www.sudzibas.lv Ge Money Bank kredīt atmaksa

Ge Money Bank - kredīt atmaksa

Bandītu un izspiedēju kompānija!Cilvēki, neiesaistieties nekādos darījumos ar šiem neliešiem.!Piedzen nepārtraukti kaut kādus mistiskus soda procentus, kaut visi maksājumi ir veikti laikā.Tiranizē un šantažē klientus neiedomājamos veidos.No sirds iesaku turēties no viņiem tālāk.
Tā ir krimināli sodāma blēžu firma!Nepadodieties un meklējiet taisnību likumdošanas iestādēs.

D

M meistars 25.01.2010

nu nez nez vai velns ir tik melns kā tu te viņu mālē.. GE visu risina tiesiskā ceļā ja nemaksā, tad skaitās līgumā noliktie procenti, tā ka tikai nevajag. neaizstāvu viņus tikai lieta tāda ka ir citi kantorīši kas strādā trīsreiz naskāk nekā GE un procentus pūš nevis no līguma bet no kafijas biezumiem :)