Meklēšanas rezultāti

Swedbank - Serviss ( Komentārs)

Serviss Saskāros ar to ka šī banka viepusīgi maiina savus līguma nosacījumus, pat neinformējot klientu savlaicīgii. Respektīvi - tika būtiski pacelti kredītprocentii, lai noceltu konta iemaksāto naudu.

L Linda_J 23.12.2019
Komentāri 6 Bankas

Vivus - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana aizsūti informāciju PTAC un problēma atrī atrisināsies, visi šiet pieder...i vivisu naudu pelna tikai uz cilvēku nezināšanu.

AtrisinātaSwedbank - Apdrošinášana ( Komentārs)

Apdrošinášana Viviss kartiba

Rada Milča - Negodīgs īrnieks ( Komentārs)

Nav runa par bērniem,bērni nav vaibīgi,ka vecāki tādi.

Aibe - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Jā, Vovik, reizēm, tu māki sasmīdināt! Paldies. :)

Kompsist SIA - Krāpšana, nepiegādā preci, neatmaksā naudu ( Komentārs)

Krāpšana, nepiegādā preci, neatmaksā naudu Vedu peripisku s Olegsom Stolsom,on skazal,4to vernjot svoim dolzhnikam dengi potomu 4to eto ego kosyak. Pri6lite emu bankovskuyu vipisku o perevode v pdf formate

Būvniecība - Krāpniecība ( Komentārs)

Ļoti slikta atteiksme, pārdevēji ir neatbildigi un nevis dara savu darbu, bet smejas par klientiem. Ļoti neatbildīgi. Ļoti pretīgi. Vivex flīzes salons

U Upsik 09.02.2017
Komentāri 2 Būvniecība

Nelojalā universitāte - Nelojāla attiecība, naudas zagšana. ( Komentārs)

vVajag tacu atrast kadu iemeslu lai nebutu jamacas. laba ideja tikai to likumu parnelojalajiem skolotajiem ta ari nepienema.

K Kent 12.12.2016
Komentāri 6 Izglītība

Ecolines - Отказ в посадке на автобус ( Komentārs)

Отказ в посадке на автобус Stojatj no nogax i bodro ra zgovarivajut! Boljwinstvo vipivwix ljudej sebja tak I vedut! No, izvenite povtorjusj, kuda detj otvratiteljnij ZAPAX alkogolja???? Jabi ne xotela provesti dlinnuju dorogu s takim "bodrim" sosedom!!!

Vladimirs Diduks krāpnieks - slikts pakalpojums, nav veikts pakalpojums ( Komentārs)

Labdien, izkausas vismaz divaini.. Man vins remonteja sprauslas 3.0d motoram. Pec remonta stradaja ideali, ka ari vismaz 5 pazistamiem cilvekiem ari pec remonta viss bija kartiba. Pirms sadas sudzibas rakstisanas japarbauda servisu (ja motora remonts tika veikts cita servisa) un protams japerk normalu degvielu no benzintanka nevis no traktora tad ar sprauslam vispar nebus problemas. Parasti ta ari notiek baka ir suds, remonte srauslas un pec remonta ar to paso sudu baka brauc, pec tam raksta...

GENS - Krāpnieki ( Komentārs)

Oni i klientov razvodjat!!!mne za ne uplatu odnogo mesjaca s4et vistavili 78.23!!!Kak eto?esli ezhemesja4naja plata 18,50?)))I podali menja v firmu po dolgam!pri otklju4enii ot puljta skazali,4to dolzhna im 20 eur,a na meste vipisali 12 eur!Da i za vse vremja(8 let)postojannie sboi signalizacii i dva raza ne javilisj,posle kak srabotala signalizacija!Voobwe ne javilisj!Mne sosedi na tretji sutki zvonili,ustali ot signalki!!!Kogda ja zajavila,4to otklju4ajusj ot nih,skazali 4to takogo bolshe ne...

Galss buss - Nepieklājīgs šoferis ( Komentārs)

Nepieklājīgs šoferis Ja-ja, kad arabi un parējus melnus Latvijā bus vairakums, paskatisim kas bus. Jūs esiet bijuši Vāvijā? Ne? Tur klijentus dz.stacijā un autoostā ,,, ARPRATS!!!... ARī KRIEVISKĪ!

