieglu sirdi atļaujās pasūtīt esošos klientus DIRST.Galulu galā viņi nekur neliksies,viņi ir parakstījušiews.NU neizmantojiet viņu pakalpojumus.

Z

X xa 20.02.2006

""Esmu GE Money klients jau ilgus gadus!""-Loti smiekligi, vai tad Ge money kompanija Latvija jau paspeja nostradat ilgus gadus, insanti, insanti, es jau kaut ko citu zinu....ta ir diezgan jauna kompanija Latvijas tirguuu

H hhh 22.02.2006

GE Money ir bijusa RD Lizinga Grupa, nekas nemainijas, iznemot nosaukumu. Vajadzetu precizet informaciju pirms rakstit kaut ko nekompetentu

E evrita 29.12.2006

biezi vien par ge mony sliktas atsauksmes rodas nejau pa'sas firmas darbinieku d'e'l. kaa visiem zinaams nu jau kaadu laiku ge mony aatraas naudas krediitus var sanjemt daudzaas latvijas pasta fili'alees... un nevajag jaukt nelaipno pasta darbinieku attieksmi ar ge mony darbiniekiem!!!

K Kajsa 04.03.2007

Es biju šīs firmas kliente un ar visu biju apmierināta. Mjaa... pasta dāmas visas nav diez ko laipnas, bet nu kungs, ja viņu par tādu var nosaukt, stipri pārspīlē. Laikam pašam mājās kādas problēmas, ka jāsāk meklēt kur citiem kaut ko piesiet. Zinu šitādus klientus, mājās sabļaujas ar sievu un tad iet uz tuvējo bodīti un dusmas izgāž uz pārdevēju - tāpat nepar ko.

T True 20.10.2007

Ja tu vari nosaukt meitenes, no kurām , principā nekas nav atkarīgs par "bābām", tad pats esi baigs gudrinieks...

S S 21.10.2007

Es nepiekrītu! Esmu GE Money klients jau ilgus gadus! Un šīs meitenes no recepcijas vienmer ir bijušas patīkamas un laipnas. Pat ja gadījās traks klients, kurš nevēlās ieklausīties teiktā, bet spēj tikai bļaut un lamāties (pats biju liecinieks tādāi situācijai), šīs meitenes vēsi, bet ļoti mierīgi un kompetenti centās klientam izskaidrot to, par ko viņš jautāja... Tā kā padomājiet labāk par SAVU uzvedību, "klienti"!!!

O ooo 21.10.2007

Es esmu GE Money kliente un redzeju savam acim nodala pazinojumu, ka no 10.oktobra nevares maksat uz vietas. Iesaku magzat acis biezak...

V viena no "bābām" 24.10.2007

Atceros shito gudrinieku! ;) Starp citu, Uldi, vai tikai Juus gadijumaa nesaakaat sarunu nevis ar "labdien" vai "sveiki", bet gan bljaavienu klausulee "taa, tatad juus mani tagad vienkarshi pasutaat dirst"!?!

E Edmunds 12.01.2010

Piekrītu Zorro! Neizmantojiet šīs bankas pakalpojumus un ātri vien viņi nosprāgs!