Ge Money Bank - Izdomu bagāti

Mistika.Paņēmām mašīnīti kredītā .Ge money -apsurds!Nu jau vairāk kā gadu viss ir nomaksāts esam pa nullēm ar banku.Izdomājam sodien pārdot auto -nevaram jo neesam samaksājuši kaut kadu mistisku komercķīlas maksu kas sastav 23ls ar santīmiem.Zvanu skaidroties-atbilde asa pilna nepatikas pat runat ka tāds punkts pielikuma esot !iZLASĪJU NU JAU N-TO reizi nav tāda punkta tai pielikuma!Ta ka esiet uzmanīgi Ge money gatava pat acis izraut no pieres!

I

M McGraavis 29.11.2010

Nu ko lai Tev saka.
Tev vajadzēja pēc pēdējā maksājuma veikšanas doties uz banku un pieprasīt no viņiem, lai uzraksta apliecinājumu ( ar bankas zīmogu un parakstu utt), ka līzinga maksājums ir veikts un visas saistības pret banku esi izpildījusi :) Vienmēr labāk "podstravahatsa" nekā pēc tam iedzīvoties nepatīkamās emocijās.

Es tā izdarīju ar Hansabakas līzi, atsūtīja 1 dienas laikā apstiprinājumu, ka viss ir kārtībā un tagad dzīvoju ar mierīgu sirdi... auto tas nebija, bet bija njemta cita prece līzītī :)

Vēlu veiksmi ar auto pārdošanā :)

X xbx 17.01.2011

mums bija tieshi tada pati problema!
zvanijam, braucam interesejamies, visur stulbas atrunas, gaidiet, parzvanisim, atzvanisim,
Interesanti prieksh kam musu gadsimta ir internets!

H harizma 10.05.2011

Cien., Mcgraavis - nu Tu tiešāma esi grāvis un pie tam ar LIELO BURTU! Ja jau Tev ir tāda taisnība, ko neskrēji kuknstēdams uz PTAC? Līgms ja ir, tad viss ir skaidri un gaiši rakstīts...un nav ko ņergāties!