Vivoz.lv - nevar paļauties ( Komentārs)

Es vispār bez pieteikšanās dabūju savu ledusskapi prom 15 minūšu laikā - nupat. pta.lv norādītais lze.lv jau kopš novembra nekad nevarēja 24 h laikā mani pierakstīt, savukārt es nekad ātrāk nezināju, kurā darbdienā būšu mājās. Vai arī vienkārši aizmirsu piezvanīt. Tādēļ es par vivoz :)

Latconsul - Biznesa ētika ( Komentārs)

Biznesa ētika Investīciju piesaistes ziņa - lohatrons. No sākuma uzaicina uz bezmaksas konsultāciju, par kuru noplēš 100 EUR. Tad piestāda rēķinu par 1000 EUR, piedāvājot maksas konsultāciju, pēc kuras tad varētu arī uzsākt projekta izstrādi investīciju piesaistei vbez jebkādām garantijām. Prasa priekšapmaksu, salīdzinot savus pakalpojumus ar pienu veikalā, kuru, lai nopirktu, es vispirms samaksājot. Kāds tur piens? Sviests galīgais. Blēži.

Westflex - Funny job ( Komentārs)

Funny job pochitala...Nu ne vovseh firmah tak:))) nado bylo vam denezki otkladivatj, i mesaca cerez 4 snjatj svoe ziljo i iskatj druguju rabotu

T topatu 28.05.2014
Komentāri 2 Pārējās

PARĀDU PIEDZINĒJI MALDINA PARĀDNIEKUS - Parādu piedzinēji maldina parādniekus ( Komentārs)

Vivij, neesmu Likumsargs, bet atbildēšu viņa vietā! Tev jāvēršas PTAC ar oficiālu iesniegumu pret Paus Konsults par agresīvu komercpraksi! Ir spēkā Ārpustiesas parādu piedziņas likums, atbilstoši kuram maksimums, ko šī bodīte no tevis var piedzīt, ir 12 Ls! + pamatparāds! Sāk zvanīties un baidīt - pasaki, ka lai sūdz tiesā! Redzēsi - nesūdzēs, viņiem ir izdevīgi iebaidīt, lai cilvēki maksā. Bet labāk atmaksā atlikumu tiešajam kredītdevējam, nevis viņiem.

SIA Aspiro Latvia - krāpšana ( Komentārs)

Nepasūtiet nekādus VIPus seksam.lv portālā! KRĀPNIEKI ! palasiet portāla "noteikumus" - praktiski katrā punktā ir ierakstīts - kaut ko noņemt, liegt pieeju JEBKURAM viņi DRĪKST BEZ BRĪDINĀJUMA un - iemaksāto naudu neatgriežot! Noteikumi sastāv faktiski no saraksta, par ko viņi NEATBILD, NENODROŠINA un drīkt liegt - bez brīdinājuma! Moderātori - KRĀPNIEKI! Risina tikai savas personiskas ambīcijas!

Big bank - Nespēja saprast ( Komentārs)

Nespēja saprast Skatos, ka Likumsargs nedaudz ieciklējies un tīri personiskas problēmas pašam. Gan jau, ka ne vienu, ne otru "lietu" tiesa neapmierinās, jo šķiet, ka tikai mutes brūķēšana notiek. :) Par situāciju - gan jau ka bankā ir savi noteiktumi, kuriem jāseko - uz vārda ticēt, ka saņem daudz..nebūs īsti pareizā pieeja piešķirt kredītu :) SMS'kas un vivuki dod katram kas paceļ roku - domājams, ka tomēr kaut kādu segumu banka gribēs redzēt :)

Cita Autoskola - Izvairīšanās no nodokļu samaksas ( Komentārs)

Ļ.cien. sūdzības iesniedzēja, ja Jūs personīgi neesat iesaistīta konkrētā konfliktā ar braukšanas instruktoru J.Vavočku, lūdzu, esat tik laipna un publiski neizpaužat Jums uzticēto informāciju.

Rīgas Bērnu Slimnīca - Esmu šokā! ( Komentārs)

Esmu šokā! Man ar ir nacies pabu saja slimnica un pat veirakkart!!! Teiksu ta, nevaru teikt ka slimnica ir slikta, laikam jau ta vierak ir arstu atieksme pie kura tiec!!! Ptrmo reizi, es sai simnica nonacu 2004.g, ar pirmslaikus dzimuso berninu, arstst bija loti atsaucigs, laipns un zinaja ko dara, tacu bija kada masina kas patstavigi blava un nevelejas pildit savus darba pienakumus, tacu ar vinu es tiku gala! Vairak mani sokeja, ednica kas atrodas pilnigi cita sparna un strada tikai noteiktas stunda...

I ilziite133 17.12.2012
Komentāri 43 Slimnīcas