www.sudzibas.lv Ge Money Bank Sapratnes trūkums

Ge Money Bank - Sapratnes trūkums

Turieties tālāk no Ge Money.Viņi jums mieru neliks pat svētdienās 8 os no rīta. Kā daudzus, arī mani skāra algas samazināšana (par 200 uz rokas). Viņiem nospļauties. Tā var novest līdz pšnāvībai.

O Onka 24.01.2010

Nu un ja Tu zini, ka nevarēsi samaksāt, kas Tevi aiztur pašam uzzvanīt un pateikt, ka kavēsi maksājumu un svētdienas rītā gulēt mierīgi? Man pašam tur pa laikam sanāk kavēt - piezvanu un pabrīdinu un dzīvoju bez problēmām. Pati sev problēmas taisi un brēc pa pasauli, cik dzīve sūra - tas taču ir mazohisms ... :)

J Jāzeps 25.01.2010

Viņiem esot tāda programma, kas automātiski ieliek, kad un cikos jāzvana. Es šiem katru mēnesi kavēju par kādām 20 dienām. Nu, neko, šie zvana, es saku, būs tad un tad.
Man Ziemassvētku brīvdienās 7:00 no rīta zvanīja.

M meistars 25.01.2010

ja esi parādā tad tevi jābombī, ar to rēķinies, ka mieru neliks līdz nesāksi kustināt savu pēcpusi lai atmaksātu šiem piķi. neaizņemies un tev tādu problēmu nebūs, tā teikt domā līdzi tam ko dari un rēķinies ar no tā izrietošajām sekām.

E Eva 11.02.2010

''domā līdzi tam ko dari un rēķinies ar no tā izrietošajām sekām'' - pats tupākais, ko šodien var pateikt.
arī man līdz kaklam, ja zvana ik reiz no jauna, kaut gan esi jau pateicis konkrētu laiku, kad maksāsi

Ge Money, prieks, ka zaudēsit DAUDZ klientus :))

A agnese 15.02.2010

Nu ko tad Jus gribat no tam jaunajam kantora meitenitem?Vinjas jau tikai izpilda savas prieksniecibas paveles!Ljoti neprofesionali tur cilveki strada.Pasi pat nemak paskaidrot, kas notiks, ja nonaks lieta tiesa!Nu tiesam smiekligi!un ka vini attiecas pret darbu-piezvana klientiem un pasi nomet klausuli un ta viniem paradas, ka ir zvanits!ko vini tur telo, ka baigie bargie...:)

I IVETA 23.02.2010

Runā ar mums kā ar kājpamesliem.Cieņa nekāda.

K kukainis2 24.04.2010

Man sanaca ka paliku 4Ls parad GE money man sutija sms zvanija lidz arpratam! Kaut ari teicu ka ar nakamo maksajumu samaksasu! Vini apsalut neizrada nekadu pretim naksanu ja tev nav darbs vai kas viniem pie kajas! Vini tevi atri vien novedis lidz tadam besim ka tu izleksi pa logu!

K Kantalīsija 31.05.2010

Man viņi piezvanija un teica ka ir 13Ls pārmaksa teica lai atsūtu iesniegumu un tad atskaitīs naudu atpakaļ nu jau pusgads apkārt itkā jau nav liela tā summa bet kam tad zvanīt ja neatmaksā nezināju un bija labi bet tagad nu nez nez kam tas bija vajadzīgs:(

I Iespēju Konts 24.12.2010

Jūs visi esat vienkārši stulbi jeb gatavie muļķi. [slēpt]@
Ja Jūs paņemat kredītu un pēc tam neliekaties ne zinis, tad protams sāks zvanīt.
Tas neatiecas tikai uz GE Money jeb tagad GE Money Bank, bet uz visām kredītu kompānijām!!!
Tapēc es Jums iesaku: ja Jūs negribat, lai Jūs traucē kādi no GE Money, tad samaksājiet visu kredītu uzreiz tiklīdz Jums ir nauda!
Un tad Jums būs miers!