www.sudzibas.lv Latconsul Biznesa ētika

Latconsul - Biznesa ētika

Ja nav vēlmes sabojāt sev garastāvokli un darba dienu, labāk neielaisties sarunā ar šo kantori. Man bija ļoti nepatīkami klausīties viņu menedžeres Gitas lamās. Atteicos iet uz semināru par eiropas līdzekļu izmantošanu, un tad dzirdēju par sevi visu tiešā tekstā, es esot stulbs un arī dumjš. Lai arī sevi par tādu neuzskatu, kā nekā mans stāžs biznesā ir daudz ilgāks kā LATCONSUL eksistence, garastāvoklis bija sabojāts. Vaicāju, kāpēc man jāiet, ja negribu maksāt par to, ko varu iegūt salīdzinoši lētāk un labāk citur, man tika uzkliegts, ka viņai pašai tas labāk zināms, kā nekā esot visgudrākais speciālists.
Uzņēmuma vadībai vajadzētu piedomāt pie elementāras ētikas!

V

V VIKSSS 10.05.2014

Piekrītu, Jūs viens tā nedomājat! Apnicīgi, zvanās nemitīgi, gandrīz pāris rezes mēnesī, maļ vienu un to pašu kuro gadu pēc kārtas, traucē strādāt! Laiks vērsties patērētāju interešu aizstāvības asociācijā, lai atstājas!

P Pro2014 09.09.2014

Piekrītu par visiem 100% un tieši par Gitu. Tā attieksme un runas tonis ir vnk unikāls, ir nācies viņu pat diezgan rupji "atšūt". Latconsul varētu rīkot semināru "Kā atbaidīt potenciālos klientus'' :)
Vispār par Latconsul iepriekš biju labās domās, ļoti patika vieni kursi. Bet pateicoties šai personai, Latconsul mani kā klientu laikam ir zaudējis.

J justas 04.12.2014

Investīciju piesaistes ziņa - lohatrons. No sākuma uzaicina uz bezmaksas konsultāciju, par kuru noplēš 100 EUR. Tad piestāda rēķinu par 1000 EUR, piedāvājot maksas konsultāciju, pēc kuras tad varētu arī uzsākt projekta izstrādi investīciju piesaistei vbez jebkādām garantijām. Prasa priekšapmaksu, salīdzinot savus pakalpojumus ar pienu veikalā, kuru, lai nopirktu, es vispirms samaksājot. Kāds tur piens? Sviests galīgais. Blēži.

J juzisviedais 10.08.2015

Loham- lohatrons- kā var "noplēst" no ne-loha naudu par bezmaksas konsultāciju????? Meli, lai noslēptu aizvainojumu, ka informāciju un zināšanas nesanāca dabūt bez maksas - tāpat kā sviestu veikalā... Sviests galvā gan, izskatās, ir bezmaksas... Tā teikt - paša radīts. Un garantijas dod Garantiju aģentūra - un tikai kredītiem, nevis grantiem. Tā lūk sanāk- lohiem/haļavščikoem - lohatrons, bet uzņēmējiem, kas galvā sviestu netur - atbalsts biznesam.